Povezane vesti

Miljana Kulić otkrila kada je dobila batine od Marije! Plašim se!

Miljana Kulić otkrila kada je dobila batine od Marije! Plašim se!

Svet plus 13.03.2023
Miljana Kulić otkrila kada je dobila batine od majke Marije Kulić! Pokušala sam da je odobrovoljim, sredila sam apartaman ćošak može da se liže. Iskreno se plašim. U Turskoj sam dobila jedne batine, pamtiću ih ceo život. Poznato je da Marija… »
Zaključala je vrata i uzela kaiš! Marija Kulić pretukla Miljanu, šok detalji - "Ubila me je od batina, plašim se"

Zaključala je vrata i uzela kaiš! Marija Kulić pretukla Miljanu, šok detalji - "Ubila me je od batina, plašim se"

Mondo 13.03.2023
Aktuelna zadrugarka Miljana Kulić ispričala je u rijalitiju kako ju je majka, Marija Kulić, istukla tokom njihovog boravka u Turskoj. Aktuelna zadrugarka Miljana Kulić ispričala je u rijalitiju kako ju je majka, Marija Kulić, istukla tokom njihovog… »
Miljana otkrila šta se desilo u Turskoj Marija prebila ćerku "Kaišem me je ubila od batina"

Miljana otkrila šta se desilo u Turskoj Marija prebila ćerku "Kaišem me je ubila od batina"

Alo 13.03.2023
Stroga majka. Miljana Kulić ispričala je tokom razgovora u Šiša baru kako ju je Marija Kulić istukla tokom njihovog boravka u Turskoj. - Pokušala sam da je odobrovoljim, sredila sam apartamn ćošak može da se liže. Iskreno se plašim. U Turskoj… »

Vesti dana »