Povezane vesti

Ivan Dodig osvojio Rolan Garos

Ivan Dodig osvojio Rolan Garos

Sport klub 10.06.2023
Hrvatski teniser Ivan Dodig u paru sa Ostinom Krajičekom osvojio je Rolan Garos u konkurenciji dublova. Hrvatsko-američka kombinacija bila je bolja od belgijske Sander Žil/Joran Vilegen u dva seta 6:3, 6:1. Ovo je Dodigu treća gren slem titula, a… »
Hrvat Prižmić poput Runea i Rubljova: Sanjao sam ovo

Hrvat Prižmić poput Runea i Rubljova: Sanjao sam ovo

Sport klub 10.06.2023
Mladi hrvatski teniser Dino Prižmić nije skrivao oduševljenje osvajanjem juniorskog Rolan Garosa. Sedamnaestogodišnji Splićanin Prižmić, koji je već ušao u najbolji 300 seniora sveta, pokazao je da je nadrastao juniorski tenis. U finalu RG lako… »
Hrvat osvojio juniorski Rolan Garos!

Hrvat osvojio juniorski Rolan Garos!

Sportske.net 10.06.2023
Talentovani hrvatski teniser Dino Prižmić pobednik je juniorskog Rolan Garosa u muškoj konkurenciji. Ovaj 17-godišnji splitski tinejdžer je danas u finalu ubedljivo savladao bolivijskog predstavnika Huan Karlosa Prado Anhela sa 2:0, po setovima 6:1 i… »
Novak mu pružio šansu - on osvojio Rolan Garos: Hrvatski biser (17) uzeo najveći trofej i oprostio se - to je to!

Novak mu pružio šansu - on osvojio Rolan Garos: Hrvatski biser (17) uzeo najveći trofej i oprostio se - to je to!

Mondo 10.06.2023
Dino Prižmić je završio sa juniorskim tenisom, sada je vreme za velike korake! Dino Prižmić je završio sa juniorskim tenisom, sada je vreme za velike korake! Hrvatska ima grend slem šampiona! Mladi 17-godišnji Splićanin Dino Prižmić osvojio je… »
VIDEO Novak ućutkao provokatora sa samo 11 reči: Uz osmeh dao najbolji odgovor ikada

VIDEO Novak ućutkao provokatora sa samo 11 reči: Uz osmeh dao najbolji odgovor ikada

Nova 10.06.2023
Šmekerski stavio tačku na svaku dalju raspravu. Novak Đoković je posle bizarnog meča u petak savladao Karlosa Alkaraza i došao na korak od ispisivanja istorije. Samo je još Kasper Rud ostao između njega i rekordnog 23. grend slema koji će imati… »
I Novak je čovek, setite se US opena! Zverev udario na "bolnu ranu" Đokovića: Ne bih se ja ipak kladio!

I Novak je čovek, setite se US opena! Zverev udario na "bolnu ranu" Đokovića: Ne bih se ja ipak kladio!

Mondo 10.06.2023
Zanimljivo izlaganje Aleksandera Zvereva o Novaku Đokoviću i Kasperu Rudu, finalistima Rolan Garosa. Zanimljivo izlaganje Aleksandera Zvereva o Novaku Đokoviću i Kasperu Rudu, finalistima Rolan Garosa. Novak Đoković će se za 23. grend slem u… »
Novak iznenadio sve pred finale: Doneo neočekivanu odluku, ovo se dešava baš retko

Novak iznenadio sve pred finale: Doneo neočekivanu odluku, ovo se dešava baš retko

Nova 10.06.2023
Novak Đoković je povukao atipičan potez pred veliko finale Rolan Garosa. Novak Đoković je savladao Karlosa Alkaraza sa 6:3, 5:7, 6:1, 6:1 i izborio plasman u finale u nedelju koje se neće igrati pre 15.00. U velikom finalu ga čeka teniser koji je… »
„Šanse 90-10 za Novaka, Rud ima samo jednu nadu…“

„Šanse 90-10 za Novaka, Rud ima samo jednu nadu…“

Sport klub 10.06.2023
Petar Popović, nekadašnji trener Iva Karlovića i Filipa Krajinovića, kaže za Sport klub da je Novak Đoković veliki favorit u finalu Rolan Garosa sa Kasperom Rudom. Popović, koji sada radi sa Korentanom Muteom, prvo se kratko osvrnuo na polufinalni… »
Zverev: Ne bih stavio puno para na Ruda

Zverev: Ne bih stavio puno para na Ruda

Sport klub 10.06.2023
Ko bolje od Aleksandra Zvereva može da kaže ko je favorit u finalu Rolan Garosa. Igrao je u polufinalu, lako izgubio od Kaspera Ruda, ali odlično poznaje i Novaka Đokovića. – Kasper je u finalu sa razlogom – ističe Nemac posle poraza sa 6:3… »
Rud: Autsajder sam protiv Đokovića, ali daću sve od sebe u finalu

Rud: Autsajder sam protiv Đokovića, ali daću sve od sebe u finalu

Vesti online 10.06.2023
Norveški teniser Kasper Rud je posle drugog uzastopnog plasmana u finale Rolan Garosa rekao da je svestan da će sutra protiv Novaka Đokovića biti autsajder. – Prošle godine je finale bilo protiv Rafe, ove godine protiv Novaka, pa šta kažete? To… »
Najbolji odgovor koji je Novak ikada dao! Đokovićev osmeh Mona Lize zbog zvižduka - sve ućutkao sa 11 reči! (video)

Najbolji odgovor koji je Novak ikada dao! Đokovićev osmeh Mona Lize zbog zvižduka - sve ućutkao sa 11 reči! (video)

Mondo 10.06.2023
Novak Đoković je samo složio ramenima na pitanje o zvižducima, nasmejao se i sa samo nekoliko reči ućutkao sve nepristojne na tribinama Rolan Garosa. Novak Đoković je samo složio ramenima na pitanje o zvižducima, nasmejao se i sa samo nekoliko… »
"Autsajder sam protiv Novaka!" Rud pred finale: Đoković ide na 23. grend slem titulu, ja na prvu, to je velika razlika

"Autsajder sam protiv Novaka!" Rud pred finale: Đoković ide na 23. grend slem titulu, ja na prvu, to je velika razlika

Večernje novosti 10.06.2023
NORVEŠKI teniser Kasper Rud je posle drugog uzastopnog plasmana u finale Rolan Garosa rekao da je svestan da će u nedelju protiv Novaka Đokovića biti autsajder. FOTO: Tanjug/AP Trenutno četvrti igrač sveta je istakao da će pokušati da uživa na… »
Đoković u nedelju protiv Ruda u finalu Rolan Garosa

Đoković u nedelju protiv Ruda u finalu Rolan Garosa

Danas 09.06.2023
Četvrti teniser sveta Norvežanin Kasper Rud plasirao se večeras u finale Rolan Garosa, pošto je u tri seta pobedio Nemca Aleksandra Zvereva 6:3, 6:4, 6:0. On je do pobede nad 27. teniserom sveta stigao posle dva sata i 11 minuta igre. U prvom setu… »
Spektakl u finalu Rolan Garosa: Novak Đoković saznao protivnika u meču za trofej

Spektakl u finalu Rolan Garosa: Novak Đoković saznao protivnika u meču za trofej

Večernje novosti 09.06.2023
NOVAK Đoković saznao je rivala u finalu Rolan Garosa. Srbin će igrati protiv Norvežanina Kaspera Ruda koji je bio ubedljiv protiv Aleksandra Zvereva 6:3, 6:4, 6:0. Tanjug/AP Nema sumnje da se očekivao mnogo veći otpor Nemca, ali umesto toga četvrti… »
Đoković dominira tenisom: Novak je po jednom parametru apsolutni rekorder

Đoković dominira tenisom: Novak je po jednom parametru apsolutni rekorder

Večernje novosti 09.06.2023
NOVAK Đoković plasirao se u još jedno grend slem finale, ostvario je još jednu Top 10 pobedu i pokazao da je i dalje neprikosnoven. Tanjug/AP Srpski as je u polufinalu Rolan Garosa trijumfovao protiv Karlosa Alkaraza, što mu je bila čak 244. pobeda… »

Vesti dana »