Povezane vesti

"Uspeli smo da svoj obraz ne ukaljamo" Vučić: Narod je tu da ga slušaš, ulagaćemo stotine miliona evra i ovde u Čačak…

"Uspeli smo da svoj obraz ne ukaljamo" Vučić: Narod je tu da ga slušaš, ulagaćemo stotine miliona evra i ovde u Čačak…

Kurir 25.05.2024
ČAČAK - Izborna lista „ Aleksandar Vučić - Čačak sutra“ održala je predizborni skup u Čačku. Skup je održan u Hali KK „Borac“. 12.42 - Vučić: Narod je tu da ga slušaš Obraćanje predsednika Vučića dočekano je gromoglasnim… »
Vučić u Čačku Nikada u istoriji nije toliko toga napravljeno i nije se tolikom brzinom napredovalo

Vučić u Čačku Nikada u istoriji nije toliko toga napravljeno i nije se tolikom brzinom napredovalo

Dnevnik 25.05.2024
ČAČAK - Izborna lista „Aleksandar Vučić - Čačak sutra“ održala je predizborni skup u Čačku. Skup se održava u Hali KK „Borac“. Obraćanje predsednika Srbije Aleksandra Vučića dočekano je gromoglasnim aplauzom. - Hvala vam na ovom… »
Aleksandar Vučić sa skupa u Čačku: "Uradili smo mnogo, posao nam je da brinemo o ljudima"

Aleksandar Vučić sa skupa u Čačku: "Uradili smo mnogo, posao nam je da brinemo o ljudima"

Telegraf 25.05.2024
Veliki broj građana okupio se da podrži listu i pozdravi predsednika Vučića. Izborna lista " Aleksandar Vučić - Čačak sutra" održava miting danas u Čačku. Veliki broj građana okupio se da podrži listu i pozdravi predsednika Vučića. Skup se… »
Vučić: Briga za ljude je najvažnija, ona je prioritet, narod želi da ih čujemo

Vučić: Briga za ljude je najvažnija, ona je prioritet, narod želi da ih čujemo

Politika pre 31 dana
ČAČAK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na predizbornom skupu Srpske napredne stranke i koalicije okupljene oko liste „Aleksandar Vučić - Čačak sutra“ da je mnogo toga urađeno za Čačak i Moravički okrug u poslednjih 10… »
Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Nova pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas u govoru u Čačku da nijedan predsednik Srbije u budućnosti "neće ponoviti ono što je on izgovarao u Njujorku", na sednici Generalne skupštine UN na kojoj je izglasana rezolucija o Srebrenici. „I… »
Opozicija očekuje pobedu u Novom Sadu ako izlaznost bude kao na decembarskim izborima: „Poraz SNS-a je zagarantovan“

Opozicija očekuje pobedu u Novom Sadu ako izlaznost bude kao na decembarskim izborima: „Poraz SNS-a je zagarantovan“

Nova pre 31 dana
Novosadska opozicija "Udruženi za slobodan Novi Sad" koju čini Srpska koalicija NADA, sve stranke "Srbije protiv nasilja", pokret Bravo i Vojvođani - LSV, pozvala je danas građane da 2. juna glasaju u što većem broju, uz procenu "poraz Srpske… »
Vučić: Nijedan budući predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Vučić: Nijedan budući predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Radio 021 pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nijedan predsednik Srbije u budućnosti "neće ponoviti ono što je on izgovarao u Njujorku", na sednici na kojoj je izglasana rezolucija o Srebrenici. "I posebno njima u lice. Nikada se to više neće… »
Dačić: Ova lista je osnovni preduslov da srb odbani svoje državne interese

Dačić: Ova lista je osnovni preduslov da srb odbani svoje državne interese

IndeksOnline pre 31 dana
ČAČAK – Predsednik Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić danas je na predizbornom skupu koalicije stranaka okupljenih oko SNS rekao da je Srbija u teškoj situaciji, možda najtežoj još od bombardovanja i agresije, zbog čega je, kako je… »
Miting SNS u Čačku, Vučić poručio: Potrebna nam je pobeda 2. juna (foto, video)

Miting SNS u Čačku, Vučić poručio: Potrebna nam je pobeda 2. juna (foto, video)

Blic pre 31 dana
U Čačku se održava miting izborne liste "Aleksandar Vučić - Čačak sutra", na kome govori predsednik Srbije i nosilac liste ove stranke na predstojećim izborima Aleksandar Vučić. On je pozvao je građane Srbije da 2. juna glasaju za ovu listu… »
Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Novi magazin pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas u govoru u Čačku da nijedan predsednik Srbije u budućnosti "neće ponoviti ono što je on izgovarao u Njujorku", na sednici Generalne skupštine UN na kojoj je izglasana rezolucija o Srebrenici. "I… »
Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Beta pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas u govoru u Čačku da nijedan predsednik Srbije u budućnosti "neće ponoviti ono što je on izgovarao u Njujorku", na sednici Generalne skupštine UN na kojoj je izglasana rezolucija o Srebrenici. "I… »
Vučić: Briga za ljude je najvažnija, ona je prioritet, narod želi da ih čujemo

Vučić: Briga za ljude je najvažnija, ona je prioritet, narod želi da ih čujemo

IndeksOnline pre 31 dana
ČAČAK – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas na predizbornom skupu Srpske napredne stranke i koalicije okupljene oko liste “Aleksandar Vučić – Čačak sutra” da je mnogo toga urađeno za Čačak i Moravički okrug u poslednjih… »
Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Nedeljnik pre 31 dana
(Beta) – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas u govoru u Čačkuda nijedan predsednik Srbije u budućnosti „neće ponoviti ono što je on izgovarao u Njujorku“, na sednici Generalne skupštine UN na kojoj je izglasana rezolucija o… »
Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Danas pre 31 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ocenio je danas u govoru u Čačku da nijedan predsednik Srbije u budućnosti „neće ponoviti ono što je on izgovarao u Njujorku“, na sednici Generalne skupštine UN na kojoj je izglasana rezolucija o Srebrenici… »
Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Vučić: Nijedan naredni predsednik Srbije neće ponoviti ono što sam izgovarao u Njujorku

Radio sto plus pre 31 dana
“I posebno njima u lice. Nikada se to više neće dogoditi, to mogu unapred da vam kažem. Ja sam to mogao da uradim i mogao da budem hrabar zato što je iza mene bila Srbija, zato što sam znao da hoćete Srbiju koja ima obraz, a ne Srbiju koja se… »
Vučić u Čačku na predizbornom skupu koalicije oko SNS: Morali smo više da slušamo narod

Vučić u Čačku na predizbornom skupu koalicije oko SNS: Morali smo više da slušamo narod

Euronews pre 31 dana
U Čačku je danas počeo predizborni skup koalicije stranaka okupljenih oko SNS na izbornoj listi "Aleksandar Vučić - Čačak sutra". Obraćajući se prisutnima predsednik Aleksandar Vučić rekao je da su u Moravičkom okrugu i Čačaku uradili mnogo… »
"Mogao sam da budem hrabar jer iza mene stoji Srbija" Vučić: Niko neće ponoviti u Njujorku ono što sam ja izgovarao njima u…

"Mogao sam da budem hrabar jer iza mene stoji Srbija" Vučić: Niko neće ponoviti u Njujorku ono što sam ja izgovarao njima u…

Kurir pre 31 dana
Aleksandar Vučić, obratio se na predizbornom skupu u Čačku gde se osvrnuo na borbu u UN protiv izglasavanja sramne Rezolucije o Srebrenici. Predsednik Vučić je pitao zašto stranci plaćaju opoziciju? Istakao je da nijedan predsednik neće ponoviti… »
Njujorškog mu zaveta

Njujorškog mu zaveta

Radar 25.05.2024
Nadajmo se da je predsednik u Njujork poneo makar delić energije i entuzijazma koji je pokazao na predizbornom skupu Srpske napredne stranke u Novom Sadu. Da, predizbornom skupu stranke čiji je samo član i povodom izbora na kojima uopšte ne… »

Vesti dana »