Povezane vesti
Sve više restorana u Nemačkoj uvodi naknadu za nedolazak
Danas 21.04.2024
Sve više restorana uvodi naknadu za nedolazak ako se gosti ne pojave uprkos rezervaciji. Domaćini se boje finansijskog gubitka. Sto je postavljen, vino otvoreno i jelo pripremljeno – samo gosti nedostaju. Ugostitelji se plaše ovakvog scenarija, posebno u… »
Sve više nemačkih restorana uvodi ovu naknadu: Razlog se krije u popularnoj praksi gostiju
Telegraf 21.04.2024
Čest slučaj je da se gosti uprkos rezervaciji ne pojave. Sto je postavljen, vino je otvoreno i jelo pripremljeno - samo gosti nedostaju. Nemački ugostitelji se sve više plaše ovakvog scenarija, posebno u elitnom sektoru, pa stoga pribegavaju novoj metodi… »
Vesti dana »
Šestoro povređenih u udesu kod Merdara, među njima troje dece
Južne vesti pre 47 minutajoš 30 povezanih
Kako Karlik Džons igra, navijači Partizana će biti oduševljeni: U Americi umalo stigao i do tripl-dabl učinka
Telegraf pre 17 minutajoš 31 povezana
Australija poziva na prekid vatre i ponovno otvaranje Ormuskog moreuza
Nova pre 2 satajoš 30 povezanih
Interpol za Mašinu: Informacije o zahtevima za izdavanjem poternica u nadležnosti države, političke aktivnosti zabranjene
Mašina pre 4 satijoš 24 povezane



