Povezane vesti

​Šokantno otkriće u ELITA 7: Milica Veličković trudna! Terza ostao u čudu (VIDEO)

​Šokantno otkriće u ELITA 7: Milica Veličković trudna! Terza ostao u čudu (VIDEO)

Svet plus 14.05.2024
Uzbudljiva atmosfera u rijaliti programu ELITA 7 dobija neočekivan obrt! Milica Veličković je iznenadila sve svoje cimere i gledaoce objavivši da je u drugom stanju, a trenutak njenog otkrića ostavio je sve u šoku. Tokom sinoćne emisije, Milica je… »
Trudna takmičarka "Elite": Urađen test za trudnoću, ona se hvatala za glavu: "Nije mi dobro! Šta mi majka sada misli?"

Trudna takmičarka "Elite": Urađen test za trudnoću, ona se hvatala za glavu: "Nije mi dobro! Šta mi majka sada misli?"

Blic 14.05.2024
Takmičarka "Elite" Milica Veličković je u trudna. Naime, Milica Veličković je uplovila u vezu sa Borislavom Terzićem Terzom u rijalitiju, a nakon sumnji da je u drugom stanju, test je pokazao pozitivan rezultat. - Ljudi, Milica je uradila test za… »
Rijaliti učesnica trudna! Voditelj saopštio rezultate testa, ona briznula u plač: Infarkt ću da dobijem, nije mi dobro!

Rijaliti učesnica trudna! Voditelj saopštio rezultate testa, ona briznula u plač: Infarkt ću da dobijem, nije mi dobro!

Alo 14.05.2024
Šok! Milica Veličković uradila je test za trudnoću, a test je pokazao dve crte. Milica Veličković ostala je u drugom stanju. Ljudi Milica je trudna. Test pokazuje dve crte - rekao je Milan. - Užas - rekla je Milica. - Nemamo gde da živimo, nemamo… »
Šok! Urađen test za trudnoću u eliti: Milica Veličković je trudna!

Šok! Urađen test za trudnoću u eliti: Milica Veličković je trudna!

Kurir 14.05.2024
Milica Veličković uradila je test za trudnoću, a test je pokazao dve crte. Milica Veličković ostala je u drugom stanju. Ljudi Milica je trudna. Test pokazuje dve crte - rekao je Milan. Užas - rekla je Milica. Nemamo gde da živimo, nemamo posao… »

Vesti dana »