Povezane vesti

Novak Đoković pokorio Melburn, deseti put

Novak Đoković pokorio Melburn, deseti put

Politika 29.01.2023
Najbolji svetski teniser Novak Đoković pobedio je Stefanosa Cicipasa u finalu Australijan opena i time došao do 22. grend slem titule u karijeri, izjednačivši se sa Rafaelom Nadalom po broju najznačajnijih trofeja. S.S.… »
Đoković osvojio 10. titulu na Austalijan openu

Đoković osvojio 10. titulu na Austalijan openu

RTK 29.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je 10. put u karijeri Australijan open i stigao je do 22. grend slem titule, pošto je danas u finalu u Melburnu pobedio Grka Stefanosa Cicipasa 6:3, 7:6 (7:4), 7:6 (7:5). Meč je trajao dva sata i 56… »
Tenis i Australija: Đoković osvojio Australijan open, izjednačio se sa Nadalom i vratio se na prvo mesto ATP liste

Tenis i Australija: Đoković osvojio Australijan open, izjednačio se sa Nadalom i vratio se na prvo mesto ATP liste

Južne vesti 29.01.2023
Reuters Kada Novak Đoković dođe do finala Australijan opena, turnir završava sa trofejom u rukama. Srpski teniser je osvojio rekordnu desetu titulu na jedinom australijskom grend slem turniru iz isto toliko odigranih finala, a sada je na putu do… »
Vučić čestitao Đokoviću: Beskrajno hvala za sve

Vučić čestitao Đokoviću: Beskrajno hvala za sve

Politika 29.01.2023
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas Novaku Đokoviću pobedu na Australijan openu. „Najveći svih vremena! Hvala Novače za sve radosti u ime građana Srbije. Znam da su danas sa tobom i Srbi iz regiona i rasejanja, ponosni na tebe i… »
Dodik: Đoković još jednom pokazao raskošno majstorstvo i superiornost

Dodik: Đoković još jednom pokazao raskošno majstorstvo i superiornost

Politika 29.01.2023
BANjALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je srpskom teniseru Novaku Đokoviću osvajanje 10. titule na Australijan openu i 22. grend slema, ističući da je Đoković još jednom pokazao svoje raskošno majstorstvo i superiornost u… »
Đoković osvojio 10. Australijen open, izjednačio se sa Nadalom sa ukupno 22 grand slem trofeja

Đoković osvojio 10. Australijen open, izjednačio se sa Nadalom sa ukupno 22 grand slem trofeja

Glas Amerike 29.01.2023
MELBURN — Srpski teniser Novak Đoković je osvojio 10. titulu na Otvorenom prvenstvu Australije, svoju 22. grand slem titulu u karijeri - čime se izjednačio sa Špancem Rafaelom Nadalom - i vratio se na prvo mesto svetske rang liste - sve u jednom… »
Novak Đoković osvojio rekordni 10. Australian Open

Novak Đoković osvojio rekordni 10. Australian Open

Slobodna Evropa 29.01.2023
Novak Đoković je osvojio Australian Open u tenisu, pobjedom u Melburnu 29. januara protiv Stefanosa Cicipasa (Tsitsipas) sa 3:0 u setovima. Ovom pobjedom, srpski teniser je došao do svoje 22 Grand Slam titule, čime se izjednačio sa Špancem, Rafaelom… »
Đoković sa 3:0 savladao Cicipasa u finalu AO i osvojio 22. Grend slem titulu

Đoković sa 3:0 savladao Cicipasa u finalu AO i osvojio 22. Grend slem titulu

Dnevnik 29.01.2023
MELBURN: Srpski teniser Novak Đoković je savladao sa 3:0 u setovima Grka Stefanosa Cicipasa u finalu Otvorenog prvenstva Australije. Meč je počeo u 9.30 sati po srednjoevropskom vremenu. Đoković je dobro otvorio meč i poveo sa 1:0 u gemovima na… »
Novak bez bandaže na treningu, još malo do velikog meča!

Novak bez bandaže na treningu, još malo do velikog meča!

Sportske.net 29.01.2023
Novak Đoković izašao je na teren u "Rod Lejver areni" nekih sat i po pre početka finalmog meča. Srpski teniser od 9.30 igra protiv Stefanosa Cicipasa u svom jubilarnom desetom finalu u Melburnu i boriće se za desetu titulu, a ukupnu 22. grend slem… »
Goran ovo ne zaslužuje, dokle će Novak da urla!? U Hrvatskoj ljuti zbog Đokovićevog ponašanja prema Ivaniševiću!

Goran ovo ne zaslužuje, dokle će Novak da urla!? U Hrvatskoj ljuti zbog Đokovićevog ponašanja prema Ivaniševiću!

Mondo 29.01.2023
Najbolji teniser sveta tokom meča vikao na svog trenera, a zatim su obojica komentarisali tu situaciju. Najbolji teniser sveta tokom meča vikao na svog trenera, a zatim su obojica komentarisali tu situaciju. Najbolji teniser na svetu ponovo je Novak… »
Federer se poklonio Novaku: Poslao moćnu poruku Đokoviću nakon Australijan opena FOTO

Federer se poklonio Novaku: Poslao moćnu poruku Đokoviću nakon Australijan opena FOTO

Nova 29.01.2023
Ostao bez teksta. Novak Đoković je pobedom nad Stefanosom Cicipasom (6:3, 7:6, 7:6) osvojio 22. grend slem titulu u karijeri, a taj rezultat je ispratio i Rodžer Federer. Švajcarac će trku sa Novakom i Rafaelom Nadalom završiti na trećem mestu po… »
Podrška za Noleta i Srbiju

Podrška za Noleta i Srbiju

Vesti online 29.01.2023
Iako se danas već zna pobednik Otvorenog prvenstva u tenisu, između Novaka Đokovića i Stefanosa Cicipasa, u momentu nastanka ovih redovi još smo u stanju iščekivanja, ko će odneti pobedu u finalu i poneti titulu najboljeg na ATP listi. Jezik nije… »
Novače, nek si rekao Australiji! Ovo se nije videlo u TV prenosu - Đoković pokazao na "onu stvar"! (video)

Novače, nek si rekao Australiji! Ovo se nije videlo u TV prenosu - Đoković pokazao na "onu stvar"! (video)

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković je prilikom proslave titule na Australijan openu pokazao na tri stvari. I to nismo videli u televizijskom prenosu... Novak Đoković je prilikom proslave titule na Australijan openu pokazao na tri stvari. I to nismo videli u televizijskom… »
Da li se sećate premijera Australije? Oglasio se Novakov prijatelj - Pamtite ime ministra koji ga je proterao?

Da li se sećate premijera Australije? Oglasio se Novakov prijatelj - Pamtite ime ministra koji ga je proterao?

Mondo 29.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković je deseti put u karijeri osvojio Australijan open i ponovo se vratio na prvu poziciju na ATP listi. Srpski teniser Novak Đoković je deseti put u karijeri osvojio Australijan open i ponovo se vratio na prvu poziciju na ATP… »
VIDEO Antologijski trenutak: Zagrljaj Novaka i Srđana Đokovića posle titule u Melburnu obišao svet

VIDEO Antologijski trenutak: Zagrljaj Novaka i Srđana Đokovića posle titule u Melburnu obišao svet

Nova 29.01.2023
Za večnost. Novak Đoković je po završetku finala Australijan opena protiv Stefanosa Cicipasa (6:3, 7:6(4), 7:6(5)) poleteo ka svom boksu, gde su bili majka Dijana, mlađi brat Marko, trener Goran Ivanišević… Ipak, primetno je bilo da nema oca… »
Olja Bećković počela Utisak nedelje čestitkom Novaku Đokoviću: „Srećna ti pobeda i srećna ti svaka suza koju si danas…

Olja Bećković počela Utisak nedelje čestitkom Novaku Đokoviću: „Srećna ti pobeda i srećna ti svaka suza koju si danas…

Nova 29.01.2023
Voditeljka "Utiska nedelje "Olja Bećković čestitala je večeras našem proslavljenom teniseru Novaku Đokoviću osvajanje desete titule na Australijan openu u Melburnu. “Dobro veče Novače. Srećna ti pobeda i srećna ti svaka suza koju si danas… »
„Nole, šampione“: Sa Kule Beograd poslata poruka najboljem teniseru FOTO, VIDEO

„Nole, šampione“: Sa Kule Beograd poslata poruka najboljem teniseru FOTO, VIDEO

Nova 29.01.2023
Čestitka najboljem teniseru na svetu Novaku Đokoviću, osvajaču rekordne 10. titule na Australijan openu i vlasniku čak 22 grend slem trofeja, stigla je i sa Kule Beograd, najviše zgrade u Srbiji i regionu. Đokovićev lik sa upečatljivim… »
Novak je opet "broj 1" i evo do kad sigurno vlada! Jednog Španca je stigao, a drugog prestigao - ovako sad izgleda lista

Novak je opet "broj 1" i evo do kad sigurno vlada! Jednog Španca je stigao, a drugog prestigao - ovako sad izgleda lista

Mondo 29.01.2023
Đoković je ponovo na čelu ATP liste, gde mu je i mesto. Đoković je ponovo na čelu ATP liste, gde mu je i mesto. Posle osvajanja Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu, Novak Đoković je ponovo prvi teniser sveta i na ATP listi, koja će biti… »
Dirljivo! Prvi Novakov susret sa ocem posle pobede: Čvrsto ga zagrlio - Đokovićev tata duboko uzdahnuo! (video)

Dirljivo! Prvi Novakov susret sa ocem posle pobede: Čvrsto ga zagrlio - Đokovićev tata duboko uzdahnuo! (video)

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković emotivno se pozdravio sa najbližima posle pobede u Melburnu. Novak Đoković emotivno se pozdravio sa najbližima posle pobede u Melburnu. Novak Đoković osvojio je Australijan open bez prisustva svog oca Srđana Đokovića u loži, jer… »
Veličanstveni povratak teniskog kralja Australije

Veličanstveni povratak teniskog kralja Australije

Al Jazeera 29.01.2023
Novak Đoković se pobjedom na Australian Openu vratio na poziciju broj jedan ATP liste i otvorio vrata za najboljeg na svijetu svih vremena. Kada je Novak Đoković, jedan od najboljih tenisera svijeta svih vremena, prošle godine deportovan iz… »
VIDEO „On je bukvalno anđeo“: Srpski navijači u ekstazi zbog Đokovića

VIDEO „On je bukvalno anđeo“: Srpski navijači u ekstazi zbog Đokovića

Nova 29.01.2023
Svi u Srbiji slave Novakov uspeh. Novak Đoković u nedelju je osvojio 10. titulu na Australijan openu, i 22. na grend slemovima po čemu se izjednačio sa Rafaelom Nadalom. Njegovi navijači, kako u Melburnu, tako i u Beogradu nisu krili oduševljenje. U… »
NOLE, KRALJU Guran, ponižavan, zatvaran, pa opet najbolji - OSVETA SRBINA!

NOLE, KRALJU Guran, ponižavan, zatvaran, pa opet najbolji - OSVETA SRBINA!

Alo 29.01.2023
Čitajte u sutrašnjem izdanju Alo! novina. ********************************** NOLE, KRALJU Guran, ponižavan, zatvaran, pa opet najbolji OSVETA SRBINA! Godinu od sramotnog proterivanja Novak zbrisao Cicipasa za 10. titulu na Australijan openu, osvojio… »
Tenis i Australija: Đoković osvojio Australijan open, izjednačio se sa Nadalom i vratio se na prvo mesto ATP liste

Tenis i Australija: Đoković osvojio Australijan open, izjednačio se sa Nadalom i vratio se na prvo mesto ATP liste

BBC News 29.01.2023
Srpski teniser je deseti put igrao u finalu Australijan opena i osvojio je rekordnu desetu titulu u Melburnu, kao i 22. Gren slem trofej, koliko ima i Španac Rafael Nadal. Kada Novak Đoković dođe do finala Australijan opena, turnir završava sa… »
Kad mi tako diraju oca - dotakne me sve to! Novak o Srđanu Đokoviću: Da je neko drugi u pitanju...

Kad mi tako diraju oca - dotakne me sve to! Novak o Srđanu Đokoviću: Da je neko drugi u pitanju...

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković govorio je o situaciji u kojoj je bio njegov otac tokom Australijan opena. Novak Đoković govorio je o situaciji u kojoj je bio njegov otac tokom Australijan opena. Novak Đoković govorio je o svom ocu Srđanu posle osvajanja Australijan… »
VIDEO „Bože, hvala ti“: Jelena emotivno proslavila Novakovu titulu

VIDEO „Bože, hvala ti“: Jelena emotivno proslavila Novakovu titulu

Nova 29.01.2023
Emotivna je bila i supruga srpskog tenisera. Najbolji teniser planete Novak Đoković osvojio je deseti trofej u Melburnu i ukupno 22. grend slem u karijeri. Stizale stu čestitke sa svih strana srpskom teniseru, a ona najvažnija, od supruge Jelene… »
On je Novaku odštampao "22" na grudima: Oglasio se Đokovićev sponzor - objavio poruku na srpskom jeziku!

On je Novaku odštampao "22" na grudima: Oglasio se Đokovićev sponzor - objavio poruku na srpskom jeziku!

Mondo 29.01.2023
Oni su pripremili Đokoviću trenerku koju sada hoće svi Noletovi navijači. Oni su pripremili Đokoviću trenerku koju sada hoće svi Noletovi navijači Novak Đoković ispisao je istoriju osvojivši 10. put Australijan open, a ujedno je i 22. put… »
Dobro pogledao ekran, a onda dohvatio Novakov pehar! Hit snimak iz Australije - pogledajte šta piše na trofeju! (video)

Dobro pogledao ekran, a onda dohvatio Novakov pehar! Hit snimak iz Australije - pogledajte šta piše na trofeju! (video)

Mondo 29.01.2023
Snimak iz prostorija "Rod Lejver" arene svideo se mnogima. Snimak iz prostorija "Rod Lejver" arene svideo se mnogima Pobedu Novaka Đokovića u finalu Australijan opena sa posebnom pažnjom ispratio je juvelir zadužen za pehar grend slema u Melburnu… »
Brutalna hrvatska navijačica oduševila Srbiju! Raspametila na Svetskom prvenstvu, pa poslala poruku Novaku Đokoviću!

Brutalna hrvatska navijačica oduševila Srbiju! Raspametila na Svetskom prvenstvu, pa poslala poruku Novaku Đokoviću!

Mondo 29.01.2023
Atraktivna hrvatska navijačica Ivana Knol čestitala je Novaku Đokoviću pobedu na Australijan openu. Atraktivna hrvatska navijačica Ivana Knol čestitala je Novaku Đokoviću pobedu na Australijan openu. Novak Đoković pobedio je Stefanosoa Cicipasa… »
Oglasio se Novak o završetku karijere: Ne zavisi sve od mog tela…

Oglasio se Novak o završetku karijere: Ne zavisi sve od mog tela…

Nova 29.01.2023
Mnoge su zabrinuli ovi komentari. Najbolji teniser planete Novak Đoković osvojio je deseti trofej u Melburnu i ukupno 22. grend slem u karijeri. Već duže vreme dominira na teniskim terenima i novinare je zanimalo nakon meča koliko još može da se… »
Smejali su se, ismevali - sve ću da objavim! Novak Đoković otvorio dušu: Nije im se svidelo, gurao sam nos...

Smejali su se, ismevali - sve ću da objavim! Novak Đoković otvorio dušu: Nije im se svidelo, gurao sam nos...

Mondo 29.01.2023
Najbolji srpski sportista stigao je u Melburnu do 22. grend slem titule. Najbolji srpski sportista stigao je u Melburnu do 22. grend slem titule. Najbolji teniser sveta Novak Đoković osvojio je 10. grend slem titulu i stigao velikog rivala Rafaela… »
Ne, samo to nemoj da me pitaš! Novaka pitali ko je najveći ikada, a posle odgovora se prolomio aplauz!

Ne, samo to nemoj da me pitaš! Novaka pitali ko je najveći ikada, a posle odgovora se prolomio aplauz!

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković je pokazao samo još jednu veliku osobinu najvećih šampiona - nije se poneo u pobedi. Čak i na pitanje o kome više nema rasprave... Novak Đoković je pokazao samo još jednu veliku osobinu najvećih šampiona - nije se poneo u pobedi… »
„Stvori se lavina koja te proguta“: Novak otkrio detalje odnosa sa ocem Srđanom

„Stvori se lavina koja te proguta“: Novak otkrio detalje odnosa sa ocem Srđanom

Nova 29.01.2023
Iskreno o svom ocu i odnosu koji imaju Novak Đoković osvojio je titulu na Australijan openu, u finalu je bio bolji od Stefanosa Cicipasa, ali sa tribina nije imao podršku oca Srđana, koji meč nije gledao na Rod Lejver areni. Na konferenciji za medije… »
Jedno me čudi kod Novaka - kako si to mogao? Englez video Đokovićeve suze i još nije mu jasno!

Jedno me čudi kod Novaka - kako si to mogao? Englez video Đokovićeve suze i još nije mu jasno!

Mondo 29.01.2023
Engleski novinar ostao u čudu nakon što je odgledao finale Australijan opena i Novakovo slavlje posle pobede protiv Stefanosa Cicipasa. Engleski novinar ostao u čudu nakon što je odgledao finale Australijan opena i Novakovo slavlje posle pobede protiv… »
Čestitke tenisera Đokoviću posle osvajanja 22. grend slem titule

Čestitke tenisera Đokoviću posle osvajanja 22. grend slem titule

Radio sto plus 29.01.2023
“Tenis sa druge planete ove nedelje od Novaka. Rodova Arena, ali Novakov Teren”, naveo je na društvenim mrežama australijski teniser Džon Milman. Đoković je danas u finalu Australijan opena pobedio Grka Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 7:6, 7:6 i… »
Bravo Nole, legendo! Poznati slave Đokovićevu pobedu, mreže se usijale - "Zbog tebe sam ponosna što sam iz Srbije" foto

Bravo Nole, legendo! Poznati slave Đokovićevu pobedu, mreže se usijale - "Zbog tebe sam ponosna što sam iz Srbije" foto

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković osvojio je "Australijan open", a mnoge javne ličnosti su se ovim povodom oglasile i otkrile koliko su ponosne na njega. Novak Đoković osvojio je "Australijan open", a mnoge javne ličnosti su se ovim povodom oglasile i otkrile koliko su… »
Đoković podigao pehar, a mitar poslao najsnažniju poruku: Plakali smo s tobom i uvek bili podrška - "hvala, Nole!"

Đoković podigao pehar, a mitar poslao najsnažniju poruku: Plakali smo s tobom i uvek bili podrška - "hvala, Nole!"

Mondo 29.01.2023
Srpski fudbaler proslavio pobedu Novaka Đokovića u Australiji. Srpski fudbaler proslavio pobedu Novaka Đokovića u Australiji. Novak Đoković je osvojio 22. grend slem titulu u karijeri, a reakcije na veliki rezultat ostvaren u Melburnu stižu sa svih… »
Đoković nikad iskreniji: Neću da mi se rugaju, objaviću sve o povredi, smučilo mi se

Đoković nikad iskreniji: Neću da mi se rugaju, objaviću sve o povredi, smučilo mi se

Nova 29.01.2023
Srpskom teniseru ova titula mnogo znači. Najbolji teniser planete Novak Đoković osvojio je deseti trofej u Melburnu i ukupno 22. grend slem u karijeri. Pobedio je Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 7:6 (4) i 7:6 (5) da bi postigao najveći mogući uspeh u… »
Srbin se vraća na prvo mesto: Đoković u ponedeljak započinje 374. nedelju kao lider ATP liste

Srbin se vraća na prvo mesto: Đoković u ponedeljak započinje 374. nedelju kao lider ATP liste

Euronews 29.01.2023
Novak Đoković je u karijeri proveo 373 nedelje na prvom mestu ATP liste, od ponedeljka će započeti još jednu, što je apsolutni rekord u muškoj konkurenciji, a ispred njega će ostati samo Nemica Štefi Graf sa 377 nedelja. Najbolji srpski teniser… »
Svi pričaju o novakovoj jakni - on nije ni znao za nju: Spremio se za pehar, pa ga "presvukli" nakon finala!

Svi pričaju o novakovoj jakni - on nije ni znao za nju: Spremio se za pehar, pa ga "presvukli" nakon finala!

Mondo 29.01.2023
Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković po 10. put osvojio Australijan open. Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković po 10. put osvojio Australijan open. Novak Đoković je još jednom pokorio Australiju i pobedom nad Stefanosom Cicipasom… »
Novak se posle pobede slomio i rasplakao u majčinom zagrljaju: Samo moja porodica zna šta smo prošli…

Novak se posle pobede slomio i rasplakao u majčinom zagrljaju: Samo moja porodica zna šta smo prošli…

Svet & Skandal 29.01.2023
Obraćanje Novaka Đokovića naježilo je sve prisutne u Rod Lejver areni Iako smo svi verovali i nadali se, pre godinu dana u ovo vreme, današnji događaji delovali su nam nedostižno. Nakon torture i skandala koje je Novak Đoković doživeo u… »
Rekao sam vam, stvorili smo čudovište! Nik Kirjos se oglasio - Ta Novakova jakna sa brojem "22"...

Rekao sam vam, stvorili smo čudovište! Nik Kirjos se oglasio - Ta Novakova jakna sa brojem "22"...

Mondo 29.01.2023
Ovako je Australijanac komentarisao pobedu Novaka Đokovića u Melburnu. Ovako je Australijanac komentarisao pobedu Novaka Đokovića u Melburnu Novakov rival i sve bolji prijatelj Nik Kirjos oglasio se čim je Novak Đoković pobedio na Australijan openu… »
Cela nacija je bila uz tebe! Dačić čestitao Novaku: Tvojom zaslugom ime Srbije je na vrhu svetskog tenisa i sporta uopšte

Cela nacija je bila uz tebe! Dačić čestitao Novaku: Tvojom zaslugom ime Srbije je na vrhu svetskog tenisa i sporta uopšte

Kurir 29.01.2023
Čestitku najboljem srpskom teniseru Novaku Đokoviću uputio je prvi potpredsednik Vlade Srbije i ministar spoljnih poslova Ivica Dačić. On je čestitao Đokoviću desetu titulu na Otvorenom prvenstvu Australije u tenisu. ”Кao i uvek do sada cela… »
"Nepobediv, najbolji, neponovljiv! Ponos Srbije": Goran Vesić čestitao Novaku Đokoviću šampionsku titulu na Australijan…

"Nepobediv, najbolji, neponovljiv! Ponos Srbije": Goran Vesić čestitao Novaku Đokoviću šampionsku titulu na Australijan…

Kurir 29.01.2023
Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić čestitao je Novaku Đokoviću titulu na Australijan openu. Ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture Goran Vesić oglasio se na Fejsbuku i tom prilikom čestitao je Novaku… »
Niko nema što Srbin imade, takav bio takav i ostade! Dačić čestitao Đokoviću pobedu u Melburnu

Niko nema što Srbin imade, takav bio takav i ostade! Dačić čestitao Đokoviću pobedu u Melburnu

Telegraf 29.01.2023
- Tvojom zaslugom i podrškom tvoje porodice i tima, ime Srbije je na vrhu svetskog tenisa i sporta uopšte - napisao je izneđu ostalog Ivica Dačić. Niko nema što Srbin imade, takav bio takav i ostade! Bravo Nole, reči su čestitke ministra spoljnih… »
VIDEO „Ovo mi je najveća pobeda u karijeri“: Nikad emotivniji Đoković

VIDEO „Ovo mi je najveća pobeda u karijeri“: Nikad emotivniji Đoković

Nova 29.01.2023
Bilo je i suza nakon istorije srpskog tenisera. Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobedio je Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 7:6 (4) i 7:6 (5) i osvojio je desetu titulu na Australijan openu. Mnogo je rekorda Nole oborio ovom pobedom, a bio je i veoma… »
FOTO Slike iz Australije koje sve govore: Novakove suze, zagrljaj majke i 22. poslastica

FOTO Slike iz Australije koje sve govore: Novakove suze, zagrljaj majke i 22. poslastica

Nova 29.01.2023
Nikad emotivnije nije bilo u Melburnu Novak Đoković pokorio je Australiju po 10. put u svojoj karijeri, a veliki uspeh, možda i najveći u karijeri, proslavio je najpre sa članovima tima i porodice, a u boksu je zaplakao. Samo se Novak srušio u… »
Novak deseti put osvojio Melburn: „Slomio“ Cicipasa i izjednačio Nadalov večni rekord

Novak deseti put osvojio Melburn: „Slomio“ Cicipasa i izjednačio Nadalov večni rekord

Nova 29.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobedio je Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 7:6 (4) i 7:6 (5) i osvojio je desetu titulu na Australijan openu. Novak je u 33. grend slem finalu ispisao istoriju, uzeo je 22. trofej i poravnao se sa Rafaelom Nadalom na… »
Vučić čestitao Novaku: Najveći svih vremena! Beskrajno hvala za sve pobede

Vučić čestitao Novaku: Najveći svih vremena! Beskrajno hvala za sve pobede

RTV 29.01.2023
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je danas Novaku Đokoviću pobedu na Australijan openu. "Najveći svih vremena! Hvala Novače za sve radosti u ime građana Srbije. Znam da su danas sa tobom i Srbi iz regiona i rasejanja, ponosni… »
„Kralj Melburn parka se vratio“: Hit govor i slike Novaka sa peharom koje obilaze svet

„Kralj Melburn parka se vratio“: Hit govor i slike Novaka sa peharom koje obilaze svet

Nova 29.01.2023
Niko nije ravan Novaku Novak Đoković domogao se 10. titule na Australijan openu, pošto je u finalu prvog grend slema u sezoni srušio Stefanosa Cicipasa sa 3:0, po setovima 6:3, 7:6, 7:6. Novaku je ovo bila 28. vezana pobeda na Rod Lejver areni, po… »
VIDEO Srđan Đoković igra u Melburnu uz srpsku muziku, tompus i viski: „Kosi tata, kosim ja“

VIDEO Srđan Đoković igra u Melburnu uz srpsku muziku, tompus i viski: „Kosi tata, kosim ja“

Nova 29.01.2023
Srđan Đoković, otac najboljeg tenisera na svetu Novaka Đokovića nije ispratio poslednja dva meča prvog reketa planete. Novakov otac se povukao sa tribina nakon fotografija i snimaka koji su se pojavili pored navijača sa ruskim zastavama i slomom… »
Novak Đoković je šampion Australijan opena

Novak Đoković je šampion Australijan opena

Politika 29.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobedio je danas Stefanosa Cicipasa u finalu Australijan opena i time došao do 22. grend slem titule u karijeri, izjednačivši se sa Rafaelom Nadalom po broju najznačajnijih trofeja. Đoković je šampion… »
Srđan Đoković nije na tribinama Rod Lejver arene

Srđan Đoković nije na tribinama Rod Lejver arene

Politika 29.01.2023
MELBURN – Otac srpskog tenisera Novaka Đokovića, Srđan, ne prati danas uživo sa tribina svog sina u finalu Australijan opena protiv Stefanosa Cicipasa. Srđan Đoković je posle četvrtfinalnog meča na turniru u Melburnu, između Novaka Đokovića… »
Novak Đoković: Najbolji svih vremena

Novak Đoković: Najbolji svih vremena

Vreme 29.01.2023
Komentar Kada su pre nekoliko dana novinari u Melburnu pitali Matsa Vilandera može li neko da zaustavi Novaka Đokovića, on je odgovorio: „Samo australijska vlada, ali ovoga puta to neće učiniti“. Rezultatom 3:0 u setovima osvojio je 10. titulu u… »
„Stvorili smo čudovište, Novak lagano uzima 28 titula“: Kirjos među prvima čestitao Đokoviću

„Stvorili smo čudovište, Novak lagano uzima 28 titula“: Kirjos među prvima čestitao Đokoviću

Nova 29.01.2023
Australijski teniser Nik Kirjos bio je jedan od prvih koji se oglasio posle Novakove titule u Melburnu. Đoković je u svom desetom finalu uzeo deseti trofej Melburna i došao do poravnanja grend slem rekorda sa Rafaelom Nadalom. Pobedio je Stefanosa… »
„Najveći koji je držao reket“: Cicipas se poklonio Novaku posle reakcije publike

„Najveći koji je držao reket“: Cicipas se poklonio Novaku posle reakcije publike

Nova 29.01.2023
Cicipas je šmekerski odgovorio Novaku Stefanos Cicipas poražen je po drugi put od Novaka Đokovića u finalu nekog grend slema, a ovoga puta rezultat u Australiji bio je 3:0 u korist srpskog tenisera. Grk je dobio ovacije sa tribina, odigrao je odličan… »
Đoković u suzama u loži

Đoković u suzama u loži

Sport klub 29.01.2023
Podeli : Odmah po završetku finala, Novak Đoković se popeo u svoju ložu da proslavi trijumf sa svojim timom. Srbin je prvo burno proslavio pobedu, a onda je legao na pod i počeo da plače. Nije dugo mogao da se smiri. Posle nekoliko trenutaka je… »
Najveći ikad - Novak je oborio poslednji rekord koji je jurio: Ovo nikad neće biti prevaziđeno, Srbin je učinio nemoguće

Najveći ikad - Novak je oborio poslednji rekord koji je jurio: Ovo nikad neće biti prevaziđeno, Srbin je učinio nemoguće

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković je teniser kome nema ravnog - niko nikada nije igrao tenis kao on. Bilo u muškoj ili u ženskoj konkurenciji. Novak Đoković je teniser kome nema ravnog - niko nikada nije igrao tenis kao on. Bilo u muškoj ili u ženskoj konkurenciji… »
Srđan Đoković izašao na terasu i slavio: Nije gledao Noleta uživo, pa digao tri prsta i zapevao narodnjak! (video)

Srđan Đoković izašao na terasu i slavio: Nije gledao Noleta uživo, pa digao tri prsta i zapevao narodnjak! (video)

Mondo 29.01.2023
Srđan Đoković napravio šou nakon što je njegov sin Novak osvojio novi grend slem u Australiji. Srđan Đoković napravio šou nakon što je njegov sin Novak osvojio novi grend slem u Australiji. Novak Đoković je zaplakao u naručju svoje majke… »
Novak pokorio Australiju, pa pehar izneo pred hiljade Srba: Obratio im se rečima Majkla Džordana, od njega je čuo tajnu!

Novak pokorio Australiju, pa pehar izneo pred hiljade Srba: Obratio im se rečima Majkla Džordana, od njega je čuo tajnu!

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković je osvojio pehar, a onda ga odneo pred hiljade Srba koji su čekali ispred "Rod Lejver arene" da pozdrave svog idola! Novak Đoković je osvojio pehar, a onda ga odneo pred hiljade Srba koji su čekali ispred "Rod Lejver arene" da pozdrave… »
Čast mi je što sam s Novakom, ali kad me "prostreli"... Ivanišević skinuo kapu Đokoviću: On vam je Real Madrid!

Čast mi je što sam s Novakom, ali kad me "prostreli"... Ivanišević skinuo kapu Đokoviću: On vam je Real Madrid!

Mondo 29.01.2023
Goran Ivanišević govorio je o novom peharu Novaka Đokovića na Australijan openu. Goran Ivanišević govorio je o novom peharu Novaka Đokovića na Australijan openu. Novak Đoković je osvojio 22. grend slem pobedivši u finalu Australijan opena… »
Đoković ubedljivom pobedom do 10. titule Australijan opena i 22. grend slem trofeja

Đoković ubedljivom pobedom do 10. titule Australijan opena i 22. grend slem trofeja

Radio 021 29.01.2023
Novak Đoković osvojio je danas 10. titulu na Australijan openu i 22. grend slem trofej u karijeri, pošto je u finalu pobedio četvrtog tenisera sveta Grka Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 7:6, 7:6. Đoković je pobedio posle dva sata i 56 minuta i… »
Novak Đoković osvojio deseti naslov Australian Opena

Novak Đoković osvojio deseti naslov Australian Opena

Al Jazeera 29.01.2023
Srbijanski teniser je u finalu savladao Grka Stefanosa Tsitsipasa bez izgubljenog seta. Srbijanski teniser Novak Đoković osvojio je desetu titulu osvajača Austalian Opena, pošto je danas u finalu turnira u Melbourneu pobijedio Grka Stefanosa… »
VIDEO Najemotivnije scene: Novak se slomio kao nikad i briznuo u plač

VIDEO Najemotivnije scene: Novak se slomio kao nikad i briznuo u plač

Nova 29.01.2023
Zaslužio je zbog svega što je proživeo Srpski teniser Novak Đoković pobedio je Stefanosa Cicipasa sa 3:0 u finalu Australijan opena, a nakon završetka meča otišao je do boksa u kom su se nalazili članovi njegovog tima i porodice. Novak se u… »
Čestitke Novaku iz Republike Srpske: Raskošno majstorstvo i superiornost

Čestitke Novaku iz Republike Srpske: Raskošno majstorstvo i superiornost

RTV 29.01.2023
BANJALUKA - Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik čestitao je srpskom teniseru Novaku Đokoviću osvajanje 10. titule na Australijan openu i 22. grend slema, ističući da je Đoković još jednom pokazao svoje raskošno majstorstvo i superiornost u… »
Novaku istorijski trofej i prvo mesto na svetu!

Novaku istorijski trofej i prvo mesto na svetu!

Sport klub 29.01.2023
Podeli : Novak Đoković je šampion Australijan Opena! Novak Đoković je ispisao nove stranice istorije! Novak Đoković je od ponedeljka ponovo svetski broj jedan! Tridesetpetogodišnji srpski teniser u finalu u Melburnu pobedio je Stefanosa Cicipasa… »
VIDEO: Đoković veoma emotivan nakon istorijske pobede - nije mogao da zaustavi suze

VIDEO: Đoković veoma emotivan nakon istorijske pobede - nije mogao da zaustavi suze

Radio 021 29.01.2023
Srpski teniser ubedljivo je savladao Stefanosa Cicipasa sa 3:0 u finalu Australijan opena, a trijumf je doživeo izuzetno emotivno. Najbolji srpski teniser popeo se u svoj boks, gde je osvajanje 22. grend slem trofeja u karijeri proslavio sa svojim… »
Đoković osvojio 10. Australijan open i 22. grend slem titulu u karijeri

Đoković osvojio 10. Australijan open i 22. grend slem titulu u karijeri

IndeksOnline 29.01.2023
MELBURN – Najbolji srpski teniser Novak Đoković osvojio je 10. put u karijeri Australijan open i stigao je do 22. grend slem titule, pošto je danas u finalu u Melburnu pobedio Grka Stefanosa Cicipasa 6:3, 7:6 (7:4), 7:6 (7:5). Meč je trajao dva sata… »
Šmekerski gest Del Potra, čestitao Novaku na srpskom jeziku FOTO

Šmekerski gest Del Potra, čestitao Novaku na srpskom jeziku FOTO

Nova 29.01.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković proslavio je 22. titulu posle pobede nad Stefanosom Cicipasom. Pobedio je Cicipasa u tri seta sa 6:3, 7:6 (4) i 7:6 (5) i uzeo svoj 22. grend slem trofej. Izjednačio se sa Rafaelom Nadalom na vrhu po broju titula… »
Tenis i Australija: Đoković osvojio Australijan open, izjednačio se sa Nadalom i vratio se na prvo mesto ATP liste

Tenis i Australija: Đoković osvojio Australijan open, izjednačio se sa Nadalom i vratio se na prvo mesto ATP liste

Danas 29.01.2023
Kada Novak Đoković dođe do finala Australijan opena, turnir završava sa trofejom u rukama. Srpski teniser je osvojio rekordnu desetu titulu na jedinom australijskom Gren slem turniru iz isto toliko odigranih finala, a sada je na putu do trofeja… »
Šta je Novak sve uspeo titulom u Melburnu – rekordi se nižu, serije nastavljaju, a Nadal više nije usamljen

Šta je Novak sve uspeo titulom u Melburnu – rekordi se nižu, serije nastavljaju, a Nadal više nije usamljen

Nova 29.01.2023
Neverovatan turnir za Novaka i jubilarna titula u Australiji Srpski teniser Novak Đoković se na najbolji način revanširao za sve neprijatne scene koje su mu priređene prošle godine u Australiji. Srbin je sada podigao 22. grend slem titulu, odnosno… »
VIDEO Ludnica u Melburnu: Srpski navijači prave šou ispred Arene

VIDEO Ludnica u Melburnu: Srpski navijači prave šou ispred Arene

Nova 29.01.2023
Sjajna atmosfera ispred "Rod Lejver arene". Srpski teniser Novak Đoković igra za svoju 10. titulu na Australijan openu protiv Stefanosa Cicipasa u finalu prvog grend slema u ovoj sezoni. Đoković sjajno igra od samog starta i uz male poteškoće u… »
FOTO Svi pričaju o detalju na Novakovoj jakni – predvideo je titulu i rekord

FOTO Svi pričaju o detalju na Novakovoj jakni – predvideo je titulu i rekord

Nova 29.01.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković osvojio je u Melburnu 22. titulu sa grend slem turnira. Pobedio je Stefanosa Cicipasa u tri seta i za skoro tri sata tenisa sa 6:3, 7:6 (4) i 7:6 (5). Na kraju napetog i sjajnog meča, Đoković se na ceremoniji… »
„Tolerišete moje najgore strane… Šta se smeješ, Gorane?“: Novak zastao dok je pričao o teškim momentima

„Tolerišete moje najgore strane… Šta se smeješ, Gorane?“: Novak zastao dok je pričao o teškim momentima

Nova 29.01.2023
Najbolji teniser planete Novak Đoković osvojio je deseti trofej u Melburnu i ukupno 22. grend slem u karijeri. Pobedio je Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 7:6 (4) i 7:6 (5) da bi postigao najveći mogući uspeh u svetu tenisa. Tokom meča, Novak se u nekoliko… »
FOTO Bil Gejts ponovo gleda Đokovića: Srpski teniser ga zadivio jednim potezom

FOTO Bil Gejts ponovo gleda Đokovića: Srpski teniser ga zadivio jednim potezom

Nova 29.01.2023
Amerikanac ponovo gleda spektakl srpskog tenisera Novak Đoković igra protiv Stefanosa Cicipasa finale Australijan opena, od 9.30 na „Rod Lejver areni“ u Melburnu. Kao i u polufinalu, mnogo poznatih ličnosti je došlo da posmatra ovaj duel, a svkaka… »
FOTO Srđan Đoković ne gleda finale u Areni zbog pritisaka, poštuje dogovor sa Novakom

FOTO Srđan Đoković ne gleda finale u Areni zbog pritisaka, poštuje dogovor sa Novakom

Nova 29.01.2023
Zbog zlih ljudi, otac srpskog tenisera mora da ispašta. Novak Đoković igra protiv Stefanosa Cicipasa finale Australijan opena, od 9.30 na „Rod Lejver areni“ u Melburnu. U pohodu ka istorijskoj 10. titulu u Australiji, Novak iz lože ima podršku… »
VIDEO „Novače, da li si dobro?“: Đokovićev pad „zaledio“ sve navijače

VIDEO „Novače, da li si dobro?“: Đokovićev pad „zaledio“ sve navijače

Nova 29.01.2023
Nimalo prijatno, ali se na kraju dobro završilo Novak Đoković doživeo je neugodan pad u sedmom gemu drugog seta finala Australijan opena sa Stefanosom Cicipasom. Nakon duge razmene srpski teniser se sapleo i pao, te na trenutak zabrinuo sve navijače… »
Đoković je neprikosnoveni kralj Australijan opena, ubedljivo pobedio Cicipasa za 22. Grend slem

Đoković je neprikosnoveni kralj Australijan opena, ubedljivo pobedio Cicipasa za 22. Grend slem

Euronews 29.01.2023
Novak Đoković je neprikosnoveni kralj Melburna! Kad god izađe na "Rod Lejver" Arenu u borbu za trofej srpski teniser jednostavno ne može da izgubi, pa je nastavio da vlada Australijan openom - 10 trofeja u 10 finala. Stefanos Cicipas je u ovom… »
Novak osvojio Australiju i stavio tačku - on je najveći ikada! Pregazio Cicipasa kao brzi voz, sa 35 mu ne mogu ništa!

Novak osvojio Australiju i stavio tačku - on je najveći ikada! Pregazio Cicipasa kao brzi voz, sa 35 mu ne mogu ništa!

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković je novi šampion Australijan opena, novi prvi na svetu, novi rekorder i ono što smo i znali - najveći ikada! Novak Đoković je novi šampion Australijan opena, novi prvi na svetu, novi rekorder i ono što smo i znali - najveći ikada… »
Tenis i Australija: Đoković osvojio Australijan open, izjednačio se sa Nadalom i vratio se na prvo mesto ATP liste

Tenis i Australija: Đoković osvojio Australijan open, izjednačio se sa Nadalom i vratio se na prvo mesto ATP liste

Radio 021 29.01.2023
Srpski teniser je deseti put igrao u finalu Australijan opena i osvojio je rekordnu desetu titulu u Melburnu, kao i 22. Gren slem trofej, koliko ima i Španac Rafael Nadal. JOEL CARRETT/EPA-EFE/REX/Shutterstock Kada Novak Đoković dođe do finala… »
Novak Đoković osvojio 10. titulu u Melburnu i 22. grend slem trofej u karijeri

Novak Đoković osvojio 10. titulu u Melburnu i 22. grend slem trofej u karijeri

Insajder 29.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je danas 10. titulu na Otvorenom prvenstvu Australije i 22. grend slem trofej u karijeri, pošto je u finalu u Melburnu pobedio četvrtog tenisera sveta Grka Stefanosa Cicipasa posle tri seta, 6:3, 7:6, 7:6… »
Javio se i Nik Kirjos, kralj!

Javio se i Nik Kirjos, kralj!

Sportske.net 29.01.2023
Nakon što je Novak Đoković dominantno osvojio novi Australijan open, 10. po redu, javio se i Nik Kirjos. Australijanac je često bio veliki Novakov kritičar, ali je u poslednje vreme promenio ploču, pa je tako bilo i danas. Kirjos se oglasio putem… »
Najteži Novakov snimak - čuje se svaki jecaj! Stavio peškir preko lica, pa plakao na sav glas (video)

Najteži Novakov snimak - čuje se svaki jecaj! Stavio peškir preko lica, pa plakao na sav glas (video)

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković je prošao kroz mnogo emocija nakon osvajanja Australijan opena. Novak Đoković je prošao kroz mnogo emocija nakon osvajanja Australijan opena. Srpski teniser Novak Đoković osvojio je Australijan open pošto je u finalu savladao… »
Novak nije mogao da zaustavi suze - zaplakao odmah posle pobede: Zagrlio majku i brata, a onda suze najboljeg ikada!

Novak nije mogao da zaustavi suze - zaplakao odmah posle pobede: Zagrlio majku i brata, a onda suze najboljeg ikada!

Mondo 29.01.2023
Najbolji srpski sportista osvojio 22. grend slem titulu, otišao do svoje porodice i zaplakao u zagrljaju voljenih. Najbolji srpski sportista osvojio 22. grend slem titulu, otišao do svoje porodice i zaplakao u zagrljaju voljenih. Novak Đoković je novi… »
"Mi normalni ne shvatamo Novaka!" Legendarni šampion video Noletove suze, pa se odmah javio: E, zbog toga je goat!

"Mi normalni ne shvatamo Novaka!" Legendarni šampion video Noletove suze, pa se odmah javio: E, zbog toga je goat!

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković je najveći ikada, sada je svima to jasno! A to su potvrdili i Tim Henman i Mats Vilander. Novak Đoković je najveći ikada, sada je svima to jasno! A to su potvrdili i Tim Henman i Mats Vilander. Novak Đoković je na neverovatan način… »
Novak je jedan od najvećih... Ma najveći ikada! Cicipas se okrenuo ka Đokoviću i dao najlepši kompliment!

Novak je jedan od najvećih... Ma najveći ikada! Cicipas se okrenuo ka Đokoviću i dao najlepši kompliment!

Mondo 29.01.2023
Stefanos Cicipas je poručio da je Novak Đoković najveći teniser svih vremena. Stefanos Cicipas je poručio da je Novak Đoković najveći teniser svih vremena. Stefanos Cicipas nije mogao da "pomeri" Novaka Đokovića u finalu Australijan opena, ali… »
Cicipas: Novače, najveći si koji je ikada držao reket!

Cicipas: Novače, najveći si koji je ikada držao reket!

Sport klub 29.01.2023
Podeli : Stefanos Cicicpas je finalu Australijan opena izgubio je od Novaka Đokovića, 6:3, 7:6 (4), 7:6 (5). Bio je to njegov 13. meč sa Novakom i deseti uzastopni poraz. Na ceremoniji dodele trofeja teniser iz Grčke je, uprkos novom porazu, izneo… »
Đoković: Ovo je najveća pobeda u mom životu, a poručujem mladima - sanjajte velike snove

Đoković: Ovo je najveća pobeda u mom životu, a poručujem mladima - sanjajte velike snove

Radio 021 29.01.2023
Novak Đoković osvojio je desetu titulu na Australijan openu pobedom nad Stefanosom Cicipasom 3:0, a nakon emotivne proslave rekao je kako je ovo bila najveća pobeda u njegovom životu. "Ovo je bio najuzbudljiviji turnir u životu, s obzirom na… »
Gorane, šta se smeješ!? Novak ceo turnir urlao na Hrvata, pa podigao trofej: Hoćeš li mi ikada oprostiti?

Gorane, šta se smeješ!? Novak ceo turnir urlao na Hrvata, pa podigao trofej: Hoćeš li mi ikada oprostiti?

Mondo 29.01.2023
Najbolji teniser svih vremena govorio je o najvećoj pobedi u svojoj karijeri! Najbolji teniser svih vremena govorio je o najvećoj pobedi u svojoj karijeri! Najbolji teniser sveta osvojio je titulu u Australiji. Novak Đoković se vratio u Melburn, nakon… »
Novak uzeo pehar i poručio - da vam kažem nešto o Srbiji! Pogledao Cicipasa i održao lekciju: Ne dajte da vam uzmu snove

Novak uzeo pehar i poručio - da vam kažem nešto o Srbiji! Pogledao Cicipasa i održao lekciju: Ne dajte da vam uzmu snove

Mondo 29.01.2023
Novak Đoković je prvo nahvalio svog rivala u finalu, onda pogledao ka njemu, pa progovorio o Grčkoj, Srbiji, tenisu i snovima! Novak Đoković je prvo nahvalio svog rivala u finalu, onda pogledao ka njemu, pa progovorio o Grčkoj, Srbiji, tenisu i… »
Pogledajte Srbina i Hrvata, a bili su u ratu! Legenda o ljubavi Novaka i Gorana: Tako da bude i u Rusiji i Ukrajini!

Pogledajte Srbina i Hrvata, a bili su u ratu! Legenda o ljubavi Novaka i Gorana: Tako da bude i u Rusiji i Ukrajini!

Mondo 29.01.2023
Džon Mekinro je primetio zanimljivu stvar posle finala u kome je Novak Đoković osvojio Australijan open. Džon Mekinro je primetio zanimljivu stvar posle finala u kome je Novak Đoković osvojio Australijan open. Novak Đoković je osvojio 22. grend… »
Đoković je kralj Australije: Novak razbio Cicipasa u finalu Australijan opena, jači od povrede, provokatora i Australije!

Đoković je kralj Australije: Novak razbio Cicipasa u finalu Australijan opena, jači od povrede, provokatora i Australije!

Večernje novosti 29.01.2023
NOVAK Đoković je i zvanično teniski kralj Australije. On je u finalu 10. australijan opena, došao do desetog trofeja. U finalu Australijan opena 2023. godine savladao je nakon velike borbe Stefanosa Cicipasa 3:0 (6:3, 7:6. 7:6). Tanjug/AP Impresivno… »
"Napravili smo monstruma!" Kirjos oduševljen Đokovićem: Osvojiće 28 grend slemova

"Napravili smo monstruma!" Kirjos oduševljen Đokovićem: Osvojiće 28 grend slemova

Večernje novosti 29.01.2023
NISU Novak Đoković i Nik Kirjos bili dobri, ali sada su sjajni prijatelji, pa otuda i ne čudi što je Australijanac oduševljen što je srpski as osvojio Australijan open. TANJUG/AP Nije momak iz Kanbere zbog povrede mogao da učestvuje u Melburu, ali… »
Jaka Novakova poruka koju treba da čuje svako dete u Srbiji

Jaka Novakova poruka koju treba da čuje svako dete u Srbiji

Nova 29.01.2023
Svako mora da posluša reči najboljeg srpskog tenisera. Najbolji srpski teniser Novak Đoković pobedio je Stefanosa Cicipasa sa 6:3, 7:6 (4) i 7:6 (5) i osvojio je desetu titulu na Australijan openu. Koliko je naporno radio Novak za ovaj trofej pokazala… »
"Najveći svih vremena! Beskrajno hvala za sve pobede": Predsednik Vučić čestitao pobedu Đokoviću

"Najveći svih vremena! Beskrajno hvala za sve pobede": Predsednik Vučić čestitao pobedu Đokoviću

Telegraf 29.01.2023
Novak Đoković je 10. put osvojio Australijan open i popeo se na prvo mesto po broju osvojenih grend slem turnira, koje deli sa Rafaelom Nadalom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić čestitao je Novaku Đokoviću desetu pobedu na Australijan openu… »
Novak! Nepobediv! Najbolji! Neponovljiv! I Vesić čestitao Noletu pobedu

Novak! Nepobediv! Najbolji! Neponovljiv! I Vesić čestitao Noletu pobedu

Telegraf 29.01.2023
Ministar Goran Vesić je istakao da je Novak ponos Srbije. I Ministar Goran Vesić čestitao je pobedu Novaku Đokoviću na Australijan openu. Vesić je napisao na Instagramu: Novak! Nepobediv! Najbolji! Neponovljiv! - i dodao "Ponos Srbije". Novak… »
"Građani Srbije i sav naš narod ponosni su na Vas": Premijerka čestitala Đokoviću pobedu na Australijan openu

"Građani Srbije i sav naš narod ponosni su na Vas": Premijerka čestitala Đokoviću pobedu na Australijan openu

Telegraf 29.01.2023
Novak Đoković je 10. put osvojio Australijan open i popeo se na prvo mesto po broju osvojenih grend slem turnira, koje deli sa Rafaelom Nadalom. Premijerka Ana Brnabić čestitala je Novaku Đokoviću pobedu na Australijan openu. "Od srca čestitam… »
Direktor Australijan opena: Srđanu Đokoviću nije zabranjeno da prisustvuje finalu

Direktor Australijan opena: Srđanu Đokoviću nije zabranjeno da prisustvuje finalu

Danas 29.01.2023
Direktor Otvorenog prvenstva Australije u Melburnu Kreg Tajli rekao je da Srđanu Đokoviću, ocu srpskog tenisera Novaka Đokovića, nije zabranjeno da prisustvuje današnjem finalu, pošto nije prekršio nijedno pravilo turnira. Otac srpskog tenisera… »
Đoković osvojio 10. titulu u Melburnu i 22. grend slem trofej

Đoković osvojio 10. titulu u Melburnu i 22. grend slem trofej

Beta 29.01.2023
Srpski teniser Novak Đoković osvojio je danas 10. titulu na Otvorenom prvenstvu Australije i 22. grend slem trofej u karijeri, pošto je u finalu u Melburnu pobedio četvrtog tenisera sveta Grka Stefanosa Cicipasa posle tri seta, 6:3, 7:6, 7:6… »
Tajli: Srđanova je odluka da ne gleda finale

Tajli: Srđanova je odluka da ne gleda finale

Sport klub 29.01.2023
Podeli : Srđan Đoković, Novakov otac, ne nalazi se u loži najboljeg srpskog tenisera u finalu Australijan opena u kojem Đoković igra protiv Stefanosa Cicipasa. Prema rečima direktora turnira Krega Tajlija, Srđna Đoković se ne nalazi ni pod… »
Novaka SAD napali i zbog četničke zastave! "Zašto vidim fašističke simbole kod Srba?", javio se i Đokovićev mrzitelj!

Novaka SAD napali i zbog četničke zastave! "Zašto vidim fašističke simbole kod Srba?", javio se i Đokovićev mrzitelj!

Mondo 29.01.2023
Kada Novak Đoković nije u centru pažnje zbog ruskih zastava, koje su zabranjene na Australijan openu, sada je zbog četničkih. I to van stadiona... Kada Novak Đoković nije u centru pažnje zbog ruskih zastava, koje su zabranjene na Australijan… »
Tajli: Srđanova je odluka da ne gleda finale

Tajli: Srđanova je odluka da ne gleda finale

N1 Info 29.01.2023
Srđan Đoković, Novakov otac, ne nalazi se u loži najboljeg srpskog tenisera u finalu Australijan opena u kojem Đoković igra protiv Stefanosa Cicipasa. Prema rečima direktora turnira Krega Tajlija, Srđna Đoković se ne nalazi ni pod kakvim… »
Đoković blistao u finalu, a stručnjaci se raspravljali: Čuveni trener hvalio Srbina, pa se oglasio Beker - "Nije jasno?"

Đoković blistao u finalu, a stručnjaci se raspravljali: Čuveni trener hvalio Srbina, pa se oglasio Beker - "Nije jasno?"

Mondo 29.01.2023
Najbolji srpski teniser fenomenalnom igrom izazvao raspravu dvojice teniskih stručnjaka. Najbolji srpski teniser fenomenalnom igrom izazvao raspravu dvojice teniskih stručnjaka. Novak Đoković je i tokom finalnog meča Australijan opena protiv… »
Kralj je samo jedan! Novak Đoković 10. put osvojio Australijan open, ponovo je NAJBOLJI na svetu

Kralj je samo jedan! Novak Đoković 10. put osvojio Australijan open, ponovo je NAJBOLJI na svetu

Svet & Skandal 29.01.2023
Novak Đoković osvojio Australijan open po 10. put 29. januar 2023. godine ostaće zlatnim slovima ispisan u istoriji svetskog i srpskog tenisa. Najbolji od najboljih, najveći svih vremena, Novak Đoković još jednom je ispisao istoriju i dokazao… »
Još jedan u briljantnom nizu Đokovićevih istorijskih mečeva

Još jedan u briljantnom nizu Đokovićevih istorijskih mečeva

Politika 29.01.2023
Najbolji srpski sportista danas (9,30 č) protiv Cicipasa (Grčka) u borbi za svoj deseti trofej u Melburnu, za povratak na čelo ATP liste i deobu najvažnijeg rekorda (broj grend slem titula)…. U današnjem finalu 111. otvorenog prvenstva Australije u… »
Beker se izblamirao izjavom o Đokoviću! Novakov bivši trener sve šokirao: "Jeste primetili njegov dah?"

Beker se izblamirao izjavom o Đokoviću! Novakov bivši trener sve šokirao: "Jeste primetili njegov dah?"

Mondo 29.01.2023
Boris Beker se izgleda nije nagledao tenisa na Australijan openu kada je hrabro govorio da Novak teže dolazi do daha nego ranije. A on "bije" dvadesetogodišnjake... Boris Beker se izgleda nije nagledao tenisa na Australijan openu kada je hrabro govorio… »
FOTO Novak skinuo zavoj pred finale s Cicipasom, tajno odradio trening

FOTO Novak skinuo zavoj pred finale s Cicipasom, tajno odradio trening

Nova 29.01.2023
Najbolji srpski teniser Novak Đoković spremio se za finale Australijan opena u Melburnu. Pratite Australijan open na nova.rs uz Lilly drogerie. U njemu igra sa Stefanosom Cicipasom, a za njega se spremao u nešto drugačijim okolnostima od onih na koje… »
FOTO „Upravo si posrbljen“: Novakovi navijači se igrom rečima našalili s Cicipasom

FOTO „Upravo si posrbljen“: Novakovi navijači se igrom rečima našalili s Cicipasom

Nova 29.01.2023
Srpski navijači napravili su pravi šou u Melburnu pred finale Australijan opena. Oni su se okupili u Melburn parku da bi svedočili istoriji i bodrili Novaka Đokovića u pokušaju da osvoji desetu grend slem titulu u Melburnu. Novak bi da protiv… »
Novak je spreman: Srpski teniser odradio zagrevanje – nema bandaže! (foto)

Novak je spreman: Srpski teniser odradio zagrevanje – nema bandaže! (foto)

Hot sport 29.01.2023
Sjajne vesti. Početak velikog finala Australijan opena između Novaka Đokovića i Stefanosa Cicipasa zakazano je za 9 časova i 30 minuta po srednjeevropskom vremenu. Nole je odradio zagrevanje, a odlična vest za navijače srpskog asa jeste to što je… »
Novak je u tome ubedljivo najbolji ikada! Oglasio se legendarni Mekinro: Ja to nikad nisam video!

Novak je u tome ubedljivo najbolji ikada! Oglasio se legendarni Mekinro: Ja to nikad nisam video!

Mondo 29.01.2023
Džon Mekinro je oduševljen zbog Novaka Đokovića i navijaće za njega u finalu Australijan opena. Džon Mekinro je oduševljen zbog Novaka Đokovića i navijaće za njega u finalu Australijan opena. Legendarni američki teniser Džon Mekinro gotovo… »
Oglasio se i bivši Novakov trener: Beker odabrao koga će podržati u finalu

Oglasio se i bivši Novakov trener: Beker odabrao koga će podržati u finalu

Večernje novosti 29.01.2023
Boris Beker je spreman za finale Australijan opena, odabrao je i za koga će navijati. FOTO: AP Posle kratkog razmišljanja, Nemac je odabrao Srbina. A pred finale je i izjavio da nas čeka veoma uzbudljivo finale. - Gledamo istoriju tenisa uživo. Mi sve… »
Odlične vesti: Đoković izašao na zagrevanje, jedan detalj posebno raduje!

Odlične vesti: Đoković izašao na zagrevanje, jedan detalj posebno raduje!

Večernje novosti 29.01.2023
NOVAK Đoković igra svoje 10. finale Australijan opena, devet prethodnih je osvojio, a navijači srpskog tenisera nadaju se da će nastaviti tradiciju. FOTO: Tanjug/AP Pred duel sa Stefanosom Cicipasom Đoković je odradio zagrevanje. Ono što posebno… »
Tri stvari koje će odlučiti finale Đokovića i Cicipasa: Sve staje zbog samouništenja

Tri stvari koje će odlučiti finale Đokovića i Cicipasa: Sve staje zbog samouništenja

Nova 29.01.2023
Po onome što smo videli do ovog trenutka u Australiji niko drugi nije trebalo, niti smeo da bude u velikom finalu Australijan opena. Ipak, i ovog puta će odlučiti neki mali detalji. Pratite Australijan open na nova.rs uz Lilly drogerie. U nedelju od… »
Spreman je – Novak bez bandaže odradio trening!

Spreman je – Novak bez bandaže odradio trening!

Sport klub 29.01.2023
Podeli : Novak Đoković je bez bandaže odradio poslednji trening pred odlučujući meč na Australijan Openu sa Stefanosom Cicipasom. Srpskog tenisera očekuje napada na desetu titulu u Melburnu u desetom finalu prvog Gren slem tunrira u sezoni, a nakon… »
Đoković bez bandaže odradio poslednji trening

Đoković bez bandaže odradio poslednji trening

N1 Info 29.01.2023
Novak Đoković je bez bandaže odradio poslednji trening pred odlučujući meč na Australijan Openu sa Stefanosom Cicipasom. Srpskog tenisera očekuje napada na desetu titulu u Melburnu u desetom finalu prvog Gren slem tunrira u sezoni, a nakon što su… »
Đoković danas protiv Cicipasa za 22. Grend slem titulu u karijeri

Đoković danas protiv Cicipasa za 22. Grend slem titulu u karijeri

Radio 021 29.01.2023
Novak Đoković igraće danas u finalu Australijan opena protiv Grka Stefanosa Cicipasa. Meč počinje u 9.30 časova po srednjeevropskom vremenu. Srpski teniser je u polufinalu bio bolji od Amerikanca Tomija Pola sa 3:0 u setovima, dok je Grk savladao… »
Tigrica koja je „sama sebi psiholog“: Ko je Arina Sabalenka, ovogodišnja šampionka Australijan opena?

Tigrica koja je „sama sebi psiholog“: Ko je Arina Sabalenka, ovogodišnja šampionka Australijan opena?

Danas 29.01.2023
Beloruskinja Arina Sabalenka je šampionka Australijan opena. Peta igračica sveta je stigla do titule pošto je u velikom finalu pobedila Kazahstanku Jelenu Ribakinu sa 2:1 u setovima (4:6, 6:3, 6:4). Jedna je od retkih teniserki koje su našle svoje… »

Vesti dana »