Povezane vesti

Đoković kreće u odbranu titule na Rolan Garosu

Đoković kreće u odbranu titule na Rolan Garosu

Politika 28.05.2024
Ovaj duel je planiran u večernjem delu programa na terenu "Filip Šatrije", a neće početi pre 20.15 časova. Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće večeras protiv Francuza Pjera-Uga Erbera u prvom kolu Rolan Garosa. Ovaj duel je planiran u… »
Rolan Garos - rezultati: Kad je kiša prestala, počele su teniske drame!

Rolan Garos - rezultati: Kad je kiša prestala, počele su teniske drame!

Večernje novosti 28.05.2024
Novak Đoković je na Rolan Garos došao da bi popravio ovogodišnji ne baš sjajan utisak na prethodnim turnirima, na kojima je zabeležio mnogo neočekivanih poraza, a neočekivana dešavanja obeležavaju i ovaj, treći po redu radni dan na Otvorenom… »
Đoković gleda bruku i ne veruje: Kakav skandal na Rolan Garosu! Da je Srbin to uradio, već bi leteo kući (video)

Đoković gleda bruku i ne veruje: Kakav skandal na Rolan Garosu! Da je Srbin to uradio, već bi leteo kući (video)

Večernje novosti 28.05.2024
Novak Đoković je pred svoj prvi nastup na turniru Rolan Garos 2024 doživeo nešto to nije očekivao. Tanjug/AP Kada je Nole 2020 stiggao na onaj, sada već čuveni, Ju-Es open, do meča 4. kola sa Pablom Karenjom Bustom imao je pobednički niz od čak… »
Rolan Garos uveo veliku promenu: Novak Đoković je oduševljen!

Rolan Garos uveo veliku promenu: Novak Đoković je oduševljen!

Večernje novosti 28.05.2024
Novak Đoković je na Rolan Garos došao da bi popravio ovogodišnji ne baš sjajan utisak na prethodnim turnirima, na kojima je zabeležio mnogo neočekivanih poraza, a prvu priliku za to popravljanje utiska ima danas. No, u iščekivanju svog prvog… »
Kiša odlaže početak programa na Rolan Garosu - igra se na dva terena

Kiša odlaže početak programa na Rolan Garosu - igra se na dva terena

B92 28.05.2024
Na terenima na Rolan Garosu nisu ni počeli današnji mečevi zbog kiše. Prognoze meteorologa su se ispostavile kao tačne. U Parizu osvanuo je prilično tmuran, oblačan dan sa slabom do umerenom kišom. To je napravilo veliki problem organizatorima… »
Zverev posle Nadala: "Za mene sada počinje drugačiji turnir"

Zverev posle Nadala: "Za mene sada počinje drugačiji turnir"

Sportske.net 28.05.2024
Aleksandar Zverev u prvom kolu Rolan Garosa izbacio je Rafaela Nadala sa 3:0 u setovima. Nemac je posle pobede nad čovekom koji je 14 puta osvojio RG, istakao da mu je sada mnogo lakše. "Za mene sada počinje drugačiji turnir. Bio sam spreman za ovaj… »
Đoković precrtan! Novak bez šansi u Parizu, ovaj teniser osvaja Rolan Garos

Đoković precrtan! Novak bez šansi u Parizu, ovaj teniser osvaja Rolan Garos

Večernje novosti 28.05.2024
Novak Đoković danas počinje takmičenje na Rolan Garosu protiv Francuza Pjera Iga Erbera. FOTO: Tanjug/AP Najbolji igrač sveta kreće u pohod na odbranu trofeja osvojenog prošle godine, a prva prepreka mu je 142. teniser sveta. Ipak, Novak u Pariz… »
Đoković večeras počinje odbranu titule na Rolan Garosu

Đoković večeras počinje odbranu titule na Rolan Garosu

Vesti online 28.05.2024
Najbolji teniser sveta Novak Đoković igraće večeras protiv Francuza Pjera-Uga Erbera u prvom kolu Rolan Garosa. Ovaj duel je planiran u večernjem delu programa na terenu “Filip Šatrije”, a neće početi pre 20.15 časova. Erber je trenutno 142… »
Organizatori ponovo stavili Novaka u jako loš termin: Srbin protiv svih protesta igra kada najmanje voli!

Organizatori ponovo stavili Novaka u jako loš termin: Srbin protiv svih protesta igra kada najmanje voli!

Hot sport 28.05.2024
Uzalud što godinama u nazad priča isto. Novak Đoković svoj put u Parizu startuje protiv domaćeg tenisera Pjera Igba Erbera, ali je dobio termin koji mu nije baš po volji. Djokovic is watching too 👀 #rolandgarros pic.twitter.com/vcJAaWQIf9 —… »
"Novak će stići daleko, ali titulu uzima Alkaras"

"Novak će stići daleko, ali titulu uzima Alkaras"

B92 28.05.2024
Novak Đoković i Karlos Alkaras odigrali su prošle godine meč na Rolan Garos u polufinalu. Tada je Novak Đoković izašao kao veliki pobednik, pobedio je 6:3, 5:7, 6:1, 6:1, a potom u finalu pobedio i Norvežanina Kaspera Ruda. Poznati američki… »
Gledajte u Novaka, sledi krešendo! Svi su otpisali Đokovića osim legendi: Ako nađe neprijatelja...

Gledajte u Novaka, sledi krešendo! Svi su otpisali Đokovića osim legendi: Ako nađe neprijatelja...

Mondo 28.05.2024
Tim Henmam i Aleks Koreča veruju u Novaka Đokovića i njegov uspon forme na Rolan Garosu. Tim Henmam i Aleks Koreča veruju u Novaka Đokovića i njegov uspon forme na Rolan Garosu. Srpski teniser Novak Đoković večeras počinje učešće na Rolan… »
"Zaslužio je on to": Zverev blistao posle pobede nad Nadalom, pa pomenuo i Đokovića

"Zaslužio je on to": Zverev blistao posle pobede nad Nadalom, pa pomenuo i Đokovića

Večernje novosti 28.05.2024
Aleksandar Zverev savladao je Rafaela Nadala u prvom kolu Rolan Garosa 3:0 (6:3, 7:6, 6:3), a nakon meča govorio je o španskom teniseru. Foto: Profimedia Najpre je govorio o težini meča, s obzirom na ime protivnika. – Za mene sada počinje… »
Otpisati Novaka – unapred izgubljena bitka!

Otpisati Novaka – unapred izgubljena bitka!

Sportske.net 28.05.2024
Retke su situacije da Novak Đoković ne slovi za prvog favorita, a baš sa takvom se suočavamo ovog proleća kada je sve manje onih koji veruju da će najbolji teniser sveta odbraniti trofej na Rolan Garosu. Utisak je da je najstariji osvajač Otvorenog… »
"Našao sam zmiju kako me ujeda": Rafael Nadal se raspada, otkrio šokantne informacije

"Našao sam zmiju kako me ujeda": Rafael Nadal se raspada, otkrio šokantne informacije

Večernje novosti 28.05.2024
Nemački teniser Aleksander Zverev plasirao se u drugo kolo Rolan Garosa, pošto je juče pobedio Španca Rafaela Nadala 6:3, 7:6 (7:5), 6:3. FOTO: Tanjug/AP Meč je trajao tri sata i šest minuta. Nemac je četvrti na ATP listi, dok je nekada najbolji… »
Nadal je stvarno kralj, ali… VIDEO

Nadal je stvarno kralj, ali… VIDEO

B92 28.05.2024
Rafael Nadal je najverovatnije odigrao svoj poslednji meč na Rolan Garosu, mada to eksplicitno nije potvrdio. "Bik sa Majorke" po prvi put u karijeri poražen je odmah na startu pariskog Grend slema, gde je slavio rekordnih 14 puta. Niko nikad… »
Zverev: Za mene sada počinje drugačiji turnir

Zverev: Za mene sada počinje drugačiji turnir

Sport klub 28.05.2024
Za Aleksandra Zvereva Rolan Garos je počeo potpuno naopako. Da je situacija normalna, duel sa Rafaelom Nadalom bi bio u polufinalu, kao 2022, ili čak u finalu. A ovako, bio je u prvom kolu. Veliki maler Španca prouzrokovan činjenicom da zbog predugih… »
"Đoković nije ni begunac ni razbojnik"! On je branio Novaka kada su ga svi razapeli

"Đoković nije ni begunac ni razbojnik"! On je branio Novaka kada su ga svi razapeli

Večernje novosti 28.05.2024
Prvi teniser sveta Novak Đoković startuje na Rolan Garosu. FOTO: Tanjug/AP Srbin će u prvom kolu drugog grend slema u sezoni igrati protiv Pjera Erbera u večernjem terminu, ne pre 20.15 časova. Novak protiv Francuza, koji je 142. na svetu, ima pobedu… »
Rafael Nadal posle eliminacije od Aleksandra Zvereva: Velike su šanse da više nikada ne zaigram na Rolan Garosu

Rafael Nadal posle eliminacije od Aleksandra Zvereva: Velike su šanse da više nikada ne zaigram na Rolan Garosu

Danas 27.05.2024
Španski teniser Rafael Nadal, koji je danas eliminisan u prvom kolu Rolan Garosa u duelu sa Nemcem Aleksandrom Zverevim (6:3, 7:6, 6:3) izjavio je posle meča da mu je ovo možda bio poslednji nastup na turniru čiji je trofej osvajao 14 puta. Nadal je… »
Rafael Nadal eliminisan na startu Rolan Garosa: Španac prvi put u karijeri nije prošao prvo kolo u Parizu

Rafael Nadal eliminisan na startu Rolan Garosa: Španac prvi put u karijeri nije prošao prvo kolo u Parizu

Danas 27.05.2024
Španski teniser Rafael Nadal eliminisan je u prvom kolu Rolan Garosa u duelu sa Nemcem Aleksandrom Zverevim. Zverev, četvrti nosilac turnira bio je bolji od trenutno 275. tenisera sveta sa 6:3, 7:6, 6:3, u meču koji je trajao tri sata i pet minuta. Ovo… »

Vesti dana »