Povezane vesti

"Čulo se kako škripi, videli smo da nešto pluta u vodi" Svedok koji tvrdi da je video nesreću na Savi opisuje jezivi…

"Čulo se kako škripi, videli smo da nešto pluta u vodi" Svedok koji tvrdi da je video nesreću na Savi opisuje jezivi…

Kurir 06.07.2024
"Sedela sam na splavu pored reke. Desilo se pred našim očima. Sedeli smo pored vode direktno". Ovim rečima, u komentaru na društvenim mrežama, žena koja tvrdi da je prisustvovala nesreći opisuje kako je sve izgledalo nakon stravičnog sudara… »
Dve osobe nestale nakon sudara teretnog broda i čamca na Savi kod Novog Beograda (VIDEO)

Dve osobe nestale nakon sudara teretnog broda i čamca na Savi kod Novog Beograda (VIDEO)

Danas 06.07.2024
Dve osobe nestale su večeras nakon sudara teretnog broda i čamca na Savi, kod Novog Beograda. Nakon sudara, koji se dogodio oko 21.45, jedan muškarac iz čamca je doplivao do splava na Novom Beogradu, gde su ga izvukli pripadnici rečne policije. A… »
"Sa mnom su bili moja žena i kum": Detalji drame na Savi posle sudara broda i čamca: Muškarac doplivao do obale, ronioci…

"Sa mnom su bili moja žena i kum": Detalji drame na Savi posle sudara broda i čamca: Muškarac doplivao do obale, ronioci…

Blic 06.07.2024
Večeras oko 21.45 časova je došlo do sudara teretnog broda i čamca na kom su se nalazile tri osobe, koje su upale u reku Savu. Jedna osoba je izvučena, dok se za dvoje traga. Osoba koja je bila u čamcu i isplivala na obalu je V. M. (42) i on je… »
Teretni brod udario u čamac: Drama na Savskom keju: Jedna osoba se spasila, u toku potraga za dvoje (video)

Teretni brod udario u čamac: Drama na Savskom keju: Jedna osoba se spasila, u toku potraga za dvoje (video)

Blic 06.07.2024
Prava drama dogodila se večeras na Savskom keju kada je teretni brod, koji prevozi mašine, udario u čamac. Kako saznajemo, jedna osoba je doplivala do obale, dok se za dve traga. U potragu uključena tri policijska čamca. Hitna pomoć je odvezla jednu… »
"Sa mnom su bili moja žena i kum": Detalji drame na Savi posle sudara broda i čamca: Muškarac doplivao do obale, ronioci…

"Sa mnom su bili moja žena i kum": Detalji drame na Savi posle sudara broda i čamca: Muškarac doplivao do obale, ronioci…

Blic 06.07.2024
Večeras oko 21.45 časova je došlo do sudara teretnog broda i čamca na kom su se nalazile tri osobe, koje su upale u reku Savu. Jedna osoba je izvučena, dok se za dvoje traga. Osoba koja je bila u čamcu i isplivala na obalu je V. M. (42) i on je… »
Dve osobe nestale nakon sudara teretnog broda i čamca na Savi kod Novog Beograda

Dve osobe nestale nakon sudara teretnog broda i čamca na Savi kod Novog Beograda

Novi magazin 06.07.2024
Dve osobe nestale su večeras nakon sudara teretnog broda i čamca na Savi, kod Novog Beograda. Nakon sudara, koji se dogodio oko 21.45, jedan muškarac iz čamca je doplivao do splava na Novom Beogradu, gde su ga izvukli pripadnici rečne policije. U… »
Ronioci i policija na samom mestu sudara teretnog broda i čamca na Savi: Potresan prizor, uperili lampe u vodu

Ronioci i policija na samom mestu sudara teretnog broda i čamca na Savi: Potresan prizor, uperili lampe u vodu

Telegraf 06.07.2024
Rečna policija u saradnji sa roniocima traga za dvoje ljudi koji su ispali iz čamca na Savi nakon udara teretnog broda. Ronioci i rečna policija stacionirali su se na samom mestu sudara teretnog broda i čamca na Savi, javlja reporterka Telegrafa sa… »

Vesti dana »