Povezane vesti

Ceca o napadima koje je Šejla iz Bosne trpela jer je bila u njenom timu: "Tragedijom ratnih dešavanja"

Ceca o napadima koje je Šejla iz Bosne trpela jer je bila u njenom timu: "Tragedijom ratnih dešavanja"

Telegraf pre 17 dana
"Da li će biti koncert u Tuzli ili neće, to je najmanje bitno", navela je Ceca. Folk diva i članica žirija u Zvezdama Granda, Ceca Ražnatović oglasila se nakon pobede svoje kandidatkinje, Šejle Zonić i otkrila da su zajedno prošle kroz mnogo… »
Pobednik Zvezde Granda 2024 Šejla Zonić za Svet Plus: Plašila sam se da verujem!

Pobednik Zvezde Granda 2024 Šejla Zonić za Svet Plus: Plašila sam se da verujem!

Svet plus pre 16 dana
Šejla Zonić, pobednik takmičenja Zvezde Granda 2024, u izjavi za Svet Plus, deli svoje impresije nakon sinoćne pobede. Već u prvom krugu takmičenja Zvezde Granda, Šejla je svojom vokalnom veštinom osvojila žiri i publiku. Od samog početka, bila… »
Svi komentarišu lice Šejle Zonić: "a gde su fileri i silikoni?!" Objavila fotku pred finale "Zvezda Granda" i izazvala…

Svi komentarišu lice Šejle Zonić: "a gde su fileri i silikoni?!" Objavila fotku pred finale "Zvezda Granda" i izazvala…

Blic pre 17 dana
Pobednica "Zvezda Granda", Šejla Zonić osvojila je publiku svojim talentom i skromnošću, a nekoliko sati pred finale objavila je fotografiju koju mnogi komentarišu. Naime, pred finalni nastup Šejla Zonić je objavila fotografiju i pokazala kako… »
Bila je izložena jako prljavim stvarima! Ceca o napadima na Šejlu: Dogovorile smo se da ćutimo!

Bila je izložena jako prljavim stvarima! Ceca o napadima na Šejlu: Dogovorile smo se da ćutimo!

Mondo pre 17 dana
Pobedu u 17. sezoni takmičenja "Zvezde Granda" odnela je Šejla Zonić čija je mentorka bila Svetlana Ceca Ražnatović. Pobedu u 17. sezoni takmičenja "Zvezde Granda" odnela je Šejla Zonić čija je mentorka bila Svetlana Ceca Ražnatović. Veliko… »
"Bila je izložena Jako prljavim stvarima, to je ružno i sramotno!" Ceca progovorila o napadima na Šejlu!

"Bila je izložena Jako prljavim stvarima, to je ružno i sramotno!" Ceca progovorila o napadima na Šejlu!

Kurir pre 17 dana
Šejla Zonić pobedila je u velikom finalu takmičenja " Zvezde Granda", u kojem joj je mentor bila Ceca Ražnatović. Ceca nije krila sreću zbog toga što je upravo njena kandidatkinja odnela pobedu, a otkrila je da su ona i Šejla Zonić tokom… »
Muž pobednice „Zvezda Granda“ Šejle Zonić pre takmičenja objavio ovaj snimak: Spomenuo simboliku njenog broja 8

Muž pobednice „Zvezda Granda“ Šejle Zonić pre takmičenja objavio ovaj snimak: Spomenuo simboliku njenog broja 8

Nova pre 17 dana
Pobednica Zvezda Granda Šejla Zonić pre samo 18 sati, uoči velikog finala, objavila je na svom Instagramu snimak supruga koji joj daje veliku podršku. On je uzeo kameru u ruke i rekao da je Šejla pod brojem 8, koji je simbol beskonačnosti. „Ja kao… »
Pobednica "Zvezda Granda" Šejla Zonić nije imala šta da jede: "Imala sam samo rižu i kečap, stidela sam se"

Pobednica "Zvezda Granda" Šejla Zonić nije imala šta da jede: "Imala sam samo rižu i kečap, stidela sam se"

Blic pre 17 dana
Pobednica "Zvezda Granda", Šejla Zonić oduševila je javnost svojim talentom, obrazovanjem i lepim manirima. Iako je najobrazovanija kandidatkinja koja se ikada takmičila u ovom popularnom muzičkom šou koji postoji preko dvadeset godina, jednom… »
Muž Šejle Zonić: Simbolika broja 8 i snažna podrška pre velikog finala!

Muž Šejle Zonić: Simbolika broja 8 i snažna podrška pre velikog finala!

Svet plus pre 17 dana
Šejla Zonić, pobednica Zvezda Granda, nedavno je podelila emotivan snimak svog supruga Armina, koji joj pruža ogromnu podršku pred veliko finale. U snimku, Armin otkriva simboliku broja 8, pod kojim se Šejla takmiči, i poziva sve da glasaju za nju… »
Muž šejle Zonić zaplakao pred kamerama! Objavio snimak pred finale: Otkrio koja se simbolika krije iza pevačicinog rednog…

Muž šejle Zonić zaplakao pred kamerama! Objavio snimak pred finale: Otkrio koja se simbolika krije iza pevačicinog rednog…

Kurir pre 17 dana
Šejla Zonić pobedila je u " Zvezdama Granda", a njen suprug je pred samo finale poslao jaku poruku na društvenim mrežama i otkrio simbol broja 8 pod kojim se takmičila njegova supruga. - Ja kao Šejlin suprug pozivam sve ljude na glasanje večeras, a… »
Mojoj ćerki ne trebaju kontroverzni biznismeni! Bosanac bez dlake na jeziku: Odmah bi ispala da se takmiči

Mojoj ćerki ne trebaju kontroverzni biznismeni! Bosanac bez dlake na jeziku: Odmah bi ispala da se takmiči

Mondo pre 17 dana
Dragan Stojković Bosanac prigovorio je o ćerki Aleksandri Džidži Stojković. Dragan Stojković Bosanac prigovorio je o ćerki Aleksandri Džidži Stojković. Dragan Stojković Bosanac dugogodišnji je član žirija takmičenja "Zvezde Granda" pa je… »
Muž Šejle Zonić pre proglašenja pobednika "Zvezda Granda" objavio snimak: Spomenuo simboliku njenog broja 8

Muž Šejle Zonić pre proglašenja pobednika "Zvezda Granda" objavio snimak: Spomenuo simboliku njenog broja 8

Blic pre 17 dana
Šejla Zonić pobedila je u "Zvezdama Granda", a njen suprug je pred samo finale poslao jaku poruku na društvenim mrežama i otkrio simbol broja 8 pod kojim se takmičila njegova supruga. - Ja kao Šejlin suprug pozivam sve ljude na glasanje večeras, a… »
Pobednica Šejla ima neobičnu životnu priču, a njena odluka oduševila je Cecu i Anastasiju

Pobednica Šejla ima neobičnu životnu priču, a njena odluka oduševila je Cecu i Anastasiju

Svet & Skandal pre 17 dana
Šejla Zonić pobednica “Zvezda Granda” osvojila srca žirija i publike Sinoć je održano veliko finale muzičkog takmičenja “Zvezde Granda”, a pobedu je odnela Šejla Zonić kojoj je mentor bila Svetlana Ceca Ražnatović. Ivan Vučićević… »
Ko je Šejla Zonić, pobednica zg!? Najobrazovbanija učesnica ikada, bavi se humanitarnim radom, a evo koje je škole…

Ko je Šejla Zonić, pobednica zg!? Najobrazovbanija učesnica ikada, bavi se humanitarnim radom, a evo koje je škole…

Kurir pre 17 dana
Šejla Zonić pobednica je ovogodišnje sezone muzičkog takmičenja " Zvezde Granda", a mentor joj je bila Ceca Ražnatović. Šejla je osvojila neverovatnih 132.014 glasova od ukupno 529.000, što govori koliko je ovogodišnje finale bilo neizvesno sve… »
Ko je suprug pobednice Zvezda Granda i čime se bavi: On je Šejli Zonić bio najveća podrška

Ko je suprug pobednice Zvezda Granda i čime se bavi: On je Šejli Zonić bio najveća podrška

Telegraf pre 17 dana
U maju 2022. godine izgovorili su sudbosno „da“ na gala slavlju gde su okupili članove porodice, prijatelje i kolege. Pobednica „Zvezda Granda“ Šejla Zonić (30), koju su mediji prozvali bosanskom Adel, ne propušta priliku da deo zasluga… »
Muž pobednice Zvezda Granda Šejle Zonić pre takmičenja objavio ovaj snimak: Spomenuo simboliku njenog broja 8

Muž pobednice Zvezda Granda Šejle Zonić pre takmičenja objavio ovaj snimak: Spomenuo simboliku njenog broja 8

Telegraf pre 17 dana
Iskreno, ja sam glasao samo jednom u životu. Pobednica Zvezda Granda Šejla Zonić pre samo 18 sati, uoči velikog finala, objavila je na svom Instagramu snimak supruga koji joj daje neverovatno veliku i snažnu pordšku. Inče, Armin i Šejla su u maju… »
Ko je Šejla Zonić, pobednica takmičenja Zvezde Granda? Najobrazovanija pevačica koja je ikada učestvovala

Ko je Šejla Zonić, pobednica takmičenja Zvezde Granda? Najobrazovanija pevačica koja je ikada učestvovala

Mondo pre 17 dana
Šejla Zonić je proglašena pobednicom 17. sezone popularnog takmičenja "Zvezde Granda". Šejla Zonić je proglašena pobednicom 17. sezone popularnog takmičenja "Zvezde Granda". Pevačica Šejla Zonić, kojoj je mentorka bila Svetlana Ceca… »
Šejla Zonić je pobednica takmičenja "Zvezde Granda" Cecina takmičarka osvojila prvo mesto, evo ko je na drugom

Šejla Zonić je pobednica takmičenja "Zvezde Granda" Cecina takmičarka osvojila prvo mesto, evo ko je na drugom

Mondo pre 17 dana
Pobednica 17. sezone takmičenja "Zvezde Granda" je Šejla Zonić! Pobednica 17. sezone takmičenja "Zvezde Granda" je Šejla Zonić! Saša Popović, je ispred "Grand" produkcije, proglasio pobednika 17. sezone takmičenja "Zvezda Granda", Šejlu Zonić… »
Završeno finale Zvezda Granda: Šejla Zonić je pobednica!

Završeno finale Zvezda Granda: Šejla Zonić je pobednica!

Telegraf pre 17 dana
U finale popularnog takmičenja ušlo je ukupno 20 kandidata. Posle punih devet meseci i napete borbe, završena je još jedna sezona popularnog muzičkog takmičenja, i titulu nove zvezde "Granda" odnela je Šejla Zonić. Saša Popović, je ispred… »
Ko je Šejla Zonić, pobednica Zvezda Granda: Najobrazovanija je takmičarka ikada, ujak joj je velika zvezda

Ko je Šejla Zonić, pobednica Zvezda Granda: Najobrazovanija je takmičarka ikada, ujak joj je velika zvezda

Telegraf pre 17 dana
Magistar je muzike, kako glasi njeno zvanje. Pevačica Šejla Zonić, pobednica je ovogodišnje sezone Zvezda Granda. Ne samo da je osvojila srca žirija i publike svojom izvanrednom vokalnom sposobnošću i scenskim nastupom, već je poznata i po tome… »
Novi presek: U sam finiš je ušao samo jedan muškarac, tu je i pevačica koju je optužila koleginica

Novi presek: U sam finiš je ušao samo jedan muškarac, tu je i pevačica koju je optužila koleginica

Telegraf pre 17 dana
Posle jako napetog kruga, publika je donela odluku kojih čest takmičara ulazi u poslednji krug finala. Sve je bliži kraj finala Zvezda Granda, a posle nastupa urađen je još jedan presek glasova, nakon čega je Saša Popović otkrio ko ulazi u treći… »
Poslednji presek: Ovo je troje superfinalista, među njima je najobrazovanija takmičarka ikada

Poslednji presek: Ovo je troje superfinalista, među njima je najobrazovanija takmičarka ikada

Telegraf pre 17 dana
Posle zbiranja glasova, Popović je saopštilo ko ulazi u sam finiš. Napravljen je još jedan presek, a u takmičenju ostalo je samo troje finalista, od kojih su dvoje iz tima Cece Ražnatović. Naime posle još jednog napetog kruga, publika je odlučila… »

Vesti dana »