Povezane vesti

Vučić: Važan poziv stigao, videćemo

Vučić: Važan poziv stigao, videćemo

Politika pre 13 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je rekao da će videti da li će moći da ide na samit BRIKS-a na poziv predsednika Rusije Vladimira Putina zbog unapred zakazanih poseta i dodao da će odluka o tome biti doneta u periodu od 10. do… »
Vučić o putinovom pozivu: Niti želim šta da odbijam, niti šta da prihvatam, rekao sam videćemo! Odluka 10. ili 15…

Vučić o putinovom pozivu: Niti želim šta da odbijam, niti šta da prihvatam, rekao sam videćemo! Odluka 10. ili 15…

Kurir pre 13 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas je tokom obilaska radova na graničnom prelazu Karakaj komentarisao i navode pojedinih medija da je odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na samitu BRIKS. - Video sam više naslova, neki… »
Gambit Srbije između Istoka i Zapada: Da li će biti susreta Vučića i Putina ili istorijskog "njet"

Gambit Srbije između Istoka i Zapada: Da li će biti susreta Vučića i Putina ili istorijskog "njet"

NIN pre 12 dana
Neki su rekli da sam nešto odbio, neki su rekli da sam nešto prihvatio, i ceo dan su lagali i jedni i drugi, ja sam rekao videćemo – odgovorio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na pitanje da li je "rekao njet" ruskom predsedniku Vladimiru… »
Putin ima poruku za Srbiju! Vrlo jasna poruka Vučiću u Loznici preko Bocana Harčenka

Putin ima poruku za Srbiju! Vrlo jasna poruka Vučiću u Loznici preko Bocana Harčenka

Pravda pre 12 dana
"Poziv Putina za sastanak u Kazanju govori sve o značaju Srbije i naših odnosa", rekao je ambasador Rusije Aleksandar Bocan Harčenko posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksabdrom Vučićem u Loznici. "U Moskvi se u najvišoj meri ceni dosledan… »
Putin ima poruku za Srbiju! Vrlo jasna poruka Vučiću u Loznici preko Bocana Harčenka

Putin ima poruku za Srbiju! Vrlo jasna poruka Vučiću u Loznici preko Bocana Harčenka

Pravda pre 12 dana
"Poziv Putina za sastanak u Kazanju govori sve o značaju Srbije i naših odnosa", rekao je ambasador Rusije Aleksandar Bocan Harčenko posle sastanka sa predsednikom Srbije Aleksabdrom Vučićem u Loznici. "U Moskvi se u najvišoj meri ceni dosledan… »
Bocan Harčenko: Poziv Vučiću da prisustvuje samitu BRIKS-a govori sve o značaju Srbije za Rusiju

Bocan Harčenko: Poziv Vučiću da prisustvuje samitu BRIKS-a govori sve o značaju Srbije za Rusiju

Novi magazin pre 12 dana
Ruski ambasador Aleksandar Bocan Harčenko izjavio je danas da poziv ruskog predsednika Vladimira Putina srpskom predsedniku Aleksandru Vučiću, da prisustvuje samitu BRIKS-a u Kazanju, "govori sve o značaju Srbije za Rusiju". Bocan Harčenko je nakon… »
Sve što znamo o samitu BRIKS: Vučića pozvao Putin, a srpski predsednik sad tvrdi da svi lažu

Sve što znamo o samitu BRIKS: Vučića pozvao Putin, a srpski predsednik sad tvrdi da svi lažu

Danas pre 12 dana
Ruski predsednik Vladimir Putin je pozvao srpskog kolegu Aleksandra Vučića da prisustvuje samitu BRIKS koji treba da se održi u oktobru u Kazanju. U međuvremenu je nastala prava drama oko toga da li je Vučić prihvatio ili odbio Putinov poziv. Ko će… »
Vučić: Poslušajte šta sam juče rekao o pozivu Putina, isto sam rekao i danas

Vučić: Poslušajte šta sam juče rekao o pozivu Putina, isto sam rekao i danas

Euronews pre 12 dana
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da i danas važi ono što je juče rekao povodom poziva predsednika Rusije Vladimira Putina da učestvuje na samitu zemalja BRIKS-a koji se održava od 22. do 24. oktobra u Kazanju i da će se to tek videti… »
Vulin: Vučić nije odbio Putinov poziv da učestvuje na zasedanju BRIKS-a, tek sledi njihov telefonski razgovor

Vulin: Vučić nije odbio Putinov poziv da učestvuje na zasedanju BRIKS-a, tek sledi njihov telefonski razgovor

Politika pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin kaže da je predsednik Aleksandar Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS-a i da će o tome njih dvojica razgovarati u unapred dogovorenom telefonskom… »
Vulin: Vučić nije odbio poziv Putina

Vulin: Vučić nije odbio poziv Putina

Vesti online pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin rekao je danas da Aleksandar Vučić nije odbio poziv Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS-a i da će o tome njih dvojica razgovarati u unapred dogovorenom telefonskom razgovoru. – Rusija i Srbija… »
Vulin: Pregovori o gasnom aranžmanu počeće uskoro, konačnu reč daće predsednici Vučić i Putin

Vulin: Pregovori o gasnom aranžmanu počeće uskoro, konačnu reč daće predsednici Vučić i Putin

Telegraf pre 12 dana
Preporučujemo. "Trgovinska razmena sa Ruskom Federacijom je važna za Srbiju i to je bio veoma važan deo sastanka sa predsednikom RF Vladimirom Putinom. To pokazuje koliko predesednik Putin vodi računa o Srbiji. To je za Rusiju statistička greška, a… »
Vučić: Na Putinov poziv nisam odgovorio ni „da“ ni „ne“, već „videćemo“

Vučić: Na Putinov poziv nisam odgovorio ni „da“ ni „ne“, već „videćemo“

N1 Info pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da su mediji potpuno različito preneli njegovu izjavu o oblasku na zasedanje BRIKS u Kazanju i da su jedni preneli kako je rekao da će ići, a drugi da neće, a da je ustvari rekao "videćemo". Tokom… »
Vučić: Nisam rekao ni da hoću ni da neću ići na samit grupe BRIKS, rekao sam 'videćemo'

Vučić: Nisam rekao ni da hoću ni da neću ići na samit grupe BRIKS, rekao sam 'videćemo'

Beta pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je 6. septembra da nije rekao ni da će ići ni da neće ići na samit grupe BRIKS u Rusiji, na koji ga je pozvao ruski predsednik Vladimir Putin, i ponovio da će odluku o tome doneti sredinom oktobra. "Video… »
Vulin: Vučić nije odbio poziv Putina, sa njim će razgovarati o odlasku na samit BRIKS

Vulin: Vučić nije odbio poziv Putina, sa njim će razgovarati o odlasku na samit BRIKS

Euronews pre 12 dana
Potpredsednik vlade Aleksandar Vulin izjavio je danas da su predsednici Srbije i Rusije Aleksandar Vučić i Vladimir Putin prijatelji koji se izuzetno poštuju, da Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika da učestvuje na samitu BRIKS-a u Kazanju i da… »
Vučić: Odluka o Putinovom pozivu u oktobru, nisam rekao ni 'da' ni 'ne', već 'videćemo'

Vučić: Odluka o Putinovom pozivu u oktobru, nisam rekao ni 'da' ni 'ne', već 'videćemo'

NIN pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da dođe na sastanak BRIKS važan poziv, ali da će odluke donositi 10. ili 15. oktobra. Vučić je novinarima tokom obilaskom radova na rekonstrukciji… »
"Rekao sam videćemo": Vučić o Putinovom pozivu: Niti želim šta da odbijam, niti želim šta da prihvatim (foto, Video)

"Rekao sam videćemo": Vučić o Putinovom pozivu: Niti želim šta da odbijam, niti želim šta da prihvatim (foto, Video)

Blic pre 12 dana
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić nastavlja danas obilazak Podrinja, tokom koje obilazi radove na graničnom prelazu Karakaj. Prokomentarisao je pisanje pojedinih medija da je rekao - "njet Putinu" i odbio poziv predsednika Rusije Vladimira… »
Vučić: Nije istina da sam odbio poziv na samit BRIKS kao što neki pišu

Vučić: Nije istina da sam odbio poziv na samit BRIKS kao što neki pišu

Sputnik pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je rekao da će videti da li će moći da ide na samit Briksa na poziv predsednika Rusije Vladimira Putina zbog unapred zakazanih poseta i dodao da će odluka o tome biti doneta u periodu od 10. do… »
Vulin: Vučić će se dogovoriti sa Putinom o učešću na samitu BRIKS

Vulin: Vučić će se dogovoriti sa Putinom o učešću na samitu BRIKS

Sputnik pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin kaže da je predsednik Aleksandar Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS-a i da će o tome njih dvojica razgovarati u unapred dogovorenom telefonskom… »
O Putinovom pozivu o BRIKS-u odlučićemo 10. ili 15. oktobra, kaže Vučić

O Putinovom pozivu o BRIKS-u odlučićemo 10. ili 15. oktobra, kaže Vučić

Slobodna Evropa pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u petak da će odluku o pozivu ruskog predsednika Vladimira Putina da dođe na sastanak BRIKS-a doneti 10. ili 15. oktobra. Vučić je novinarima tokom obilaskom radova na rekonstrukciji mosta na prelazu… »
Vučić: Nisam rekao o pozivu na zasedanje BRIKS ni 'da' ni 'ne', već sam rekao 'videćemo'

Vučić: Nisam rekao o pozivu na zasedanje BRIKS ni 'da' ni 'ne', već sam rekao 'videćemo'

Novi magazin pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da su mediji potpuno različito preneli njegovu izjavu o oblasku na zasedanje BRIKS u Kazanju i da su jedni preneli kako je rekao da će ići, a drugi da neće, a da je ustvari rekao "videćemo". Tokom… »
Vulin: Vučić nije odbio Putina, mislite li da ćemo preživeti zimu bez ruskog gasa?

Vulin: Vučić nije odbio Putina, mislite li da ćemo preživeti zimu bez ruskog gasa?

N1 Info pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS i da će o tome njih dvojica pričati u unapred dogovorenom telefonskom… »
Vulin: Vučić nije odbio Putina, izjava predsednika o 'gužvi u šesnaestercu' namerno izvrnuta

Vulin: Vučić nije odbio Putina, izjava predsednika o 'gužvi u šesnaestercu' namerno izvrnuta

Insajder pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Aleksandar Vulin rekao je 6. septembra da izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je "gužva u šesnaestercu" namerno izvrnuta i interpretirana kao da neće ići na zasedanje BRIKS-a, na jesen u Kazanju, za koje je dobio… »
Predsednik: Rekao sam - videćemo za samit Briksa u Kazanju, odluka o tome do sredine oktobra

Predsednik: Rekao sam - videćemo za samit Briksa u Kazanju, odluka o tome do sredine oktobra

RTV pre 12 dana
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je rekao da će videti da li će moći da ide na samit Briksa na poziv predsednika Rusije Vladimira Putina zbog unapred zakazanih poseta i dodao da će odluka o tome biti doneta u periodu… »
Vulin: Vučićeva izjava o 'gužvi u šesnaestercu' namerno izvrnuta

Vulin: Vučićeva izjava o 'gužvi u šesnaestercu' namerno izvrnuta

Beta pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Aleksandar Vulin rekao je danas da izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je "gužva u šesnaestercu" namerno izvrnuta i interpretirana kao da neće ići na zasedanje BRIKS-a, na jesen u Kazanju, za koje je dobio poziv. "To… »
Vulin: Vučić nije odbio Putina, tek treba da pričaju telefonom

Vulin: Vučić nije odbio Putina, tek treba da pričaju telefonom

Radio 021 pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas da predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS. Dodao je da će o tome njih dvojica pričati u unapred dogovorenom… »
Da li je to stigao novi poziv iz Moskve, pa je Vučić obrnuo ploču: Niti sam odbio, niti sam prihvatio poziv Putina, svi…

Da li je to stigao novi poziv iz Moskve, pa je Vučić obrnuo ploču: Niti sam odbio, niti sam prihvatio poziv Putina, svi…

Nova pre 12 dana
: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da nije odbio, a ni prihvatio poziv Vladimira Putina da dođe u Rusiju. Na pitanje da prokomentariše naslovnu stranu novina „Nova“, da je rekao „njet“ Putinu, odnosno odbio poziv za viđanje sa… »
Vučić se predomislio: Odluku o Putinovom pozivu doneću 10. ili 15. oktobra

Vučić se predomislio: Odluku o Putinovom pozivu doneću 10. ili 15. oktobra

Radio 021 pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da dođe na sastanak BRIKS važan poziv, ali da će odluke donositi 10. ili 15. oktobra. Vučić je novinarima tokom obilaskom radova na rekonstrukciji mosta… »
Vulin: Vučić nije odbio Putina

Vulin: Vučić nije odbio Putina

Nedeljnik pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin kaže da je predsednik Aleksandar Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS-a i da će o tome njih dvojica razgovarati u unapred dogovorenom telefonskom… »
Vučić: Rekao sam da ćemo videti za samit Briksa u Kazanju, odluka o tome do 10-15. oktobra

Vučić: Rekao sam da ćemo videti za samit Briksa u Kazanju, odluka o tome do 10-15. oktobra

Euronews pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je rekao da će videti da li će moći da ide na samit Briksa na poziv predsednika Rusije Vladimira Putina zbog unapred zakazanih poseta i dodao da će odluka o tome biti doneta u periodu od 10. do… »
Vučić: Rekao sam - videćemo za samit Briksa u Kazanju, odluka o tome u oktobru

Vučić: Rekao sam - videćemo za samit Briksa u Kazanju, odluka o tome u oktobru

Insajder pre 12 dana
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je u petak 6. septembra da je rekao da će videti da li će moći da ide na samit Briksa na poziv predsednika Rusije Vladimira Putina zbog unapred zakazanih poseta i dodao da će odluka o tome biti doneta u… »
Vulin tvrdi da Vučić nije odbio Putinov poziv na sastanak BRIKS

Vulin tvrdi da Vučić nije odbio Putinov poziv na sastanak BRIKS

Pravda pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin rekao je u današnjem gostovanju RTS da predsednik Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika za dolazak na sastanak BRIKS. Rusija i Srbija su strateški partneri, rekao je Vulin, i dodao: “Samo nas Rusija… »
Vulin: Vučićeva izjava o ‘gužvi u šesnaestercu’ namerno izvrnuta

Vulin: Vučićeva izjava o ‘gužvi u šesnaestercu’ namerno izvrnuta

Radio sto plus pre 12 dana
“To ‘gužva u šesnaestercu’ se odnosilo na gust raspored i veliki broj sastanaka koji su već ugovoreni za margine Generalne skupštine UN”, objasnio je Vulin tokom gostovanja u Dnevniku RTS-a. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je… »
Vulin: Izjava predsednika Vučiča o 'gužvi u šesnaestercu' namerno izvrnuta

Vulin: Izjava predsednika Vučiča o 'gužvi u šesnaestercu' namerno izvrnuta

Novi magazin pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Aleksandar Vulin rekao je danas da izjava predsednika Srbije Aleksandra Vučića da je "gužva u šesnaestercu" namerno izvrnuta i interpretirana kao da neće ići na zasedanje BRIKS-a, na jesen u Kazanju, za koje je dobio poziv. "To… »
Vulin: Putin i Vučić će u telefonskom razgovoru dogovoriti posetu Rusiji

Vulin: Putin i Vučić će u telefonskom razgovoru dogovoriti posetu Rusiji

Nova pre 12 dana
: Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin rekao je u današnjem gostovanju RTS da predsednik Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika za dolazak na sastanak BRIKS. Rusija i Srbija su strateški partneri, rekao je Vulin, i dodao: “Samo nas Rusija… »
Vulin: Vučić nije odbio poziv Putina, o tome pričati u unapred dogovorenom telefonskom razgovoru

Vulin: Vučić nije odbio poziv Putina, o tome pričati u unapred dogovorenom telefonskom razgovoru

NIN pre 12 dana
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je da predsednik Srbije Aleksandar Vučić nije odbio poziv ruskog predsednika Vladimira Putina da učestvuje na zasedanju BRIKS i da će o tome njih dvojica pričati u unapred dogovorenom telefonskom… »

Vesti dana »