Povezane vesti

Vučić: Šapić ima najbolji program

Vučić: Šapić ima najbolji program

Danas 14.12.2023
Aleksandar Šapić je imao najbolji program za Beograd, potpuno fokusiran, a meni lično je impresija to što su ljudi bili sve zadovoljniji kako je proticala kampanja, mi nismo ulazili u blato, već samo pričali šta ćemo da uradimo, izjavio je… »
Briga o ljudima je najvažnija stvar: Šapić - Bez njih nema ni grada, Beograd je jedan od najsigurnijih gradova

Briga o ljudima je najvažnija stvar: Šapić - Bez njih nema ni grada, Beograd je jedan od najsigurnijih gradova

Večernje novosti 14.12.2023
KANDIDAT za gradonačelnika Beograda, Aleksandar Šapić, rekao je da je uneo sebe u kampanju. Foto: Printskrin TV Pink Predsednik je pojasnio da je mnogo teško dobro predstaviti program, kako je to uradio Aleksandar Šapić. - Apsolutno je fokusiran na… »
Glumica Marija Krulj poručila: U Srbiji se nikad nije snimalo kao danas, kultura dobija jedan novi sjaj

Glumica Marija Krulj poručila: U Srbiji se nikad nije snimalo kao danas, kultura dobija jedan novi sjaj

Večernje novosti 14.12.2023
GLUMICA Marija Krulj govorija je u specijalnoj emisiji na televizji Pink u kojoj je gost bio predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić, gde je poručila da se nikada više nije snimalo u Srbiji kao danas. Foto: Printskrin TV Pink - Inače je uvek… »
Ristovski jasan: Ne bih se ja u elitu upisivao trenutno, ja sam se upisao u knjigu podrške

Ristovski jasan: Ne bih se ja u elitu upisivao trenutno, ja sam se upisao u knjigu podrške

Večernje novosti 14.12.2023
PROSLAVLjENI glumac Lazar Ristovski gostovao je u specijalnoj emisiji na Pinku u kojoj je gost bio predsednik Republike Srbije, Aleksandar Vučić. O ovom prilikom glumac je prokomentarisao činjenicu da se našao na udaru Đilasove opozicije. Foto… »
Ljudi su sve zadovoljniji kako protiče kampanja: Vučić odgovorio na pitanje dr Nade Macure

Ljudi su sve zadovoljniji kako protiče kampanja: Vučić odgovorio na pitanje dr Nade Macure

Večernje novosti 14.12.2023
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostujući u specijalnoj emisiji na TV Pink odgovarao je na pitanja gostiju. Foto: Printskrin TV Pink Dr Nada Macura pitala je Vučića šta je najjača impresija ove kampanje. - Ja znam da vi sve pratite, i da vidite… »

Vesti dana »