Povezane vesti

"Kad nema janjuša kao da sam u depresiji" Aneli ni ne sluti kroz šta prolazi Janjušević, nada se njegovom povratku: Fali mi…

"Kad nema janjuša kao da sam u depresiji" Aneli ni ne sluti kroz šta prolazi Janjušević, nada se njegovom povratku: Fali mi…

Kurir 03.01.2024
Učesnik rijalitija Marko Janjušević Janjuš izašao je iz Elite nakon strašne vesti o smrti njegovog rođenog brata. Njegova rijaliti partnerka Aneli Ahmić ne može da dođe sebi nakon njegovog odlaska, a još uvek nije poznato da li će se vraćati… »
"Već osmi dan ga nema...": Aneli Ahmić otkrila šta joj je Janjuš rekao pre odlaska iz rijalitija zbog smrti brata

"Već osmi dan ga nema...": Aneli Ahmić otkrila šta joj je Janjuš rekao pre odlaska iz rijalitija zbog smrti brata

Blic 03.01.2024
Aktuelni rijaliti učesnik Marko Janjušević Janjuš izašao je iz rijalitija nakon smrti brata Mihaila Janjuševića. On se još uvek nije vratio u "Elitu", a još uvek nije poznato da li će se vratiti na velelepno imanje. Aneli Ahmić i dalje ne može… »
Aneli Ahmić ima loš osećaj kada je Janjuš u pitanju! (VIDEO)

Aneli Ahmić ima loš osećaj kada je Janjuš u pitanju! (VIDEO)

Svet plus 03.01.2024
Aneli Ahmić ima loš osećaj kada je Janjuš u pitanju, požalila se Žani da joj nedostaje i da joj je neobično bez njega. Upada u depresiju kada njega nema... Aneli Ahmić zabrinuta je za Marka Janjuševića Janjuša, razmišlja šta mu se desilo, pa… »

Vesti dana »