Povezane vesti

Sastanak na andrićevom vencu: Vučić sa listom "Mi - glas iz naroda", nastavlja konsultacije o mandataru za sastav nove Vlade

Sastanak na andrićevom vencu: Vučić sa listom "Mi - glas iz naroda", nastavlja konsultacije o mandataru za sastav nove Vlade

Kurir 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije o mandataru za sastav nove Vlade, a na razgovor su stigli predstavnici izborne liste " Mi – glas iz naroda, prof. dr. Branimir Nestorović". U zgradu Generalnog sekretarijata… »
UNS kritikovao Šapića zbog ignorisanja pitanja novinara N1

UNS kritikovao Šapića zbog ignorisanja pitanja novinara N1

Dnevnik 01.03.2024
BEOGRAD: Udruženje novinara Srbije (UNS) kritikovalo je predsednika privremenog organa Grada Beograda Aleksandra Šapića u vezi sa njegovim današnjim obraćanjem novinarima povodom odlaganja konstitutivne sednice Skupštine Grada Beograda. Iz UNS-a su… »
Šapić podigao letvicu bahatosti prema novinarima: Čija mu se pitanja ne sviđaju – prosto ne razgovara

Šapić podigao letvicu bahatosti prema novinarima: Čija mu se pitanja ne sviđaju – prosto ne razgovara

N1 Info 01.03.2024
Bivši gradonačelnik i nesuđeni novi, Aleksandar Šapić, iz okvira zakona kada je u pitanju odnos prema medijima, izašao je onog trenutka kada je odlučio da sa novinarima čija mu se pitanja ne dopadaju naprosto ne razgovara. Danas je otišao korak… »
Jerković odgovara Nestoroviću: Odreknu te se i "prebeg" si, a kad se njega odreknu onda ima legitimitet

Jerković odgovara Nestoroviću: Odreknu te se i "prebeg" si, a kad se njega odreknu onda ima legitimitet

Blic 01.03.2024
Aleksandar Jerković, odbornik u Skupštini grada Beograda sa liste "Mi - Glas iz naroda - Aleksandar Jerković“, kritikovao je prvog na ovoj listi na decembarskim izborima Branimira Nestorovića. Njemu su zasmetale Nestorovićeve izjave u kojima ga… »
Vučić sa predstavnicima liste „Mi - glas iz naroda“

Vučić sa predstavnicima liste „Mi - glas iz naroda“

Politika 01.03.2024
Vučić je u ponedeljak, 26. februara započeo konsultacije o mandataru. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, a u zgradu Generalnog sekretarijata predsednika Republike nešto pre 8.30… »
UNS: Šapić da ravnopravno tretira novinare i ne krši Zakon

UNS: Šapić da ravnopravno tretira novinare i ne krši Zakon

Novi magazin 01.03.2024
Uduženje novinara Srbije (UNS) je danas pozvalo predsednika Privremenog organa grada Beograda Aleksandra Šapića da ne odbija da odgovara na pitanja pojedinih medija i da ne krši Zakon o javnom informisanju i medijima, diskriminišući novinare. UNS je… »
UNS: Šapić da ravnopravno tretira novinare i ne krši zakon

UNS: Šapić da ravnopravno tretira novinare i ne krši zakon

Beta 01.03.2024
Uduženje novinara Srbije (UNS) je danas pozvalo predsednika Privremenog organa grada Beograda Aleksandra Šapića da ne odbija da odgovara na pitanja pojedinih medija i da ne krši Zakon o javnom informisanju i medijima, diskriminišući novinare. UNS je… »
Mi- glas iz naroda: Vučić pozvao na konsultacije one koji su istupili iz pokreta

Mi- glas iz naroda: Vučić pozvao na konsultacije one koji su istupili iz pokreta

Beta 01.03.2024
Pokret Mi - glas iz naroda saopštio je danas da je u ustavnoj nadležnosti predsednika Srbije Aleksandra Vučića da sasluša mišljenje predstavnika izbornih lista o predlaganju kandidata za predsednika Vlade, ali da on nije održao konsultacije sa… »
Nastavlja se sukob bivših saradnika sa Nestorovićem: Sad je problem sastanak sa Vučićem

Nastavlja se sukob bivših saradnika sa Nestorovićem: Sad je problem sastanak sa Vučićem

Nova 01.03.2024
Pokret "Mi - glas iz naroda" naglasio je u svom saopštenju za javnost da je u ustavnoj nadležnosti predsednika Republike da sasluša mišljenje predstavnika izbornih lista, radi predlaganja kandidata za predsednika Vlade. Dodaju, da predsednik Republike… »
Marko Sarić za Nova.rs: Od SNS-a očekujem da odu u opoziciju, ako formiraju vlast sa preletačima treba pozvati građane na…

Marko Sarić za Nova.rs: Od SNS-a očekujem da odu u opoziciju, ako formiraju vlast sa preletačima treba pozvati građane na…

Nova 01.03.2024
Gradski odbornik sa liste NADA Marko Sarić rekao je za portal Nova.rs da ukoliko vlast pokuša formiranje većine sa kupljenim odbornicima da će oni opstrujisati sednicu na način koji dozvoljen zakonom. „Vlast prošla nema većinu, Beograđani SPS-u… »
Obradović za Nova.rs: Vučić nema nikakve ingerencije kada je u pitanju vlast u Beogradu, ići će se ponovo na izbore

Obradović za Nova.rs: Vučić nema nikakve ingerencije kada je u pitanju vlast u Beogradu, ići će se ponovo na izbore

Nova 01.03.2024
Jedan od nosilaca liste "Srbija protiv nasilja" Vladimir Obradović rekao je za portal Nova.rs da će konačna odluka biti da se ide na ponovljene izbore u Beogradu. „Nakon ovih izjava u medijima prethodnih dana bilo je za očekivati ovakav scenario, to… »
Ko je prebeg, a ko ima legitimitet: Oglasio je Jerković, evo šta je poručio Nestoroviću! Leti perje u bišem pokretu "mi"

Ko je prebeg, a ko ima legitimitet: Oglasio je Jerković, evo šta je poručio Nestoroviću! Leti perje u bišem pokretu "mi"

Kurir 01.03.2024
Aleksandar Jerković, nosilac liste za Beograd nekadašnjeg pokreta "Mi - Glas iz naroda" i predsednik pokreta "Nema nazad - Iza je Srbija" odgovorio je na komentar bivšeg saborca Branimira Nestorovića. žglasio se danas nakon i Nestorović je, na… »
UNS poručio Šapiću: Posao novinara je da postavlja pitanja od interesa za javnost

UNS poručio Šapiću: Posao novinara je da postavlja pitanja od interesa za javnost

Danas 01.03.2024
Udruženje novinara Srbije (UNS) protestovalo je danas zbog odbijanja predsednika Privremenog organa Grada Beograda Aleksandra Šapića da odgovara na pitanja novinara televizije N1, pozivajući ga da ne krši Zakon o javnom informisanju i medijima. UNS… »
Nastavlja se sluđivanje Beograđana: Naprednjaci najavili sastanke, još nema odluke da li će biti izbora

Nastavlja se sluđivanje Beograđana: Naprednjaci najavili sastanke, još nema odluke da li će biti izbora

Nova 01.03.2024
Kandidat za gradonačelnika SNS i predsednik Privremenog organa Aleksandar Šapić rekao je da se konstitutivna sednica odlaže za dva dana. Odbornici naprednjaka i socijalista nisu se ni pojavili u sali, u koju su ranije ušli predstavnici opozicije sa… »
Opozicija o konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda: Nemaju većinu, izbori će se ponoviti (video)

Opozicija o konstitutivnoj sednici Skupštine grada Beograda: Nemaju većinu, izbori će se ponoviti (video)

Blic 01.03.2024
Srpska napredna stranka (SNS) i Socijalistička partija Srbije (SPS) su izgubile izbore u Beogradu, kaže Vladimir Obradović, kandidat koalicije "Srbija protiv nasilja" za gradonačelnika. - Treba da izađu i pošteno kažu da su izbore izgubili i da… »
Na korak od ponovljenih izbora u Beogradu

Na korak od ponovljenih izbora u Beogradu

Vreme 01.03.2024
Dok narodni poslanik Branimir Nestorović tvrdi da se neće promeniti stav oko učešća u vlasti u prestonici, Šapić je ocenio da se je ovaj pokret „raspao” i da su se „stvari promenile”. Ni nakon odložene sednice Skupštine Beograda i nakon… »
Aleksandar Jerković o Nestoroviću: Ko je prebeg, a ko ima legitimitet?

Aleksandar Jerković o Nestoroviću: Ko je prebeg, a ko ima legitimitet?

Danas 01.03.2024
Aleksandar Jerković, odbornik u Skupštini grada Beograda sa liste „MI – Glas iz naroda – Aleksandar Jerković“, kritikovao je istup Branimira Nestorovića. On je kritikovao Nestorovićeve izjave u kojima je njega, kao nosioca beogradske liste… »
„Vučić protežira grupu oko Nestorovića“: MI – Glas iz naroda poručuje da poziv za konsultacije nisu dobili

„Vučić protežira grupu oko Nestorovića“: MI – Glas iz naroda poručuje da poziv za konsultacije nisu dobili

Danas 01.03.2024
“MI – Glas iz naroda” poručuje da predsednik Srbije Aleksandar Vučić zanemaruje mišljenje većine poslanika ovog pokreta i protežiraju grupu oko Branimira Nestorovića. Ističu da je predsednik po Ustavu dužan da sasluđa mišljenje… »
Posle konsultacija sa Vučićem, Nestorovićeva grupa ostaje pri stavu: Opozicija i u parlamentu i u Beogradu

Posle konsultacija sa Vučićem, Nestorovićeva grupa ostaje pri stavu: Opozicija i u parlamentu i u Beogradu

RTV 01.03.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić završio je konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade sa predstavnicima izborne liste "Mi - glas iz naroda, prof. dr Branimir Nestorović" oko 9.30 časova. Na razgovore je stigao poslanik liste "Mi -… »
Vladimir Obradović za Danas posle sednice: Ponižavanje SNS i SPS kako bi se pokazalo da u ime njih odlučuje Vučić (VIDEO)

Vladimir Obradović za Danas posle sednice: Ponižavanje SNS i SPS kako bi se pokazalo da u ime njih odlučuje Vučić (VIDEO)

Danas 01.03.2024
Odbornik u Skupštini grada Beograda Vladimir Obradović rekao je da SNS i SPS ponižavaju svoje odbornike i građane Beograda, te da ne očekuje da će većina u glavnom gradu biti formirana. „Pokazuje se da je centar moći na drugom mestu, a ne u… »
"Srbija protiv nasilja vrši nasilje protiv Srbije" Ivković: Građani sad znaju njihov način rada! Marjanović: Sačekajte…

"Srbija protiv nasilja vrši nasilje protiv Srbije" Ivković: Građani sad znaju njihov način rada! Marjanović: Sačekajte…

Kurir 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je konsultacije o mandataru za sastav nove vlade, va jutros i sa predstavnicima liste „Mi – glas iz naroda, prof. dr Branimir Nestorović”. Podsetićemo da je konstitutivna sednica Skupštine grada… »
„Čekaju nas novi izbori u Beogradu“: Prva reakcija opozicije posle novog odlaganja sednice Skupštine grada Beograda

„Čekaju nas novi izbori u Beogradu“: Prva reakcija opozicije posle novog odlaganja sednice Skupštine grada Beograda

Nova 01.03.2024
Predstavnici koalicije "Srbija protiv naslja" rekli su na konferenciji za medije da vlast nema većinu i da su izgubili izbore. Sve informacije o događajima sa sednice Skupštine grada Beograda pratite uživo na blogu Nova.rs. Kandidat za gradonačelnika… »
Hitna sednica predsedništva SNS! Obraćanje Aleksandra Vučića, pa sastanak vrha stranke

Hitna sednica predsedništva SNS! Obraćanje Aleksandra Vučića, pa sastanak vrha stranke

Mondo 01.03.2024
Sednica Srpske napredne stranke zakazana je za subotu u 12 časova. Sednica Srpske napredne stranke zakazana je za subotu u 12 časova. Kako "Novosti" saznaju, za subotu 2. mart zakazana je hitna sednica Srpske napredne stranke. Raspravljaće se o novim… »
Aleksandar Pavić Nestorović nije bio kod Vučića, ide u Skupštinu grada Beograda

Aleksandar Pavić Nestorović nije bio kod Vučića, ide u Skupštinu grada Beograda

Dnevnik 01.03.2024
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić završio je konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade sa predstavnicima izborne liste ”Mi-glas naroda, prof. dr. Branimir Nestorović" oko 9.30 časova. Na razgovore je stigao poslanik liste "Mi - glas… »
PSG: Novo odlaganje sednice Skupštine Beograda dokaz da su decembarski izbori pokradeni

PSG: Novo odlaganje sednice Skupštine Beograda dokaz da su decembarski izbori pokradeni

Beta 01.03.2024
Pokret slobodnih građana (PSG) saopštio je danas da su novim odlaganjem sednice Skupštine grada Beograda za nedelju, Aleksandar Šapić i Srpska napredna stranka (SNS) ponovo priznali da je došlo do krađe izbora 17. decembra prošle godine i da zbog… »
'Mi-glas iz naroda' na konsultacijama kod Vučića bez Nestorovića

'Mi-glas iz naroda' na konsultacijama kod Vučića bez Nestorovića

Beta 01.03.2024
Lista "Mi - glas iz naroda" bila je danas na konsultacijama kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića oko imenovanja mandarata za sastav nove vlade, a primetan je bio izostanak najpoznatijeg lica ove liste Branimira Nestorovića. Nakon sastanka sa… »
Nestorović: Nećemo promeniti stav oko gradske vlasti

Nestorović: Nećemo promeniti stav oko gradske vlasti

Beta 01.03.2024
Jedan od osnivača pokreta "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović izjavio je danas da taj pokret neće promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti ni do 3. marta, za kada je ponovo odložena konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda. "Ne radi… »
Pokret "Mi - Glas naroda" posle konsultacija sa Vučićem: Ostajemo opozicija, zalažemo se za nove izbore u Beogradu (video)

Pokret "Mi - Glas naroda" posle konsultacija sa Vučićem: Ostajemo opozicija, zalažemo se za nove izbore u Beogradu (video)

Blic 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić završio je konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade sa predstavnicima izborne liste "Mi-glas naroda, prof. dr. Branimir Nestorović" oko 9.30 časova. Na razgovore je stigao poslanik liste "Mi - glas iz naroda"… »
"Nema promene stava": Nestorović o Beogradu: Principijelno nećemo da učestvujemo u vlasti

"Nema promene stava": Nestorović o Beogradu: Principijelno nećemo da učestvujemo u vlasti

Blic 01.03.2024
Branimir Nestorović izjavio je da u "Mi - glas iz naroda" neće promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti ni do 3. marta, za kada je danas ponovo odložena konstitutivna sednica Skupštine Beograda. - Ne radi se o tome da se mi nagađamo, pa nam se… »
Nastavljaju se konsultacije o mandataru

Nastavljaju se konsultacije o mandataru

Politika 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je na današnje konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade predstavnike izborne liste ”Mi-glas iz naroda, prof.dr. Branimir Nestorović”. Početak konsultacija najavljen je za 8.30 sati, u zgradi… »
"Naši odbornici se tamo neće pojaviti": Šapić: Odlaže se sednica Skupštine grada Beograda, rok ističe 3. marta u podne…

"Naši odbornici se tamo neće pojaviti": Šapić: Odlaže se sednica Skupštine grada Beograda, rok ističe 3. marta u podne…

Blic 01.03.2024
Predsednik privremenog organa i kandidat SNS za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić saopštio je da se današnja Sednica Skupštine grada odlaže za dva dana. Ona će biti održana u nedelju, 3. marta, do podne, kada ističe zakonski rok i do kada… »
“Vama ne odgovaram na pitanja”: Šapić prekršio Ustav diskriminacijom novinara N1

“Vama ne odgovaram na pitanja”: Šapić prekršio Ustav diskriminacijom novinara N1

Danas 01.03.2024
Kandidat SNS-a za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić odbio je danas da odgovori na pitanja novinara N1, čime je prekršio Ustav Srbije koji garantuje pravo na informisanje i obaveštenost, podseća izvršni direktor BIRODI-ja Zoran Gavrilović… »
Nestorović već odogovorio šapiću: "Mi - glas iz naroda" neće...

Nestorović već odogovorio šapiću: "Mi - glas iz naroda" neće...

Pravda 01.03.2024
Branimir Nestorović izjavio je da u "Mi - glas iz naroda" neće promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti ni do 3. marta, za kada je danas ponovo odložena konstitutivna sednica Skupštine Beograda. „Ne radi se o tome da se mi nagađamo, pa nam se… »
Konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda ponovo odložena

Konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda ponovo odložena

Slobodna Evropa 01.03.2024
Konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda, koja je trebalo da se održi 1. marta, ponovo je odložena. Sednicu je zakazao je predsednik Privremenog organa grada i funkcioner vladajuće Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Šapić. Međutim, on… »
Nestorović: Ne ulazimo ni u jedan nivo vlasti, u toku formiranje stranke

Nestorović: Ne ulazimo ni u jedan nivo vlasti, u toku formiranje stranke

Danas 01.03.2024
Branimir Nestorović, osnivač pokreta „MI-Glas iz naroda“, rekao je za Nova.rs da on ostaje pri stavu da neće podržati vlast naprednjaka i socijalista u Beogradu. On je dodao da članovi njegove političke organizacije ne žele da budu deo nove… »
Nestorović o beogradskoj vlasti: Nećemo promeniti stav

Nestorović o beogradskoj vlasti: Nećemo promeniti stav

Sputnik 01.03.2024
Narodni poslanik "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović rekao je da on i njegovi saradnici neće promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti ni do 3. marta, kada će se održati konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda, koja je danas… »
Nestorović: Nećemo promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti

Nestorović: Nećemo promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti

Radio 021 01.03.2024
Branimir Nestorović izjavio je da u "Mi - glas iz naroda" neće promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti ni do 3. marta, za kada je danas ponovo odložena konstitutivna sednica Skupštine Beograda. "Ne radi se o tome da se mi nagađamo, pa nam se… »
Nestorović poručio Nećemo promeniti stav o učešću u vlasti u Beogradu ni do 3. marta

Nestorović poručio Nećemo promeniti stav o učešću u vlasti u Beogradu ni do 3. marta

Dnevnik 01.03.2024
BEOGRAD: Narodni poslanik "Mi - glas iz naroda" Branimir Nestorović rekao je da on i njegovi saradnici neće promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti ni do 3. marta, kada će se održati konstitutivna sednica Skupštine grada Beograda, koja je… »
"Počele su finansijske malverzacije, bilo je i fizičkog nasrtanja" Nestorović otkrio da li podržava SNS u Beogradu

"Počele su finansijske malverzacije, bilo je i fizičkog nasrtanja" Nestorović otkrio da li podržava SNS u Beogradu

Mondo 01.03.2024
Branimir Nestorović rekao je da neće podržati vlast Srpske napredne stranke i Socijalističke partije Srbije. Branimir Nestorović rekao je da neće podržati vlast Srpske napredne stranke i Socijalističke partije Srbije. Nakon odlaganja konstitutivne… »
Nestorović: Nema promene stava ni 3. marta, principijelno nećemo da učestvujemo u vlasti

Nestorović: Nema promene stava ni 3. marta, principijelno nećemo da učestvujemo u vlasti

N1 Info 01.03.2024
Branimir Nestorović izjavio je da u "Mi - glas iz naroda" neće promeniti stav oko učešća u gradskoj vlasti ni do 3. marta, za kada je danas ponovo odložena konstitutivna sednica Skupštine Beograda. „Ne radi se o tome da se mi nagađamo, pa nam se… »
Pavić: Mi- Glas iz naroda ostaje opozicija i u Republici i u Beogradu

Pavić: Mi- Glas iz naroda ostaje opozicija i u Republici i u Beogradu

N1 Info 01.03.2024
Predstavnik Pokreta "Mi - Glas iz naroda" Aleksandar Pavić rekao je nakon konsultacija o mandataru za sastav nove vlade sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da ostaju opozicija i u Republici i u Beogradu. Predsednik Aleksandar Vučić danas je… »
Izjave SPN posle drugog odlaganja sednice Skupštine: Da su SNS i SPS imali većinu, prikazali bi je

Izjave SPN posle drugog odlaganja sednice Skupštine: Da su SNS i SPS imali većinu, prikazali bi je

N1 Info 01.03.2024
Da su SNS i SPS imali većinu, do sada bi je prikazali i čekaju nas novi izbori u Beogradu, poručili su predstavnici koalicije "Srbija protiv nasilja" iz Skupštine grada. Podsetimo, konstitutivna sednica Skupštine Beograda ponovo je odložena za… »
(VIDEO) Šapić ponovo odbio da odgovara na pitanja novinara N1

(VIDEO) Šapić ponovo odbio da odgovara na pitanja novinara N1

N1 Info 01.03.2024
Predsednik privremenog organa grada Beograda Aleksandar Šapić nakon obraćanja novinarima povodom novog odlaganja konstitutivne sednice Grada, ponovo je odbio da odgovori na pitanja novinara N1. Novinar N1 je posle obraćanja Šapića, na kome je rekao… »
Predstavnici MI – Glas iz naroda stigli na konsultacije kod Vučića, Nestorović nije tu

Predstavnici MI – Glas iz naroda stigli na konsultacije kod Vučića, Nestorović nije tu

Danas 01.03.2024
Predstavnici liste MI Glas iz naroda prof. dr Branimir Nestorović došli su na konsultacije o izboru mandatara u Predsedništvo Srbije. Na sastanak kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića došao je poslanik Aleksandar Pavić. Pavić je među… »
Konsultacije o mandataru, predsednik razgovarao sa predstavnicima liste "Mi – glas iz naroda"

Konsultacije o mandataru, predsednik razgovarao sa predstavnicima liste "Mi – glas iz naroda"

RTS 01.03.2024
Na Andrićevom vencu nastavljene su konsultacije o mandataru za sastav nove Vlade. Predsednik Aleksandar Vučić razgovorao je sa predstavnicima izborne liste "Mi – glas iz naroda, prof. dr. Branimir Nestorović". Pavić: Nestorović nije bio kod… »
Šapić: Odlaže se sednica, čekamo Nestorovića

Šapić: Odlaže se sednica, čekamo Nestorovića

Pravda 01.03.2024
Predsednik Privremenog organa i kandidat SNS za gradonačelnika Beograda rekao je na konferenciji za medije da će sednica Skupštine grada Beograda biti odložena. - Gospodin Toma Fila će skupštinu odložiti za još dva dana, do 3. marta - kaže… »
Zašto Nestorović nije bio kod Vučića na konsultacijama o mandataru?

Zašto Nestorović nije bio kod Vučića na konsultacijama o mandataru?

Vesti online 01.03.2024
Poslanik liste “Mi-glas naroda, prof. dr Branimir Nestorović” Aleksandar Pavić, koji je sa dvoje saradnika bio na konsultacijama o kandidatu za predsednika Vlade Srbije kod predsednika Srbije Aleksandra Vučića, saopštio je da nosilac liste… »
Vučić nastavio konsultacije o mandataru, razgovarao sa listom „Mi - glas iz naroda“

Vučić nastavio konsultacije o mandataru, razgovarao sa listom „Mi - glas iz naroda“

Sputnik 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, razgovorom sa predstavnicima liste "Mi- glas iz naroda, prof. dr. Branimir Nestorović". Aleksandar Pavić iz te liste sa još dvoje saradnika… »
Troje predstavnika liste "Mi – glas iz naroda" na konsultacijama o mandataru, Nestorović nije došao

Troje predstavnika liste "Mi – glas iz naroda" na konsultacijama o mandataru, Nestorović nije došao

Insajder 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, a u zgradu Generalnog sekretarijata predsednika Republike stigli su predstavnici liste “Mi – glas iz naroda” Aleksandar Pavić, Branko Lukić i… »
Najstariji odbornik Toma Fila odložio konstitutivnu sednicu Skupštine Beograda

Najstariji odbornik Toma Fila odložio konstitutivnu sednicu Skupštine Beograda

Radio sto plus 01.03.2024
Fila je zakazao sednicu za nedelju u 10 sati i izašao iz sale, dok su odbornici opozicije držali plakate sa natpisma “Beograd vas ne želi” i “Džaba ste krečili”. Predsednik Privremenog organa Beograda Aleksandar Šapić najavio je na… »
"Mi - Glas iz naroda" kod Vučića na konsultacijama o mandataru nove Vlade, Pavić: Sastanak protekao formalno

"Mi - Glas iz naroda" kod Vučića na konsultacijama o mandataru nove Vlade, Pavić: Sastanak protekao formalno

NIN 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, a sastanku u Predsedništvu prisustvovao je poslanik liste "Mi - glas iz naroda" Aleksandar Pavić, koji je zajedno sa Nestorovićem napustio taj… »
Sastanak gotov, gde je Branimir Nestorović? Vučić sa listom "MI Glas iz naroda", nastavljaju se konsultacije o mandataru

Sastanak gotov, gde je Branimir Nestorović? Vučić sa listom "MI Glas iz naroda", nastavljaju se konsultacije o mandataru

Mondo 01.03.2024
U 8.30 časova u zgradi Predsedništva je počeo sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predstavnika liste "MI Glas iz naroda". U 8.30 časova u zgradi Predsedništva je počeo sastanak predsednika Srbije Aleksandra Vučića i predstavnika… »
Šapić objašnjava zbog čega je odložena konstitutivna sednica

Šapić objašnjava zbog čega je odložena konstitutivna sednica

Novi magazin 01.03.2024
Kandidat SNS-a za gradonačelnika Beograda Aleksandar Šapić izjavio je danas da će konstitutivna sednica Skupštine Beograda biti odložena za dva dana. „Fila će odložiti Skupštinu za dva dana, do 3. marta, kada je poslednji rok za konstituisanje… »
Pavić posle sastanka sa Vučićem: Ostajemo opozicija vlasti

Pavić posle sastanka sa Vučićem: Ostajemo opozicija vlasti

Pravda 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, razgovorom sa predstavnicima liste "Mi- glas iz naroda, prof. dr. Branimir Nestorović". Aleksandar Pavić iz te liste sa još dvoje saradnika bio… »
Šta je rekao Nestorovićev predstavnik nakon konsultacija o novoj vlasti kod Vučića?

Šta je rekao Nestorovićev predstavnik nakon konsultacija o novoj vlasti kod Vučića?

Danas 01.03.2024
Izvestili smo predsednika Srbije Aleksandra Vučića da nemamo većinu, da nećemo predložiti mandatara za sastav Vlade i da ćemo ostati na pozicijama na kojima smo bili i pre izbora, izjavio je danas predstavnik liste „Mi – glas iz naroda“… »
Pavić posle sastanka sa Vučićem: Ostajemo opozicija vlasti

Pavić posle sastanka sa Vučićem: Ostajemo opozicija vlasti

Pravda 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavio je danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, razgovorom sa predstavnicima liste "Mi- glas iz naroda, prof. dr. Branimir Nestorović". Aleksandar Pavić iz te liste sa još dvoje saradnika bio… »
Predstacnici liste "Mi - glas iz naroda" stigli na Andrićev venac: Vučić nastavlja konsultacije o mandataru za sastav nove…

Predstacnici liste "Mi - glas iz naroda" stigli na Andrićev venac: Vučić nastavlja konsultacije o mandataru za sastav nove…

Blic 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas konsultacije o mandataru za sastav nove Vlade. Predstavnici ove izborne liste stigli su na Andrićev venac. Danas je na razgovor pozvao predstavnike izborne liste "Mi – glas iz naroda, prof. dr… »
Vučić nastavlja konsultacije, danas sa listom Mi-glas iz naroda

Vučić nastavlja konsultacije, danas sa listom Mi-glas iz naroda

Glas Zapadne Srbije 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, a u zgradu Generalnog sekretarijata predsednika Republike nešto pre 8.30 časova stigao je poslanik liste "Mi glas iz naroda" Aleksandar Pavić sa… »
Dragan Stanojević (MI – Glas iz naroda): Mi koji smo u sukobu sa Nestorovićem nismo dobili poziv na konsultacije sa…

Dragan Stanojević (MI – Glas iz naroda): Mi koji smo u sukobu sa Nestorovićem nismo dobili poziv na konsultacije sa…

Danas 01.03.2024
Dragan Stanojević, poslanik sa liste MI – Glas iz naroda, kaže da deo poslanika među kojima je on, a koji su u sukobu sa Branimirom Nestorovićem, nije dobio poziv za konsultacije za sastav Vlade Srbije na Andrićevom vencu. Stanojević napominje da… »
"Mi" na konsultacijama kod Vučića bez Nestorovića

"Mi" na konsultacijama kod Vučića bez Nestorovića

Radio 021 01.03.2024
Predsednik Aleksandar Vučić danas razgovora sa predstavnicima izborne liste "Mi – glas iz naroda, prof. dr Branimir Nestorović" u okviru konsultacija o mandataru za sastav nove Vlade. Međutim, Nestorović se nije pojavio na sastanku, javlja… »
Nestorović nije došao na konsultacije kod Vučića

Nestorović nije došao na konsultacije kod Vučića

Novi magazin 01.03.2024
Predsednik Aleksandar Vučić danas razgovora sa predstavnicima izborne liste "Mi – glas iz naroda, prof. dr Branimir Nestorović" u okviru konsultacija o mandataru za sastav nove Vlade. Međutim, Nestorović se nije pojavio na sastanku, piše N1. Sa… »
Nastavak konsultacija o mandataru: U zgradu predsedništva stigli predstavnici liste "Mi-glas iz naroda"

Nastavak konsultacija o mandataru: U zgradu predsedništva stigli predstavnici liste "Mi-glas iz naroda"

Telegraf 01.03.2024
Lista “Mi glas iz naroda” osvojila je 13 mandata na decembarskim izborima, ali je u međuvremenu došlo do podela u tom pokretu. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, a u zgradu… »
Pavić: Nestorović nije bio kod Vučića, ide u skupštinu Grada

Pavić: Nestorović nije bio kod Vučića, ide u skupštinu Grada

Telegraf 01.03.2024
Pavić je novinarina nakon konsultacija kod predsednika rekao da je sastanak protekao formalno. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić završio je konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade sa predstavnicima izborne liste "Mi-glas naroda, prof. dr… »
Vučić nastavlja konsultacije o mandataru: Danas sa predstavnicima liste "Mi - glas iz naroda"

Vučić nastavlja konsultacije o mandataru: Danas sa predstavnicima liste "Mi - glas iz naroda"

Euronews 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, a u zgradu Generalnog sekretarijata predsednika Republike nešto pre 8.30 časova stigao je poslanik liste "Mi – glas iz naroda" Aleksandar Pavić… »
MI – Glas iz naroda danas kod Vučića na konsultacijama o mandataru nove Vlade

MI – Glas iz naroda danas kod Vučića na konsultacijama o mandataru nove Vlade

Danas 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće danas konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade Srbije, a na sastanak u Predsedništvu u 8.30 časova doći će predstavnici izborne liste „MI – Glas iz naroda“. U saopštenju predsednikovog… »
Koji „Mi“ idu kod Vučića?

Koji „Mi“ idu kod Vučića?

Nova 01.03.2024
Poziv na konsultacije o mandataru nove Vlade Srbije stigao je i Pokretu "Mi glas iz naroda". Ali krilu okupljenom oko Branimira Nestorovića. Drugo krilo poziv još nije dobilo, ali je spremno da se odazove. Nakon cepanja zbog nepomirljivih razlika obe… »
Vučić danas nastavlja konsultacije o mandataru: Pozvani "Mi-glas iz naroda"

Vučić danas nastavlja konsultacije o mandataru: Pozvani "Mi-glas iz naroda"

Telegraf 01.03.2024
Posle izbora 17. decembra, ukupno je 10 izbornih lista prešlo cenzus. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pozvao je na današnje konsultacije o kandidatu za predsednika Vlade predstavnike izborne liste ”Mi-glas iz naroda, prof. dr Branimir… »
Nastavljaju se konsultacije o mandataru: Vučić danas sa listom "Mi – glas iz naroda"

Nastavljaju se konsultacije o mandataru: Vučić danas sa listom "Mi – glas iz naroda"

Kurir 01.03.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić nastaviće danas konsultacije o mandataru za sastav nove Vlade. Danas je na razgovor pozvao predstavnike izborne liste "Mi – glas iz naroda, prof. dr. Branimir Nestorović". Predsednik Srbije je u ponedeljak i utorak… »

Vesti dana »

Netanijahu: Nemamo izbora osim da uništimo Hamas

Netanijahu: Nemamo izbora osim da uništimo Hamas

Politika pre 22 minutajoš 20 povezanih
Preminuo Ivan Ivanji

Preminuo Ivan Ivanji

Nova pre 58 minutajoš 15 povezanih
Đoković večeras igra protiv Korentana Mutea

Đoković večeras igra protiv Korentana Mutea

Politika pre 17 minutajoš 13 povezanih