Povezane vesti

Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Južne vesti 25.04.2023
Getty Images Na nalepnici pakovanja je bio ispisan jednostavan tekst - „Izdašna vegetarijanska lazanja". Ali slika na kutiji kao da mi je govorila da je proizvođač bio skroman. Biće ovo pravi festival ukusa, sa privlačnim, gustim sosom, sa… »
Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

BBC News 25.04.2023
U najgorem slučaju, oni nisu vredni energije koju trošimo za njihovo podgrevanje - kalorije da i ne pominjemo. Zašto? I šta pri tome izdvaja one dobre? Na nalepnici pakovanja je bio ispisan jednostavan tekst - „Izdašna vegetarijanska lazanja". Ali… »
Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Danas 25.04.2023
Na nalepnici pakovanja je bio ispisan jednostavan tekst – „Izdašna vegetarijanska lazanja“. Ali slika na kutiji kao da mi je govorila da je proizvođač bio skroman. Biće ovo pravi festival ukusa, sa privlačnim, gustim sosom, sa slojevima… »
Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Danas 25.04.2023
Na nalepnici pakovanja je bio ispisan jednostavan tekst – „Izdašna vegetarijanska lazanja“. Ali slika na kutiji kao da mi je govorila da je proizvođač bio skroman. Biće ovo pravi festival ukusa, sa privlačnim, gustim sosom, sa slojevima… »
Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Hrana i nauka: Male tajne naših obroka iz mikrotalasne rerne

Radio 021 25.04.2023
U najgorem slučaju, oni nisu vredni energije koju trošimo za njihovo podgrevanje - kalorije da i ne pominjemo. Zašto? I šta pri tome izdvaja one dobre? Getty Images Na nalepnici pakovanja je bio ispisan jednostavan tekst - „Izdašna vegetarijanska… »

Vesti dana »