Povezane vesti

Obradović o povećanju budžeta koje svima bode oči, novom ugovoru, ljubavi Grobara...

Obradović o povećanju budžeta koje svima bode oči, novom ugovoru, ljubavi Grobara...

Sportski žurnal pre 12 dana
”Želja da ostanem bila je obostrana, uživam radeći u mom klubu”. - Hvala Ostoji Mijailoviću na rečima i poverenju da i naredne dve godine vodim Partizan kao prvi trener. Svi ostali u upravi kluba su dali saglasnost, bila je obostrana želja -… »
Željko Obradović zvanično ostaje trener Partizana do juna 2026. godine

Željko Obradović zvanično ostaje trener Partizana do juna 2026. godine

Politika pre 12 dana
Najtrofejniji evropski trener Željko Obradović potpisao je danas novi dvogodišnji ugovor sa Partizanom i ostaće trener košarkaša "crno-belih" do juna 2026. godine, zvanično je potvrđeno na vanrednoj konferenciji za medije koju je sazvao predsednik… »
Gotovo, Željko potpisao?!

Gotovo, Željko potpisao?!

Sportske.net pre 12 dana
Upravo smo preneli da je predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović danas za 15 sati sazvao vanrednu konferenciju za štampu, a izgleda da je povod najbolji mogući po navijače crno-belih. Naime, kako saznaje "Nova.rs", Željko Obradović je konačno… »
Mijailović: "Željko je produžio ugovor na još dve godine"

Mijailović: "Željko je produžio ugovor na još dve godine"

Sportske.net pre 12 dana
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović na današnjoj vanrednoj konferenciji za medije potvrdio je da će Željko Obradović ostati na klupi crno-belih naredne dve godine. "U Partizanu je novo da je Željko Obradović naš stari trener. Produžio je… »
Obradović: "Svi znaju da je ovo moj klub u kom uživam"

Obradović: "Svi znaju da je ovo moj klub u kom uživam"

Sportske.net pre 12 dana
Na današnjoj konferenciji za medije KK Partizan, predsednik kluba Ostoja Mijailović obelodanio je da Željko Obradović potpisao novi dvogodišnji ugovor sa Partizanom. Prisutnima se obratio i Obradović, koji se zahvalio klubu na poverenju, a potom… »
Ostoja Mijailović o saradnji sa MTS-om i A licenci: "Ugovor nije produžen, mi smo svoje šanse izgubili"

Ostoja Mijailović o saradnji sa MTS-om i A licenci: "Ugovor nije produžen, mi smo svoje šanse izgubili"

Sportske.net pre 12 dana
Ostoja Mijailović je konferenciji za medije održanoj danas, govorio i o saradnji Partizana i kompanije MTS, sa kojom je ugovor istekao pred 2024. godinu, a za koju se nada da će doći do obnavljanja saradnje. "Što se tiče MTS i ugovora, to je naš… »
Mijailović vanredno pred medijima, Obradović ostaje trener KK Partizan

Mijailović vanredno pred medijima, Obradović ostaje trener KK Partizan

Politika pre 11 dana
Najtrofejniji trener Evrope Željko Obradović ostaje trener KK Partizan i definitivno će potpisati novi ugovor. Kako saznaje Tanjug, dogovor o novoj saradnji je postignut, a tim povodom predsednik crno-belih Ostoja Mijailović vanredno će se obratiti… »
Obradović sanja titulu evrolige sa partizanom: „Sledi nam period kada će se pokazati da li smo sanjali lepo ili…“

Obradović sanja titulu evrolige sa partizanom: „Sledi nam period kada će se pokazati da li smo sanjali lepo ili…“

Hot sport pre 11 dana
„Da nastavimo da sanjamo pa da vidimo dokle ćemo stići“ Željko Obradović biće trener Partizana i naredne dve sezone, saopštio je predsednik Partizana Ostoja Mijailović na vanrednoj konferenciji. Pričalo se o Evroligi, pre svega o A licenci, a… »
Mijailović se oglasio o ostanku Zorana Savića u Partizanu

Mijailović se oglasio o ostanku Zorana Savića u Partizanu

Sport klub pre 11 dana
Ostoja Mijailović, predsednik KK Partizan, govorio je o mnogim temama tokom konferencije za medije na kojoj je zvanično potvrđeno da će trener crno-belih ostati Željko Obradović. Sponzor specijala Evrolige u sezoni 2023/24 – MaxBet. Devetostruki… »
Mijailović: Kada mi Vučić kaže da mu smeta vređanje, samo zaćutim

Mijailović: Kada mi Vučić kaže da mu smeta vređanje, samo zaćutim

Danas pre 11 dana
Predsednik košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović prilikom potpisavanja novog ugovora Želimira Obradovića, dotakao se i drugih tema. Jedna je bila vređanje navijača crno-belih. Često je na utakmicama u Areni na meti bio i predsednik Srbije… »
Mijailović otkrio zbog čega je Obradović potpisao na „samo“ dve godine (foto)

Mijailović otkrio zbog čega je Obradović potpisao na „samo“ dve godine (foto)

Sportski žurnal pre 11 dana
- Očekuje nas sjajan period – istakao je predsednik Partizana. - Izvinjavam se, zvali smo jutros za danas, idem na put u ponedeljak, važno je pre ovih utakmica u ABA ligi da odradimo neke važne stvari, ima novo u Partizanu, naš Željko Obradović je… »
Mijailović: Nesporazum rešen, Željko može da ostane zauvek!

Mijailović: Nesporazum rešen, Željko može da ostane zauvek!

Sport klub pre 11 dana
Najtrofejniji evropski trener, Željko Obradović, juče je zvanično produžio saradnju sa Partizanom još dve godine, što je u subotu popodne, na specijalno hitno sazvanoj pres konferenciji, obelodanio predsednik Ostoja Mijailović u prisustvu starog -… »
Hvala svima koji kupuju karte Mijailović: Moramo da se borimo protiv vređanja

Hvala svima koji kupuju karte Mijailović: Moramo da se borimo protiv vređanja

Dnevnik pre 11 dana
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pomaže košarkaškom klubu Partizan jer to vidi kao dužnost, ali mu kao kao čoveku smetaju uvrede sa tribina od naših navijača, rekao je danas predsednik kluba Ostoja Mijailović. "Moramo da se borimo… »
Obradović: Ovo je moj klub, moj grad, nigde nije kao u Partizanu

Obradović: Ovo je moj klub, moj grad, nigde nije kao u Partizanu

Danas pre 11 dana
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović rekao je danas da se njegov ostanak u tom klubu nikada nije dovodio u pitanje i istakao da uraditi sve da crno-beli budu još bolji. „Hvala svima na ukazanom poverenju da u naredne dve godine vodim… »
Navijači, nastavite da pevate te pesme! Žoc potpisao uz poznati refren: Svet je lep kada sanjamo!

Navijači, nastavite da pevate te pesme! Žoc potpisao uz poznati refren: Svet je lep kada sanjamo!

Mondo pre 11 dana
Novi-stari trener ostaje u Partizanu! Pročitajte njegove poruke i izjave predsednika Ostoje Mijailovića na posećenoj konferenciji za novinare u Beogradu. Novi-stari trener ostaje u Partizanu! Pročitajte njegove poruke i izjave predsednika Ostoje… »
Mijailović: Vučić pomaže Partizan, ali mu smeta vređanje kao čoveku

Mijailović: Vučić pomaže Partizan, ali mu smeta vređanje kao čoveku

Sportski žurnal pre 11 dana
Kad sutra odem da tražim pare, meni predsednik kaže da će on pomoći jer mu je to dužnost, ali da mu smeta vređanje kao čoveku i ja samo zaćutim - istakao je Mijailović. - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić pomaže košarkaškom klubu Partizan… »
Potvrđeno pisanje Nova.rs: Željko Obradović zvanično produžio ugovor

Potvrđeno pisanje Nova.rs: Željko Obradović zvanično produžio ugovor

Nova pre 11 dana
Predsednik košarkaškog kluba Partizan, Ostoja Mijailović, najavio je vanredno obraćanje novinarima za subotu od 15 časova u hotelu "Kraun Plaza". Njegovo obraćanje možete uživo prtiti na Nova.rs. U međuvremenu je ozvaničena informacija da je… »
Ostoja i Željko o a licenci: „Mi smo svoje šanse izgubili pre 10-15 godina, sada nemamo garanciju“

Ostoja i Željko o a licenci: „Mi smo svoje šanse izgubili pre 10-15 godina, sada nemamo garanciju“

Hot sport pre 11 dana
„Videćemo i da li je moguće i kako“ Željko Obradović biće trener Partizana i naredne dve sezone, saopštio je predsednik Partizana Ostoja Mijailović na vanrednoj konferenciji. Jedno od pitanja na konferenciji vezano je bilo za A licencu, a prvo… »
Obradović potpisao, Partizan čeka licencu - "ovo nikada u karijeri nisam doživeo"

Obradović potpisao, Partizan čeka licencu - "ovo nikada u karijeri nisam doživeo"

B92 pre 11 dana
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović i Željko Obradović obratili su se javnosti povodom potpisa novog ugovora između kluba i trenera. Zvanično je saopšteno da je Obradović potpisao novi, dvogodišnji ugovor sa crno-belima. Bilo je reči o A… »
“Kada mi Vučić kaže da mu smeta vređanje, samo zaćutim”

“Kada mi Vučić kaže da mu smeta vređanje, samo zaćutim”

Sport klub pre 11 dana
Predsednik košarkaškog kluba Partizan Ostoja Mijailović prilikom potpisavanja novog ugovora Želimira Obradovića, dotakao se i drugih tema. Jedna je bila vređanje navijača crno-belih. Često je na utakmicama u Areni na meti bio i predsednik Srbije… »
"Vidim da se najavljuje novi Predsednik zvezde" Ostoja Mijailović: Odnosi su bili užasni i pre mene!

"Vidim da se najavljuje novi Predsednik zvezde" Ostoja Mijailović: Odnosi su bili užasni i pre mene!

Mondo pre 11 dana
Predsednik KK Partizan govorio je o relacijama između dva "večita" rivala - najveća srpska kluba. Predsednik KK Partizan govorio je o relacijama između dva "večita" rivala - najveća srpska kluba Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović govorio je… »
Obradović: Nikada se nije postavljalo pitanje mog ostanka

Obradović: Nikada se nije postavljalo pitanje mog ostanka

Sport klub pre 11 dana
Želimir Obradović će još najmanje dve sezone biti trener Partizana. To je na konferenciji za medije potvrdio Ostoja Mijailović, prvi čovek kluba, koji je bio u društvu proslavljenog stručnjaka. „Nikada se nije postavljalo pitanje mog ostanka… »
Željko Obradović u Partizanu i naredne dve godine

Željko Obradović u Partizanu i naredne dve godine

Danas pre 11 dana
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović produžio je ugovor sa tim klubom na još dve sezone, potvrdio je danas predsednik crno-belih Ostoja Mijailović. „Željko Obradović je produžio ugovor sa Partizanom na još dve sezone. Čestitam Željku… »
Sada je i zvanično: Željko Obradović produžio ugovor sa Partizanom! (video)

Sada je i zvanično: Željko Obradović produžio ugovor sa Partizanom! (video)

Hot sport pre 11 dana
Ugovor je produžen na dve godine Željko Obradović biće trener Partizana i naredne dve sezone, saopštio je predsednik Partizana Ostoja Mijailović na vanrednoj konferenciji. ✍🏽. Željko Obradović potpisao je novi dvogodišnji ugovor. #KKPartizan… »
Obradović otvoreno o budžetu i ambicijama: „To mnogima bode oči, ni u snu nisam ovo zamišljao“ (video)

Obradović otvoreno o budžetu i ambicijama: „To mnogima bode oči, ni u snu nisam ovo zamišljao“ (video)

Hot sport pre 11 dana
„Nikad tema nije taj budžet, nego da vidimo šta najbolje možemo da izvučemo“ Željko Obradović biće trener Partizana i naredne dve sezone, saopštio je predsednik Partizana Ostoja Mijailović na vanrednoj konferenciji. Ugovor je potpisan na dve… »
Ruka ruci: Željko Obradović potpisao novi ugovor!

Ruka ruci: Željko Obradović potpisao novi ugovor!

Sportski žurnal pre 11 dana
Obradović zvanično ostaje trener Partizana do juna 2026. godine. Najtrofejniji evropski trener Željko Obradović potpisao je danas novi dvogodišnji ugovor sa Partizanom i ostaće trener košarkaša crno-belih do juna 2026. godine, zvanično je… »
Mijailović potvrdio: Obradović ostaje još dve godine!

Mijailović potvrdio: Obradović ostaje još dve godine!

B92 pre 11 dana
Na konferenciji za medije u "Kraun plazi" potvrđeno je: Željko Obradović ostaje trener Partizana još dve godine. To je pred predstavnicima "sedme sile" potvrdio predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović. "Izvinjavam se, zvali smo jutros za danas, idem… »
Obradović o budžetu: To mnogima bode oči VIDEO

Obradović o budžetu: To mnogima bode oči VIDEO

B92 pre 11 dana
Željko Obradović će i u naredne dve godine biti trener košarkaša Partizana. Iskusni stručnjak je to potvrdio na obraćanju medijima u hotelu "Kraun Plaza" u društvu predsednika crno-belih Ostoje Mijailovića. Između ostalog, Obradović se tokom… »
"Svi znamo kako se dobija A licenca Evrolige"

"Svi znamo kako se dobija A licenca Evrolige"

B92 pre 11 dana
Sa potpisom novog ugovora Željka Obradovića sa Partizanom, navijači smatraju da bi mogla da dođe i A licenca Evrolige koja garantuje stalno učešće crno-belih u elitnom takmičenju. Međutim, Obradović spušta loptu po tom pitanju. "Svi znamo kako… »
Mijailović: "Nisu loši odnosi dva kluba, već dva predsednika"

Mijailović: "Nisu loši odnosi dva kluba, već dva predsednika"

Sportske.net pre 11 dana
Predsednik Partizana Ostoja Mijailović je na današnjoj konferenciji govorio i o odnosima Partizana sa Crvenom zvezdom. "Kada sam došao, odnosi klubova su bili još i gori. Ovde nisu loši odnosi između dva kluba, već dva predsednika kluba. Sada se… »
Obradović nakon potpisivanja novog ugovora: Radiću dokle god navijači misle da sam ja najbolji čovek za trenera

Obradović nakon potpisivanja novog ugovora: Radiću dokle god navijači misle da sam ja najbolji čovek za trenera

Euronews pre 11 dana
Željko Obradović je tokom prepodneva produžio ugovor sa Partizanom na još dve sezone, a od 15.00 održana je i konferencija za štampu. Medijima su se obratili predsednik kluba, Ostoja Mijailović i upravo trener Obradović. Prvi je reč dobio… »
Željko Obradović ostaje na klupi Partizana

Željko Obradović ostaje na klupi Partizana

Euronews pre 11 dana
Najtrofejniji trener Evrope Željko Obradović ostaje strateg KK Partizan i definitivno će potpisati novi ugovor. Posle trogodišnjeg, novi ugovor će biti u trajanju od dve sezone, tačnije do kraja takmičarske 2025/26. godine. Već dugo se spekuliše… »
Zvanično: Željko Obradović ostaje trener KK Partizan

Zvanično: Željko Obradović ostaje trener KK Partizan

Večernje novosti pre 11 dana
Trener košarkaša Partizana Željko Obradović - nastaviće to da bude i u narednom periodu. Photo: ABA League j.t.d./Dragana Stjepanović Kako je saopšteno iz tabora crno-belih, sa trofejnim strategom je produžena saradnja. Željko Obradović i KK… »
Željkov ugovor ili Ostojina pozicija - Šta je uopšte tema današnje konferencije?

Željkov ugovor ili Ostojina pozicija - Šta je uopšte tema današnje konferencije?

Sportske.net pre 11 dana
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović održaće vanrednu konferenciju za medije danas od 15 sati. Konkretna tema i povod za konferenciju nisu navedeni, ali se očekuje razgovor o svim aktuelnostima vezanim za klub. Nezvanično, glavna tema… »
Željko Obradović produžio ugovor sa partizanom!

Željko Obradović produžio ugovor sa partizanom!

Mondo pre 11 dana
Gotovo je! Željko Obradović će definitivno ostati u Partizanu i nakon ove sezone, samo ostaje da se vidi na koliko je potpisan novi ugovor. Gotovo je! Željko Obradović će definitivno ostati u Partizanu i nakon ove sezone, samo ostaje da se vidi na… »
ŽOC potpisao novi ugovor - poznato koliko još ostaje u Partizanu

ŽOC potpisao novi ugovor - poznato koliko još ostaje u Partizanu

B92 pre 12 dana
Izgleda da je višemesečna saga završena, i to na radost navijača Partizana - Željko Obradović definitivno ostaje trener Partizana. Kako je objavio "Tanjug", Željko Obradović je konačno potpisao novi ugovor sa Partizanom. Posle trogodišnjeg, novi… »
Žoc i „valjak“ potpisali Željko Obradović ostaje u Partizanu još dve godine!

Žoc i „valjak“ potpisali Željko Obradović ostaje u Partizanu još dve godine!

Dnevnik pre 12 dana
Trofejni srpski trener Željko Obradović ostaće u Partizanu i naredne dve godine, pošto je sa klubom potpisao novi ugovor, potvrđeno je za Telegraf, dok je prvobitnu informaciju prenela i Nova! Dugo se spekulisalo oko ovog ugovora, dugo se pominjalo… »
SAZNAJEMO Željko Obradović potpisao novi ugovor sa Partizanom

SAZNAJEMO Željko Obradović potpisao novi ugovor sa Partizanom

Nova pre 12 dana
Košarkaški klub Partizan i legendarni trener Željko Obradović su dogovorili nastavak saradnje i najbolji evropski trener svih vremena će i u narednom periodu predvoditi crno-bele sa klupe. To je epilog višemesečnih nagađanja da li će i pod kojim… »
Hitna konerencija za štampu KK Partizan: Da li ima veze sa Željkovim ostankom?!

Hitna konerencija za štampu KK Partizan: Da li ima veze sa Željkovim ostankom?!

Hot sport pre 12 dana
Još uvek se ne znaju pojedinosti. Košakrakški klub Partizan, u subotu ujutru objavio je informaciju, da će se održati vanredna konferencija za medije. Saopšteno je da će se javnosti obratiti predsednik Ostoja Mijailović i tom prilikom govoriti o… »
Žoc ostaje u Partizanu: Legendarni trener i klub imaju dogovor!

Žoc ostaje u Partizanu: Legendarni trener i klub imaju dogovor!

Hot sport pre 12 dana
Žoc ostaje trener Partizana u narednom periodu! Košakrakški klub Partizan u subotu ujutru objavio je informaciju, da će se održati vanredna konferencija za medije. Saopšteno je da će se javnosti obratiti predsednik Ostoja Mijailović i tom prilikom… »
Partizan sazvao konferenciju, obraća se ostoja mijailović: Željko ili plejof ABA, šta će biti tema?

Partizan sazvao konferenciju, obraća se ostoja mijailović: Željko ili plejof ABA, šta će biti tema?

Mondo pre 12 dana
Predsednik KK Partizan će se obratiti medijima. Predsednik KK Partizan će se obratiti medijima. Partizan je sazvao vanrednu konferenciju za medije koja će se održati od 15 časova. Pred početak polufinalnih duela ABA lige protiv podgoričke… »
Ostoja Mijailović najavio vanrednu konferenciju

Ostoja Mijailović najavio vanrednu konferenciju

Sportske.net pre 12 dana
Predsednik KK Partizan Ostoja Mijailović održaće vanrednu konferenciju za medije danas od 15 časova. Konkretna tema i povod konferencije su nepoznati, ali se očekuje razgovor o svim aktuelnostima vezanim za klub. Partizan očekuje borba u polufinalu… »
Ostoja Mijailović najavio hitno obraćanje

Ostoja Mijailović najavio hitno obraćanje

B92 pre 12 dana
Iz Košarkaškog kluba Partizan stigao je zvaničan poziv medijima na vanrednu konferenciju za medije. Saopšteno je da će se javnosti obratiti predsednik Ostoja Mijailović i tom prilikom govoriti o svim aktuelnim temama i novostima u vezi sa klubom… »
Ostoja Mijailović se hitno obraća: Pričaće o Partizanu, da li ovo ima veze i sa Željkom Obradovićem?!

Ostoja Mijailović se hitno obraća: Pričaće o Partizanu, da li ovo ima veze i sa Željkom Obradovićem?!

Telegraf pre 12 dana
Ništa nije poznato... Iz Partizana su rano ovog jutra najavili obraćanje njihovog predsednika Ostoje Mijailovića, koj ije zakazao vanrednu konferenciju za medije, na kojoj će pričati o, kako su najavili, aktuelnostima u klubu. Konferencija Ostoje… »

Vesti dana »