Povezane vesti

Ovo je detaljan spisak osvojenih mesta finalista u "Zadruzi 6": Bilal se razočarao zbog dijaspore, Ana Ćurčić gledala u…

Ovo je detaljan spisak osvojenih mesta finalista u "Zadruzi 6": Bilal se razočarao zbog dijaspore, Ana Ćurčić gledala u…

Blic 10.06.2023
Sinoć je održano veliko superfinale šeste sezone rijalitija "Zadruga", a pobedu je odnela Aleksandra Nikolić. Podsetimo, superfinalisti bili su: Ana Ćurčić, Maja Marinković, Aleksandra Nikolić, Zorica Marković, Filip Car, Bilal Brajlović… »
Pobednik rijalitija Zadruga 6 je Aleks Nikolić! (VIDEO)

Pobednik rijalitija Zadruga 6 je Aleks Nikolić! (VIDEO)

Svet plus 10.06.2023
Kako su mnogi i prognozirali, pobednik rijalitija "Zadruga 6" je Aleksandra Aleks Nikolić. Drugoplasirana je Ana Ćurčić, a trećeplasirani je Bilal Brajlović. Treći po redu bio je Bilal Brajlović, a voditeljka Dušica Jakovljević stala je uz… »
Prva izjava Aleksandre Nikolić: Šokirana sam! Otkrila da li se sa Carem seli u Crkvenicu! Prsten zasijao na njenoj ruci...

Prva izjava Aleksandre Nikolić: Šokirana sam! Otkrila da li se sa Carem seli u Crkvenicu! Prsten zasijao na njenoj ruci...

Kurir 10.06.2023
Aleks Nikolić odnela je pobedu u šestoj sezoni "Zadruge" odlukom glasova publike, i otkrila svoje utiske i impresije. - Osećam se fantastično, hvala svima koji su me doveli do prvog mesta, sumnjala sam da ću to biti ja, ali evo, šokirana sam - rekla… »

Vesti dana »