Povezane vesti

Anita Stanojlović iznela jezive detalje: Mislila sam oženjen je...

Anita Stanojlović iznela jezive detalje: Mislila sam oženjen je...

Svet plus 11.05.2024
Anita Stanojlović je više puta pred kamerama govorila da je život nije mazio, a onda je iznela i jezive detalje situacije koju je imala sa tadašnjim šefom. Mislila sam, oženje je čovek, neće otići predaleko... Učesnica rijalitija "Elita 7" Anita… »
"Oženjeni šef mi je tražio da imamo intimne odnose" Bila je u braku sa ženom, ostavila je zbog pevačicinog bivšeg, a…

"Oženjeni šef mi je tražio da imamo intimne odnose" Bila je u braku sa ženom, ostavila je zbog pevačicinog bivšeg, a…

Blic 11.05.2024
Anitu Stanojlović, kontroverznu takmičarka "Elite", javnost je upoznala tokom šeste sezone ovog rijalitija. Naime, pre samog ulaska tada u " Zadrugu 6", Anita je podigla ogromnu prašinu kada je otkrila šokantne detalje svoje prošlosti. Ona je tada… »
"Oženjeni šef je zahtevao da imamo intimne odnose" Anita šokirala gadostima iz svog života: Dirao me je po telu

"Oženjeni šef je zahtevao da imamo intimne odnose" Anita šokirala gadostima iz svog života: Dirao me je po telu

Kurir 11.05.2024
Anitu Stanojlović, kontroverznu takmičarka " Elite", javnost je upoznala tokom šeste sezone ovog rijalitija. Naime, pre samog ulaska tada u "Zadrugu 6", Anita je podigla ogromnu prašinu kada je otkrila šokantne detalje svoje prošlosti. Ona je tada… »

Vesti dana »