Povezane vesti

"Briga me i za nju i njenog dečka" Tanjina majka besna na ćerku zbog nove veze, bivši muž ogorčen: Jadna moja deca ko im…

"Briga me i za nju i njenog dečka" Tanjina majka besna na ćerku zbog nove veze, bivši muž ogorčen: Jadna moja deca ko im…

Kurir 23.03.2023
Vest da je Tanja Savić ponovo srećna u ljubavi stigla je i do njenog bivšeg muža Dušana Jovančevića, koji živi i radi u Australiji, ali se nimalo nije obradovao kad je čuo da je njegova nekadašnja supruga zaljubljena. On nije detaljno upoznat s… »
Tanja Savić je u vezi sa 11 godina mlađim dečkom: Roditelji se protive ovoj vezi - "Majka ni da čuje za njega"

Tanja Savić je u vezi sa 11 godina mlađim dečkom: Roditelji se protive ovoj vezi - "Majka ni da čuje za njega"

Mondo 23.03.2023
Pevačica Tanja Savić navodno ima novog dečka. Pevačica Tanja Savić navodno ima novog dečka Pevačica Tanja Savić navodno je ponovo zaljubljena i ima dečka koji je 11 godina mlađi od nje. Mediji pišu da se novi partner zbog nje iz Amerike… »
"Tanja Savić je u vezi sa 11 godina mlađim dečkom": Isplivali svi detalji, pevačicini roditelji protiv veze: "Neće ni da…

"Tanja Savić je u vezi sa 11 godina mlađim dečkom": Isplivali svi detalji, pevačicini roditelji protiv veze: "Neće ni da…

Blic 23.03.2023
Pevačica Tanja Savić navodno je ponovo zaljubljena i ima dečka koji je 11 godina mlađi od nje. Kako mediji prenose, u pitanju je izvesni Muhamed (27) pored koga je pevačica navodno zaboravila na bivšeg muža Dušana Jovančevića. Muhamed se zbog… »
Tanja Savić ima novog dečka i problem jer su njeni roditelji protiv te veze!

Tanja Savić ima novog dečka i problem jer su njeni roditelji protiv te veze!

Svet plus 23.03.2023
Pevačica Tanja Savić ima novog dečka i problem jer su njeni roditelji izrazito protiv te veze! Upoznali su se u Americi kada je ona prošle godine bila na turneji. Tanja Savić ima novog dečka i to 11 godina mlađeg od nje. U pitanju je Muhamed B… »
Tanji Savić roditelji brane vezu sa 11 godina mlađim muškarcem?! Evo odakle se zbog nje preselio u Srbiju i kako su se…

Tanji Savić roditelji brane vezu sa 11 godina mlađim muškarcem?! Evo odakle se zbog nje preselio u Srbiju i kako su se…

Kurir 23.03.2023
Prema pisanju medija, pevačica Tanja Savić ima novog dečka i to 11 godina mlađeg od nje. U pitanju je izvesni Muhamed B. pored koga je pevačica zaboravila na bivšeg muža Dušana Jovančevića, s kojim je imala velike probleme oko starateljstva… »

Vesti dana »