Povezane vesti

Verica Rakočević o traumatičnom iskustvu: Silovao me drug iz razreda!

Verica Rakočević o traumatičnom iskustvu: Silovao me drug iz razreda!

Svet plus 30.05.2024
Kreatorka Verica Rakočević, u potresnoj ispovesti ispričala je sve o najboljnijem trenutku u svom životu. Popularna kreatorka gostujući u emisiji "Pretres" na televiziji Hype, otvorila je dušu i govorila o bolnom periodu koji je doživela u svojoj… »
"Krivila sam sebe kada me je silovao školski drug": Verica Rakočević prošla kroz pakao sa 18 godina, traume iz prošlosti…

"Krivila sam sebe kada me je silovao školski drug": Verica Rakočević prošla kroz pakao sa 18 godina, traume iz prošlosti…

Blic 30.05.2024
Modna kreatorka Verica Rakočević doživela je traumatično iskustvo sa 18 godina, kada ju je silovao poznanik. Iako nerado govori o toj bolnoj temi, istakla je da joj je sećanje na stravičan događaj i dalje bolno. - Plašim se ako biste dobili… »
Verica Rakočević: Silovao me je školski drug kad sam imala 18! Bol skrivala decenijama, evo zašto nikad nije prijavila…

Verica Rakočević: Silovao me je školski drug kad sam imala 18! Bol skrivala decenijama, evo zašto nikad nije prijavila…

Kurir 30.05.2024
Verica Rakočević bila je žrtva silovanja kada je imala svega osamnaest godina, a iako nerado govori o toj temi, osmelila se da otkrije poneki detalj, te istakla da joj je sećanje na stravičan događaj i dalje bolno. - Plašim se ako biste dobili… »

Vesti dana »