Povezane vesti
Italijanska sprinterka prva transrodna žena koja će se takmičiti na Paraolimpijskim igrama
Politika 23.08.2024
RIM - Italijanska sprinterka Valentina Petrilo (50) je prva transrodna žena koja će se takmičiti na Paraolimpijskim igrama, a trčaće na 200 i 400 metara u T12 klasifikaciji za slabovide sportiste u Parizu. Petrilo, kojoj je kao tinejdžerki… »
Italijanka prva transrodna žena koja će se takmičiti na POI
B92 23.08.2024
Italijanska sprinterka Valentina Petrilo (50) je prva transrodna žena koja će se takmičiti na Paraolimpijskim igrama, a trčaće na 200 i 400 metara u T12 klasifikaciji za slabovide sportiste u Parizu. Petrilo, kojoj je kao tinejdžerki… »
Valentina prva transrodna žena koja će se takmičiti na Paraolimpijadi (foto)
Sportski žurnal 23.08.2024
Svetska atletska organizacija zabranila je prošle godine transrodnim ženama da se takmiče u ženskoj kategoriji na međunarodnim takmičenjima, ali Svetska paraatletska organizacija nije sledila taj primer. Italijanska sprinterka Valentina Petrilo (50)… »
Transrodna sprinterka: Italijan(ka) prva transrodna žena koja će se takmičiti na Paraolimpijadi
Večernje novosti 23.08.2024
Italijanska sprinterka Valentina Petrilo (50) je prva transrodna žena koja će se takmičiti na Paraolimpijskim igrama, a trčaće na 200 i 400 metara u T12 klasifikaciji za slabovide sportiste u Parizu. Foto: Profimedia Petrilo, kojoj je kao… »
Vesti dana »

Šolc: Prekid međusobnih napada Rusije i Ukrajine na infrastrukturu je prvi važan korak
Blic pre 2 satajoš 7 povezanih

Ivica Dačić za Danas: Prvobitna izjava da MUP nema zvučni top je bila nespretna
Danas pre 8 satijoš 2 povezane

Vremenska prognoza za 19. mart: Novi hladan dan u Srbiji, ujutru debeli minus
Mondo pre 1 satjoš 5 povezanih

Tramp: Radićemo brzo na potpunom prekidu vatre; Putin: Danas razmena zarobljenika
RTS pre 25 minutajoš 2 povezane