Povezane vesti

Viktorija Viki Mitrović se udaje! Šokirana sam, istina je!

Viktorija Viki Mitrović se udaje! Šokirana sam, istina je!

Svet plus 26.05.2023
Bivša rijaliti učesnica Viktorija Viki Mitrović staje na ludi kamen, odnosno udaje se. Šokirana sam, istina je! Udajem se, ovaj put je sudbonosno, kaže bivša zadrugarka. Viktorija Mitrović je zaprošena od strane svog partnera, biznismena iz… »
Verila se bivša zadrugarka: Menja život iz korena, seli se kod dečka u Zagreb: Evo ko je on i čime se bavi

Verila se bivša zadrugarka: Menja život iz korena, seli se kod dečka u Zagreb: Evo ko je on i čime se bavi

Blic 26.05.2023
Bivša rijaliti učesnica Zadruge, Viktorija Mitrović je danas zaprošena od strane njenog partnera, biznismena iz Zagreba, Tonija. Ona se sada oglasila i potvrdila da uskoro staje na "ludi kamen". Viki je otkrila da ju je Toni zaprosio nedavno, na… »
Bivša zadrugarka rekla "da"! Viki Mitrović zaprosio biznismen, otkrila sve detalje prosidbe: Nisam očekivala da vidim…

Bivša zadrugarka rekla "da"! Viki Mitrović zaprosio biznismen, otkrila sve detalje prosidbe: Nisam očekivala da vidim…

Kurir 26.05.2023
Viktorija Mitrović je danas zaprošena od strane njenog partnera, biznismena iz Zagreba, Tonija. Ona se sada oglasila i potvrdila da uskoro staje na "ludi kamen". Viki je otkrila da ju je Toni zaprosio nedavno, na Zlatiboru, te da uopšte nije… »

Vesti dana »