Povezane vesti

Vučić: Neke zemlje su me zapanjile jer neće da glasaju

Vučić: Neke zemlje su me zapanjile jer neće da glasaju

Politika pre 12 dana
Predsednik je poručio da se delegacija Srbije neće obrukati već da će posle 2. maja, kada je predviđeno glasanje Generalne skupštine UN o rezoluciji o Srebrenici, imati još više prijatelja. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je… »
Vučić: Pripremaju nam sličan performans u SB UN, dovešće majke Srebrenice

Vučić: Pripremaju nam sličan performans u SB UN, dovešće majke Srebrenice

Politika pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je do sada razgovarao sa zvaničnicima više od 81 države, da se srpskoj delegaciji javljaju i dalje mnogi i naglasio da će ljudi u Srbiji na kraju, znajući i razumevajući težinu… »
"Izvinjavam se javnosti i narodu slovenije, ali ne i političarima" Vučić: Smanjiću dolaske kod mojih prijatelja i familije…

"Izvinjavam se javnosti i narodu slovenije, ali ne i političarima" Vučić: Smanjiću dolaske kod mojih prijatelja i familije…

Kurir pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Njujorka, ističući da je na male zemlje pritisak sve uočljiviji i snažniji da glasaju za Rezoluciju o Srebrenici. Prilikom obraćanja, Vučić se osvrnuo i na komentar upućen slovenačkoj… »
Oglasio se Vučić iz Njujorka! Predsednik otkrio nove informacije o Rezoluciji o Srebrenici: Ostalo je da se borimo za čast i…

Oglasio se Vučić iz Njujorka! Predsednik otkrio nove informacije o Rezoluciji o Srebrenici: Ostalo je da se borimo za čast i…

Kurir pre 12 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se predsedavajućim 78. Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija Denisom Frensisom. - Posle susreta sa Frensisom koji nam je saopštio da je Nemačka ubedljivo najangažovanija po pitanju usvajanja… »
Vučić: Večeras ćemo imati zajednički štab sa Beogradom u vezi sa rezolucijom

Vučić: Večeras ćemo imati zajednički štab sa Beogradom u vezi sa rezolucijom

Politika pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naglasio je danas u Nujorku da Srbija nastavlja borbu i najavio da je će večeras na temu Rezolucije o Srebrenici imati onlajn sastanak sa članovima zajedničkog štaba u Beogradu, kako bi se sagledale pozicije… »
Vučić: O Slovencima mislim sve najbolje, njihovim političarima neću da se izvinim

Vučić: O Slovencima mislim sve najbolje, njihovim političarima neću da se izvinim

Politika pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas u Njujorku da nije želeo da uvredi narod Slovenije i da o njima misli sve najbolje, ali da njihovim političarima nema nameru da se izvinjava jer, kako je rekao, vode odvratnu politiku. „Ja sam rekao… »
Vučić iz Njujorka: Upozorio sam na posledice i nepopravljivu štetu koju usvajanje rezolucije može da ima

Vučić iz Njujorka: Upozorio sam na posledice i nepopravljivu štetu koju usvajanje rezolucije može da ima

Dnevnik pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Njujorka. Predsednik je prethodno danas predstavio je pozicije Srbije u vezi Nacrta rezolucije „Međunarodni dan sećanja i obeležavanja genocida u Srebrenici“ državama članicama UN iz… »
Vučić se sastao sa stalnim predstavnikom Brazila u UN

Vučić se sastao sa stalnim predstavnikom Brazila u UN

Telegraf pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas u Njujorku sa stalnim predstavnikom Savezne Republike Brazil pri Ujedinjenim nacijama, Seržiom Fransom Daneseom. "Sa stalnim predstavnikom Brazila i nekadašnjim predsedavajućim SB UN Seržiom… »
Vučić iz Njujorka: Nisam optimističan po pitanju rezolucije o Srebrenici, ali nastavljamo da se borimo

Vučić iz Njujorka: Nisam optimističan po pitanju rezolucije o Srebrenici, ali nastavljamo da se borimo

Telegraf pre 12 dana
Upozorio sam na posledice i nepopravljivu štetu koju usvajanje rezolucije o Srebrenici može da ima po stabilnost i budućnost Zapadnog Balkana. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je tokom današnjih razgovora sa zemljama… »
Vučić se sastao sa Guteresom u sedištu Ujedinjenih nacija

Vučić se sastao sa Guteresom u sedištu Ujedinjenih nacija

Telegraf pre 12 dana
Vučić se sastao sa Guteresom u sedištu Ujedinjenih nacija. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa generalnim sekretarom Ujedinjenih nacija Antoniom Guterešom u sedištu UN u Njujorku. Pre sastanka, Vučić se upisao u Knjigu počasnih… »
Predsednik Vučić upozorava: Usvajanje rezolucije o Srebrenici dovešće do novih sukoba

Predsednik Vučić upozorava: Usvajanje rezolucije o Srebrenici dovešće do novih sukoba

Telegraf pre 12 dana
Vučić je rekao da je sa sagovornicom imao otvoren razgovor o opasnom i ozbiljnom revizionizmu načela koja su ugrađena u same temelje Ujedinjenih nacija. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio da je večeras podsekretarki UN i specijalnoj… »
Vučić: Sponzori Rezolucije o Srebrenici ne žele odlaganje glasanja, Nemačka najangažovanija

Vučić: Sponzori Rezolucije o Srebrenici ne žele odlaganje glasanja, Nemačka najangažovanija

Beta pre 11 dana
Predsednik Srbije Alekdandar Vučić je, nakon sastanka sa predsedavajućim Generalne skupštine UN Denisom Frensisom, izjavio da mu je saopšteno da zemlje sponzori Rezolucije o Srebrenici ne žele bilo kakvo odlaganje glasanja, kao i da je Nemačka… »
Brojni sastanci predsednika Srbije u Njujorku; Vučić: Nisam optimističan povodom rezolucije o Srebrenici, nastavljamo da se…

Brojni sastanci predsednika Srbije u Njujorku; Vučić: Nisam optimističan povodom rezolucije o Srebrenici, nastavljamo da se…

RTS pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa predstavnicima država članica iz Azijsko-pacifičke grupe u sedištu Ujedinjenih nacija u Njujorku. Usledili su sastanci sa generalnim sekretarom UN Antoniom Guteresom, sa specijalnom savetnicom UN za… »
Vučić sa predstavnikom Meksika o rezoluciji o Srebrenici

Vučić sa predstavnikom Meksika o rezoluciji o Srebrenici

B92 pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u Njujorku sa stalnim predstavnikom Sjedinjenih Meksičkih Država pri UN Hektorom Vaskonselosom. "Predstavnika Sjedinjenih Meksičkih Država pri UN sam informisao o činjenicama i poziciji… »
Vučić iz Njujorka: Nisam optimista, borba protiv usvajanja rezolucje o Srebrenici je nemoguća misija

Vučić iz Njujorka: Nisam optimista, borba protiv usvajanja rezolucje o Srebrenici je nemoguća misija

Euronews pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je tokom današnjih razgovora sa zemljama azijsko-pacifičkog regiona objasnio sve razloge zbog čega je Srbija protiv usvajanja rezolucije o Srebrenici i da su mnoge zemlje to razumele i… »
"Jedino što žele je kolektivna kazna za srpski narod": Vučić nakon sastanka u Njujorku: Poruku smo razumeli

"Jedino što žele je kolektivna kazna za srpski narod": Vučić nakon sastanka u Njujorku: Poruku smo razumeli

Telegraf pre 11 dana
Jasno je da su nam ostale samo poslednje pripreme da se borimo za čast i obraz Srbije. Nikoga nije briga za Dejtonski sporazum koji gaze, poručio je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predsedavajućim 78. Generalne… »
Vučić iz Njujorka: Zemlje sponzori rezolucije o Srebrenici ne žele odlaganje glasanja

Vučić iz Njujorka: Zemlje sponzori rezolucije o Srebrenici ne žele odlaganje glasanja

Sputnik pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da ga je predsedavajući Generalne skupštine UN Denis Frensis obavestio da je Nemačka ubedljivo najangažovanija po pitanju usvajanja Rezolucije o Srebrenici, kao i da zemlje sponzori Rezolucije… »
Oglasio se Vučić: Žele kolektivnu kaznu za srpski narod. Borićemo se do kraja

Oglasio se Vučić: Žele kolektivnu kaznu za srpski narod. Borićemo se do kraja

B92 pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se predsedavajućim 78. Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija Denisom Frensisom. Vučić se oglasio na svom zvaničnom instagram profilu i poručio: "Posle susreta sa Denisom Frensisom koji nam je… »
Vučič upozorio da bi donošenjem rezolucije o Srebrenici došlo do relativizacije pojma genocida

Vučič upozorio da bi donošenjem rezolucije o Srebrenici došlo do relativizacije pojma genocida

Novi magazin pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u razgovoru sa specijalnom savetnicom za sprečavanje genocida Alis Vairimu Nderitom naglasio da bi usvajanjem rezolucije o Srebrenici došlo do relativizacije samog pojma genocida. Vučić je dodao da se radi o… »
Vučič upozorio da bi donošenjem rezolucije o Srebrenici došlo do relativizacije pojma genocida

Vučič upozorio da bi donošenjem rezolucije o Srebrenici došlo do relativizacije pojma genocida

Novi magazin pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u razgovoru sa specijalnom savetnicom za sprečavanje genocida Alis Vairimu Nderitom naglasio da bi usvajanjem rezolucije o Srebrenici došlo do relativizacije samog pojma genocida. Vučić je dodao da se radi o… »
Vučić: Glasanje o rezoluciji o Srebrenici je borba Davida i Golijata

Vučić: Glasanje o rezoluciji o Srebrenici je borba Davida i Golijata

Beta pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je do sada razgovarao sa zvaničnicima više od 81 države, te da će glasanje na sednici Generalne skupštine Ujedinjenih nacija o rezoluciji o Srebrenici biti borba Davida i Golijata… »
Vučić se sastao sa Guterešom u sedištu Ujedinjenih nacija

Vučić se sastao sa Guterešom u sedištu Ujedinjenih nacija

Politika pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa generalnim sekretarom Ujedinjenih nacija Antoniom Guterešom u sedištu UN u Njujorku. Pre sastanka, Vučić se upisao u Knjigu počasnih gostiju. Prethodno, Vučić se sastao sa stalnim… »
Vučić se sastao sa Guterešom i sa stalnim predstavnikom Kine pri UN

Vučić se sastao sa Guterešom i sa stalnim predstavnikom Kine pri UN

Sputnik pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa generalnim sekretarom Ujedinjenih nacija Antoniom Guterešom u sedištu UN u Njujorku. Pre sastanka, Vučić se upisao u Knjigu počasnih gostiju. Srpski predsednik se sastao i sa stalnim… »
Vučić: Glasanje o rezoluciji o Srebrenici je borba Davida i Golijata, ipak biće puno uzdržanih

Vučić: Glasanje o rezoluciji o Srebrenici je borba Davida i Golijata, ipak biće puno uzdržanih

Novi magazin pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je do sada razgovarao sa zvaničnicima više od 81 države, te da će glasanje na sednici Generalne skupštine Ujedinjenih nacija o rezoluciji o Srebrenici biti borba Davida i Golijata… »
Vučić: Nisam optimističan po pitanju toga da ću uspeti da sprečim izglasavanje Rezolucije o Srebrenici

Vučić: Nisam optimističan po pitanju toga da ću uspeti da sprečim izglasavanje Rezolucije o Srebrenici

RTV pre 11 dana
NJUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je tokom današnjih razgovora sa zemljama azijsko-pacifičkog regiona objasnio sve razloge zbog čega je Srbija protiv usvajanja rezolucije o Srebrenici i da su mnoge zemlje to… »
Vučić: Večeras ćemo imati zajednički štab sa Beogradom vezi sa rezolucijom

Vučić: Večeras ćemo imati zajednički štab sa Beogradom vezi sa rezolucijom

IndeksOnline pre 11 dana
NJUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naglasio je danas u Nujorku da Srbija nastavlja borbu i najavio da je će večeras na temu Rezolucije o Srebrenici imati onlajn sastanak sa članovima zajedničkog štaba u Beogradu, kako bi se sagledale… »
Vučić sa šefom UN o rezoluciji o Srebrenici

Vučić sa šefom UN o rezoluciji o Srebrenici

Slobodna Evropa pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je 24. aprila sa generalnim sekretarom Ujedinjenih nacija Antonijom Guterešom (Antonio Guterres) o rezoluciji o genocidu u Srebrenici. Rezolucija o Međunarodnom danu sećanja i obeležavanja genocida u… »
Vučić sa Žangom Đunom u UN: Srbija je pokazala da nijedan ratni zločin ne sme ostati nekažnjen

Vučić sa Žangom Đunom u UN: Srbija je pokazala da nijedan ratni zločin ne sme ostati nekažnjen

B92 pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa stalnim predstavnikom Narodne Republike Kine pri UN Žangom Đunom. "Sadržajan i prijateljski razgovor sa stalnim predstavnikom NR Kine pri UN Žangom Đunom o predstojećoj sednici Generalne… »
Vučić se sastao sa Guterešom: "Ponovio sam da Srbija osuđuje svaki zločin" FOTO

Vučić se sastao sa Guterešom: "Ponovio sam da Srbija osuđuje svaki zločin" FOTO

B92 pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa generalnim sekretarom Ujedinjenih nacija Antoniom Guterešom. "Sa generalnim sekretarom @antonioguterres @UnitedNations o rezoluciji "Međunarodni dan sećanja i obeležavanja genocida u… »
Predsednik Vučić se sastao sa stalnim predstavnikom Kine pri UN: Srbija pokazala da nijedan ratni zločin ne sme ostati…

Predsednik Vučić se sastao sa stalnim predstavnikom Kine pri UN: Srbija pokazala da nijedan ratni zločin ne sme ostati…

Kurir pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa stalnim predstavnikom Narodne Republike Kine pri UN Žangom Đunom. "Sadržajan i prijateljski razgovor sa stalnim predstavnikom NR Kine pri UN Žangom Đunom o predstojećoj sednici Generalne… »
"Dovešće majke Srebrenice"! Vučić: Pripremaju nam sličan performans u SB UN, uobičajeni folklor

"Dovešće majke Srebrenice"! Vučić: Pripremaju nam sličan performans u SB UN, uobičajeni folklor

Telegraf pre 11 dana
"Imate zemlje koje će glasati za, samo što ne zaplaču zato što tako moraju da glasaju, jer pripadaju toj veri, ali znaju koliko to nije fer prema Srbiji" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je do sada razgovarao sa… »
Vučić: Večeras ćemo imati zajednički štab sa Beogradom u vezi rezolucije

Vučić: Večeras ćemo imati zajednički štab sa Beogradom u vezi rezolucije

Telegraf pre 11 dana
"Ja se nadam da ću imati priliku da razgovaram i sa američkim stalnim predstavnikom, to nam je važno i zbog Kosova u budućnosti i zbog svega drugog", rekao je predsednik. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naglasio je danas u Nujorku da Srbija… »
Vučić se izvinjava Slovencima zbog izjave da su „odvratni“, ali ne i njihovim političarima

Vučić se izvinjava Slovencima zbog izjave da su „odvratni“, ali ne i njihovim političarima

N1 Info pre 11 dana
„Ako sam bilo koga u Sloveniji povredio, izvinjavam se, ali neću da se izvinjavam slovenačkim političarima“, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić iz Njujorka. „Ja sam rekao da su Slovenci bili odvratni, misleći na sednicu Saveta… »
Vučić: Na male zemlje pritisak je sve veći i uočljiviji, nastavićemo borbu

Vučić: Na male zemlje pritisak je sve veći i uočljiviji, nastavićemo borbu

Insajder pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u Njujorku da je tokom današnjih razgovora sa zemljama azijsko-pacifičkog regiona objasnio sve razloge zbog čega je Srbija protiv usvajanja rezolucije o Srebrenici i da su mnoge zemlje to razumele i… »
Vučić: Nisam optimista, nemoguća je misija boriti se protiv usvajanja Rezolucije o genocidu u Srebrenici

Vučić: Nisam optimista, nemoguća je misija boriti se protiv usvajanja Rezolucije o genocidu u Srebrenici

NIN pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je u Njujorku ambasadorima država članica Ujedinjenih nacija iz azijsko-pacifičke grupe predstavio poziciju Srbije kada je reč o Nacrtu rezolucije "Međunarodni dan sećanja i obeležavanja genocida u… »
"Upozorio sam na nepopravljivu štetu":Vučić sa predstavnicima Azijsko-pacifičkih država o rezoluciji o Srebrenici (foto)

"Upozorio sam na nepopravljivu štetu":Vučić sa predstavnicima Azijsko-pacifičkih država o rezoluciji o Srebrenici (foto)

Blic pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je državama članicama Ujedinjenih nacija iz Azijsko-pacifičke grupe pozicije Srbije u vezi Nacrta rezolucije „Međunarodni dan sećanja i obeležavanja genocida u Srebrenici“. - Nakon… »
Vučić: U svim grupama u UN postoji ogromna rezervisanost prema rezoluciji o Srebrenici

Vučić: U svim grupama u UN postoji ogromna rezervisanost prema rezoluciji o Srebrenici

Sputnik pre 11 dana
Vučić izjavio je danas u Njujorku da je tokom današnjih razgovora sa zemljama azijsko-pacifičkog regiona objasnio sve razloge zbog čega je Srbija protiv usvajanja rezolucije o Srebrenici i da su mnoge zemlje to razumele i govorile da bi trebalo da… »
Vučić iz Njujorka: Na male zemlje pritisak sve snažniji; Srbija uspela da se suprotstavi najvećim silama sveta

Vučić iz Njujorka: Na male zemlje pritisak sve snažniji; Srbija uspela da se suprotstavi najvećim silama sveta

B92 pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Njujorka. Vučić je naveo da na male zemlje pritisak sve uočljiviji i snažniji da glasaju za Rezoluciju o Srebrenici. "Mi smo, ipak, mala zemlja i nije nam lako da se tome suprostavimo, ali… »
Vučić iz Njujorka o rezoluciji o Srebrenici Broj zemalja koje će biti protiv ili uzdržan je veliki, ovo je borba Davida i…

Vučić iz Njujorka o rezoluciji o Srebrenici Broj zemalja koje će biti protiv ili uzdržan je veliki, ovo je borba Davida i…

Kurir pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se javnosti iz Njujorka. Vučić kaže da je na male zemlje pritisak sve uočljiviji i snažniji da glasaju za Rezoluciju o Srebrenici. - Razgovor su prošli na izuzetno dobar, iskren, pomalo i emotivan način… »
Predsednik Vučić razgovarao Sa Daneseom: Zamolio sam prijateljski Brazil da nas podrži prilikom glasanja (foto)

Predsednik Vučić razgovarao Sa Daneseom: Zamolio sam prijateljski Brazil da nas podrži prilikom glasanja (foto)

Kurir pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je u Njujorku sa stalnim predstavnikom Savezne Republike Brazil pri UN Seržiom Fransom Daneseom. "Sa stalnim predstavnikom Brazila i nekadašnjim predsedavajućim SB UN Seržiom Daneseom… »
Vučić o pretnjama iz Slovenije: Vode odvratnu politiku prema Srbiji i srpskom narodu

Vučić o pretnjama iz Slovenije: Vode odvratnu politiku prema Srbiji i srpskom narodu

B92 pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obraća se javnosti iz Njujorka i istakao da Slovenija vodi odvratnu politiku prema Srbiji i srpskom narodu. "Zamislite vi mene gurnuete i udarite a neko sa strane kaže da nijedna strana nije spremna da prihvati… »
Vučić se sastao sa Guterešom: Srbija je ozbiljna država koja beskompromisno osuđuje svaki zločin

Vučić se sastao sa Guterešom: Srbija je ozbiljna država koja beskompromisno osuđuje svaki zločin

Kurir pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa generalnim sekretarom Ujedinjenih nacija Antoniom Guterešom. View this post on Instagram A post shared by Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav) - Sa generalnim sekretarom Ujedinjenih nacija… »
"Borili smo se za naš narod, to je ono što možemo": Vučić se oglasio iz Njujorka: Zamislite, vi mene gurnete, udarite, a…

"Borili smo se za naš narod, to je ono što možemo": Vučić se oglasio iz Njujorka: Zamislite, vi mene gurnete, udarite, a…

Blic pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se uživo iz Njujorka gde je prekjuče govorio na Savetu bezbednosti Ujedinjenih nacija. Nakon toga imao je više bilateralnih sastanaka. Vučić se osvrnuo na sve goruće teme, pitanje Kosova i rezoluciji o… »
Vučić sa članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe o rezoluciji o Srebrenici

Vučić sa članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe o rezoluciji o Srebrenici

Vesti online pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predstavnicima država članica iz Azijsko – pacifičke grupe u sedištu Ujedinjenih nacija u Njujorku. Vučić će sa njima razgovarati o nacrtu rezolucije “Međunarodni dan sećanja i… »
Vučić: Na male zemlje pritisak je sve veći i uočljiviji, nastavićemo borbu

Vučić: Na male zemlje pritisak je sve veći i uočljiviji, nastavićemo borbu

Vesti online pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je tokom današnjih razgovora sa zemljama azijsko-pacifičkog regiona objasnio sve razloge zbog čega je Srbija protiv usvajanja rezolucije o Srebrenici i da su mnoge zemlje to razumele i… »
Vučić sa članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe o rezoluciji o Srebrenici: Upozorio sam na posledice

Vučić sa članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe o rezoluciji o Srebrenici: Upozorio sam na posledice

B92 pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je pozicije Srbije u vezi Nacrta rezolucije "Međunarodni dan sećanja i obeležavanja genocida u Srebrenici" državama članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe. "Nakon jučerašnjih sastanaka sa… »
Predsednik Vučić sa predstavnicima Azijsko-pacifičkih država: Upozorio sam na posledice i nepopravljivu štetu (foto)

Predsednik Vučić sa predstavnicima Azijsko-pacifičkih država: Upozorio sam na posledice i nepopravljivu štetu (foto)

Kurir pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je pozicije Srbije u vezi Nacrta rezolucije „Međunarodni dan sećanja i obeležavanja genocida u Srebrenici“ državama članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe. "Nakon jučerašnjih sastanaka… »
Predsednik Vučić predstavio je poziciju Srbije Borba za istinu, pravo i pravdu

Predsednik Vučić predstavio je poziciju Srbije Borba za istinu, pravo i pravdu

Dnevnik pre 11 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić predstavio je pozicije Srbije u vezi Nacrta rezolucije „Međunarodni dan sećanja i obeležavanja genocida u Srebrenici“ državama članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe. „Nakon jučerašnjih… »
Vučić se sastao sa predstavnicima Azijsko - pacifičke grupe u UN

Vučić se sastao sa predstavnicima Azijsko - pacifičke grupe u UN

Euronews pre 11 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predstavnicima država članica iz Azijsko - pacifičke grupe u sedištu Ujedinjenih nacija u Njujorku. Vučić će sa njima razgovarati o nacrtu rezolucije "Međunarodni dan sećanja i obeležavanja… »
Vučić sa članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe o rezoluciji o Srebrenici

Vučić sa članicama UN iz Azijsko-pacifičke grupe o rezoluciji o Srebrenici

Telegraf pre 11 dana
Vučić će sa njima razgovarati o nacrtu rezolucije "Međunarodni dan sećanja i obeležavanja genocida u Srebrenici" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se danas sa predstavnicima država članica iz Azijsko - pacifičke grupe u sedištu… »
Vučić:Herojski uspeh ako bude veliki broj uzdržanih na glasanju o rezoluciji

Vučić:Herojski uspeh ako bude veliki broj uzdržanih na glasanju o rezoluciji

IndeksOnline pre 11 dana
NJUJORK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je pozicija Srbije izuzetno teška, pred glasanje o predlogu rezolucije o Srebrenici u UN i da bi bio “herojski politički uspeh” da imamo više zemalja koje će biti uzdržane i protiv… »
Vučić u Njujorku: U srpskoj misiji u UN, sve pršti od energije u borbi protiv rezolucije

Vučić u Njujorku: U srpskoj misiji u UN, sve pršti od energije u borbi protiv rezolucije

Danas pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da se u sedištu UN nastavlja diplomatska borba o nacrtu rezolucije Dana sećanje na genocid u Srebrenici, dodajući da ona neće doprineti učvršćivanju mira, već dodatnim podelama, ali da u… »

Vesti dana »