Povezane vesti

"Kamo sreće da sam sponzoruša i da sam ga iskoristila" Anja Bla o raskidu: "Dobrota mi se obila o glavu, on nije bio spreman…

"Kamo sreće da sam sponzoruša i da sam ga iskoristila" Anja Bla o raskidu: "Dobrota mi se obila o glavu, on nije bio spreman…

Blic pre 4 dana
Anja Bla i Baka Prase su stavili tačku na dugogodišnju vezu, nakon čega se influenserka oglasila i otkrila detalje raskida. Naime, Anja je navela da je Baki Prasetu uvek bila najveća podrška, međutim kako je rekla on svoj "test" nije prošao. -… »
Raskinuli Anja Bla i Baka Prase: Ona se oglasila i otkrila razlog: "Postala sam mu prepreka! On svoj "test" nije prošao"

Raskinuli Anja Bla i Baka Prase: Ona se oglasila i otkrila razlog: "Postala sam mu prepreka! On svoj "test" nije prošao"

Blic pre 4 dana
Influenserka Anja Blagojević, poznatija kao Anja Bla, i jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, su navodno raskinuli. Naime, Anja se oglasila na društvenim mrežama gde je napisala razloge raskida sa dugogodišnjim dečkom. - Ja sam uz Bogdana… »
Da li iko više može da im veruje?! Raskinuli Anja Bla i Baka Prase, opet! Oglasila se influenserka: Ovaj test nije prošao!

Da li iko više može da im veruje?! Raskinuli Anja Bla i Baka Prase, opet! Oglasila se influenserka: Ovaj test nije prošao!

Kurir pre 4 dana
Influenserka Anja Blagojević, poznatija kao Anja Bla, i jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, navodno su raskinuli, opet. Naime, Anja se oglasila na društvenim mrežama gde je napisala razloge raskida sa dugogodišnjim dečkom. - Ja sam uz… »

Vesti dana »