Povezane vesti

Bravo, mitre: Znate li koliko je puta srpski golgeter postigao het-trik za "orlove"?

Bravo, mitre: Znate li koliko je puta srpski golgeter postigao het-trik za "orlove"?

Večernje novosti 11.09.2023
ALEKSANDAR Mitrović je u nedelju uveče u Kaunasu postigao svoj treći het-trik u dresu Srbije. Prvi je kreirao 9. juna 2018. godine u prijateljskom meču sa Bolivijom (5:1), pred SP u Kataru. FOTO: Profimedia Drugi je bio 24. septembra 2022. godine u… »
Stojković: Obećao sam promene, i bile su

Stojković: Obećao sam promene, i bile su

Politika 11.09.2023
Po završetku tog meča, selektor "orlova" Dragan Stojkovič je za TV Arena sport istakao: „Definitivno smo u svim segmentima igre odgovorili na zadate ciljeve. Ono što sam igračima rekao pred meč, najvažniji su motivisanost i trčanje. Danas ako… »
Stojković posle pobede u Litvaniji: Ko je pametan - shvatiće

Stojković posle pobede u Litvaniji: Ko je pametan - shvatiće

Dnevnik 11.09.2023
KAUNAS: Mislim da smo dominirali u svim elementima igre, da smo bili bolji, pokazali nivo kakav i treba. Pokazali smo i odgovornost prema državnom dresu, a pokazali smo i kako se reaguje na pravi način", rekao je selektor fudbalske reprezentacije Srbije… »
Tadić o svojoj 100. utakmici: Svaka je posebna

Tadić o svojoj 100. utakmici: Svaka je posebna

Danas 11.09.2023
Kapiten Dušan Tadić je u pobedi nad Litvanijom odigrao jubilarnu 100. utakmicu u dresu sa državnim grbom. Srbija je u Kaunasu savladala Litvaniju sa 3:1, a kapiten „orlova“ je dobru igru krunisao asistencijom za treći gol Aleksandra Mitrovića… »
Tri boda iz Kaunasa sa tri gola Mitrovića u prvom poluvremenu (VIDEO)

Tri boda iz Kaunasa sa tri gola Mitrovića u prvom poluvremenu (VIDEO)

Danas 11.09.2023
Fudbaleri Srbije postigli su planiranu pobedu protiv Litvanije u Kaunasu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo u Nemačkoj dogodine – 3:1. Sva tri gola dao je Aleksandar Mitrović, najbolji strelac naše reprezentacije svih vremena, koji je svoj… »
Ko je sve u reprezentaciji imao het-trik u prvom poluvremenu: Mitrović prvi posle Miloševića, Jezerkić dao i četiri

Ko je sve u reprezentaciji imao het-trik u prvom poluvremenu: Mitrović prvi posle Miloševića, Jezerkić dao i četiri

Danas 10.09.2023
Utakmica u Kaunasu između Litvanije i Srbije u kvalifikacijama za Evropssko fudbalsko prvenstvo u Nemačkoj 2024. pamtiće se po tome što je Aleksandar Mitrović, najbolji strelac naše reprezentacije svih vremena (55 golova), postigao het-trik u prvom… »
"Igramo za sveti grb!" Dušan Tadić blistao na meču sa Litvanijom, ali i posle njega!

"Igramo za sveti grb!" Dušan Tadić blistao na meču sa Litvanijom, ali i posle njega!

Večernje novosti 10.09.2023
Kapiten fudbalske reprezentacije Srbije Dušan Tadić bez dlake na jeziku govorio je posle pobede u Litvaniji u sklopu kvalifikacija za naredno Evropsko prvenstvo. Foto: EPA-EFE/TOMS KALNINS Podsetimo, Srbija je u gostima ubedljivo savladala Litvaniju, uz… »
Kakav čovek! Mitrović se krstio posle meča, raspitivao i uzvikivao: "Daj Bože, daj Bože!"

Kakav čovek! Mitrović se krstio posle meča, raspitivao i uzvikivao: "Daj Bože, daj Bože!"

Večernje novosti 10.09.2023
Gogleter fudbalske reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović maltene je "sam presudio" Litvaniji u sklopu kvalifikacija za naredno Evropsko prvenstvo, pa i ne čudi što je bio prilično zadovoljan učinjenim. FOTO: Tanjug/AP Podsetimo, Srbija je u… »
"Onaj ko je pametan, shvatiće!" Dragan Stojković Piksi i priča o "čistki" u reprezentaciji, ali i ne samo o tome!

"Onaj ko je pametan, shvatiće!" Dragan Stojković Piksi i priča o "čistki" u reprezentaciji, ali i ne samo o tome!

Večernje novosti 10.09.2023
Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković nije skrivao zadovoljstvo posle pobede u Litvaniji u sklopu kvalifikacija za naredno Evropsko prvenstvo. FOTO: FSS Podsetimo, Srbija je u gostima ubedljivo savladala Litvaniju, uz het-trik… »

Vesti dana »