Povezane vesti

"Mi Srbi moramo da kažemo - dosta": Dodik poručio da je "rezolucija o Srebrenici poraz, pre svega, bošnjačke politike"

"Mi Srbi moramo da kažemo - dosta": Dodik poručio da je "rezolucija o Srebrenici poraz, pre svega, bošnjačke politike"

Kurir pre 22 dana
Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani, napisao je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik u pregledu nedelje na društvenoj mreži Instagram. - Trebalo je da budu… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

Politika pre 22 dana
BANjALUKA – Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani, poručio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. On je rekao i da bi te politike „trebalo da budu… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Danas pre 21 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je Rezolucija o genocidu u Srebrenici poraz, pre svega, bošnjačke politike i da to govori da su bošnjačke politike – na pogrešnoj strani. „Trebalo je da budu politike dogovaranja sa nama, a… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Beta pre 21 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je Rezolucija o genocidu u Srebrenici poraz, pre svega, bošnjačke politike i da to govori da su bošnjačke politike - na pogrešnoj strani. "Trebalo je da budu politike dogovaranja sa nama, a ne… »
Dodik: Rezolucija je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Dodik: Rezolucija je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

N1 Info pre 21 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je Rezolucija o genocidu u Srebrenici poraz, pre svega, bošnjačke politike i da to govori da su bošnjačke politike - na pogrešnoj strani. „Trebalo je da budu politike dogovaranja sa nama, a ne… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Novi magazin pre 21 dana
Predsednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da je Rezolucija o genocidu u Srebrenici poraz, pre svega, bošnjačke politike i da to govori da su bošnjačke politike - na pogrešnoj strani. "Trebalo je da budu politike dogovaranja sa nama, a ne… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, mi Srbi moramo da kažemo dosta

Radio sto plus pre 21 dana
“Trebalo je da budu politike dogovaranja sa nama, a ne poslušništvo prema strancima, Amerikancima i Nemcima”, napisao je Dodik u pregledu nedelje na društvenoj mreži Instagram. Prema njegovim rečima, “oni su sa njima, jer misle da će tako… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

Insajder pre 22 dana
Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani, poručio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. On je rekao i da bi te politike 'trebalo da budu politike… »
Dodik: Mi Srbi moramo da kažemo - dosta

Dodik: Mi Srbi moramo da kažemo - dosta

B92 pre 22 dana
Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani, poručio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. On je rekao i da bi te politike "trebalo da budu politike… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

RTV pre 22 dana
BANJALUKA - Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani, poručio je danas predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. On je rekao i da bi te politike "trebalo da budu… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

Nedeljnik pre 22 dana
Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani, poručio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik, a prenosi RTS. Dodik je rekao i da bi te politike „trebalo da budu… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

Dodik: Rezolucija o Srebrenici poraz bošnjačke politike, Srbi moraju da kažu dosta

RTS pre 22 dana
Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani, poručio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik. Milorad Dodik je rekao i da bi te politike "trebalo da budu politike… »
Dodik: Mi Srbi moramo da kažemo — dosta

Dodik: Mi Srbi moramo da kažemo — dosta

Sputnik pre 22 dana
Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani, izjavio je predsednik Republike Srpske Milorad Dodik i poručio da Srbi moraju da kažu — dosta. „Trebalo je da budu… »
Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, nemamo više nijedan razlog da im verujemo

Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike, nemamo više nijedan razlog da im verujemo

Pravda pre 22 dana
Rezolucija o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani. Trebalo je da budu politike dogovaranja sa nama, a ne poslušništvo prema strancima, Amerikancima i Nemcima, napisao je… »
Mi Srbi moramo da kažemo - dosta: Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike (video)

Mi Srbi moramo da kažemo - dosta: Dodik: Rezolucija o Srebrenici je poraz bošnjačke politike (video)

Večernje novosti pre 22 dana
REZOLUCIJA o Srebrenici je poraz, pre svega, bošnjačke politike i to govori da su bošnjačke politike na pogrešnoj strani. Foto: Printskrin/RTRS Trebalo je da budu politike dogovaranja sa nama, a ne poslušništvo prema strancima, Amerikancima i… »
Burno u BiH zbog Rezolucije o Srebrenici: Dodik posegao za već viđenom idejom, Amerikanci uzvratili oštrom porukom (video)

Burno u BiH zbog Rezolucije o Srebrenici: Dodik posegao za već viđenom idejom, Amerikanci uzvratili oštrom porukom (video)

Blic pre 22 dana
Da će Rezolucija o Srebrenici uznemiriti duhove u regionu bilo je jasno i uoči njenog usvajanja. Republika Srpska i njen predsednik Milorad Dodik oštro su reagovali i najavili predlog za mirno razilaženje Bosne i Hercegovine (BiH). To, ipak, ne može… »

Vesti dana »