Povezane vesti

Novak Đoković: Nije loše za jednog matorca

Novak Đoković: Nije loše za jednog matorca

Danas pre 1 sat
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale mastersa u Šangaju i u nedelju će se boriti za svoju 100. titulu u karijeri. Protivnik će mu biti Italijan Janik Siner, a meč počinje u nedelju od 10.30 časova po srednje-evropskom vremenu. Nakon… »
Špijuni su među nama: Gledao je Đokovića, nije uspeo da se sakrije, evo o kome se radi (foto)

Špijuni su među nama: Gledao je Đokovića, nije uspeo da se sakrije, evo o kome se radi (foto)

Večernje novosti pre 54 minuta
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Masters turnira u Šangaju, pošto je danas u polufinalu pobedio Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 2:0 po setovima 6:4, 7:6 (8:6). FOTO: EPA Zanimljivo je da je Siner imao svog predstavnika na… »
Novak: Iscrpljujući meč koji uliva samopouzdanje

Novak: Iscrpljujući meč koji uliva samopouzdanje

Politika pre 1 sat
Novak Đoković izneo je utiske posle pobede nad Amerikancem Tejlorom Fricom u polufinalu ATP 1000 turnira u Šangaju. „Bilo je poprilično iscrpljujuće, oduzima energiju, ali uliva samopouzdanje. Ovakve bitke, pogotovo pred kraj turnira u ovoj fazi… »
Đoković od 10.30 protiv Sinera za 100. titulu u karijeri

Đoković od 10.30 protiv Sinera za 100. titulu u karijeri

Euronews pre 1 sat
Novak Đoković će u nedelju od 10.30 časova igrati protiv Janika Sinera za trofej na Mestersu u Šangaju, a imaće i poseban motiv je bi mu taj trofej bio i 100. u karijeri. Ikona teniskog sporta je u 2024. godini ostvario jedan cilj osvajanjem zlata… »
Kada i gde možete da gledale finale mastersa u Šangaju između Novaka Đokovića i Janika Sinera?

Kada i gde možete da gledale finale mastersa u Šangaju između Novaka Đokovića i Janika Sinera?

Danas pre 2 sata
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale mastersa u Šangaju. On je u polufinalu turnira savladao Tejlora Frica sa 2:0 u setovima i u finalu će igrati protiv Janika Sinera. Siner je pak do finala došao tako što je savladao Tomaša Mahača… »
"Imam neke probleme, sigurno je Siner favorit!": Novak napravio čudo u Kini, pa priznao da mu nije lako!

"Imam neke probleme, sigurno je Siner favorit!": Novak napravio čudo u Kini, pa priznao da mu nije lako!

Mondo pre 3 sata
Novak Đoković se plasirao u finale turnira u Šangaju nakon što je savladao Tejlora Frica sa 2:0 u setovima. Novak Đoković je slavio u polufinalu turnira u Šangaju. Posle pet godina Srbin je ponovo u Kini, publika ga svakim danom podseća na… »
Đoković: Nije loše za jednog starca!

Đoković: Nije loše za jednog starca!

Sport klub pre 3 sata
Novak Đoković će i u 38. godini igrati finale jednog turnira, i to Masters serije! U subotu je u polufinalu eliminisao Tejlora Frica, a u nedelju u borbi za jubilarnu 100. titulu u karijeri igraće protiv aktuelnog šampiona Australijan Opena i US… »
Đoković u finalu mastersa u Šangaju

Đoković u finalu mastersa u Šangaju

Novi magazin pre 2 sata
Novak Đoković se danas plasirao u finale mastersa u Šangaju pošto je pobedio sedmog tenisera sveta Amerikanca Tejlora Frica posle dva seta, 6:4, 7:6. Meč je trajao sat i 55 minuta. Đoković, četvrti teniser sveta, uzeo je jednom servis američkom… »
"Nije loše za starog momka": Đoković otkrio ko mu je "ukrao" srce (foto)

"Nije loše za starog momka": Đoković otkrio ko mu je "ukrao" srce (foto)

Večernje novosti pre 3 sata
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Masters turnira u Šangaju, pošto je danas u polufinalu pobedio Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 2:0 po setovima 6:4, 7:6 (8:6). FOTO: Tanjug/AP Nakon pobede se, kao po običaju, oglasio na… »
Novak: Nisam hteo treći set

Novak: Nisam hteo treći set

Vesti online pre 4 sati
Novak Đoković izneo je utiske posle pobede nad Amerikancem Tejlorom Fricom u polufinalu ATP 1000 turnira u Šangaju. – Bilo je poprilično iscrpljujuće, oduzima energiju, ali uliva samopouzdanje. Ovakve bitke, pogotovo pred kraj turnira u ovoj fazi… »
Najbolji teniser ikada: Nole nastavlja da piše istoriju i pojačava rekord u masters finalima!

Najbolji teniser ikada: Nole nastavlja da piše istoriju i pojačava rekord u masters finalima!

Hot sport pre 3 sata
Neverovatan je! Novak Đoković nastavlja da ispisuje nove stranice u teniskim analima. Posle 115 minuta intenzivne borbe, uspeo je da savlada Tejlora Frica rezultatom 6:4, 7:6, čime je osigurao plasman u finale turnira u Šangaju, gde će se suočiti sa… »
Nole: Janik je favorit, ali ja sam došao ovde da osvojim 100. titulu!

Nole: Janik je favorit, ali ja sam došao ovde da osvojim 100. titulu!

Sportski žurnal pre 3 sata
”Podrška koju ovde dobijam je fenomenalna. Zahvalan sam, zbog toga dobijam energiju koja me tera da idem dalje”. Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je Janik Siner favorit u sutrašnjem finalu .astersa u Šangaju, ali da je on došao… »
Nole: "Okrećem se Sineru, on je najbolji na svetu"

Nole: "Okrećem se Sineru, on je najbolji na svetu"

Sportske.net pre 3 sata
Novak je uspeo da se plasira u finale turnira u Šangaju pošto je u polufinalu savladao Janika Sinera sa 2:0 u setovima, 6:4 i 7:6(6). Posle meča je istakao da je imao problema fizičke prirode, što se moglo videti pred kraj ovog duela. "Ovakve bitke… »
Novakov korak bliže turniru koji ga ne zanima

Novakov korak bliže turniru koji ga ne zanima

B92 pre 3 sata
Novak Đoković je stekao odlične izglede da igra na završnom ATP Finalu u Torinu. Đoković je pobedom nad Tejlorom Fricom, desetom u isto toliko mečeva sa Amerikancem, stekao priliku da se bori za jubilarnu, 100. titulu u karijeri i 41. na masters… »
Novak otkrio ko ima njegovo srce; "Nije loše za matorca!" FOTO

Novak otkrio ko ima njegovo srce; "Nije loše za matorca!" FOTO

B92 pre 3 sata
Novak Đoković poslao je poruku nakon plasmana u finale Mastersa u Šangaju. Đoković je u polufinalu sa 2-0 u setovima pobedio Tejlora Frica, savladavši Amerikanci po deseti put u isto toliko mečeva. Imao je problema srpski teniser sa kukom, pa onda… »
Novak ostavio Viška u čudu: „Kako je uopšte moguće?“ (VIDEO)

Novak ostavio Viška u čudu: „Kako je uopšte moguće?“ (VIDEO)

Sport klub pre 3 sata
Novak Đoković je eliminisao Tejlora Frica u polufinalu turnira u Šangaju i izveo nekoliko spektakularnih poteza koji su oduševili publiku. Ova njegova dvoručna paralela ostavila je našeg komentatora Nebojšu Viškovića u čudu: „Gledajte gde je… »
Đoković oduševio publiku u Šangaju: Evo kakvo moćno značenje ima poruka koju je Novak napisao (foto)

Đoković oduševio publiku u Šangaju: Evo kakvo moćno značenje ima poruka koju je Novak napisao (foto)

Večernje novosti pre 3 sata
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Masters turnira u Šangaju, pošto je danas u polufinalu pobedio Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 2.0 po setovima 6:4, 7:6 (8:6). Foto: Profimedia Potrudi se gotovo uvek Novak Đoković da kada je u… »
Poznato kada se Novak bori protiv Sinera za 100. trofej u karijeri

Poznato kada se Novak bori protiv Sinera za 100. trofej u karijeri

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Najbolji srpski teniser, Novak Đoković plasirao se u finale ATP Mastersa u Šangaju, nakon što je sa 2:0 savladao Tejlora Frica. Đoković će tako imati priliku da se bori za 100. trofej u karijeri, a poznato je i ko će mu biti rival… »
Đoković još bliži Torinu: Novak napravio novi skok u trci za završni masters

Đoković još bliži Torinu: Novak napravio novi skok u trci za završni masters

Večernje novosti pre 3 sata
NOVAK Đoković pobedio je Tejlora Frica sa 6:4, 7:6(6) u polufinalu Šangaja i tako dodatno povećao šanse da se nađe na završnom mastersu u Torinu. FOTO: Tanjug/AP Srpski as je trijumfom nad Amerikancem zaradio 250 poena, što mu je dovoljno da… »
Đoković: Siner je favorit, ali ja sam došao ovde da osvojim 100. titulu u karijeri

Đoković: Siner je favorit, ali ja sam došao ovde da osvojim 100. titulu u karijeri

IndeksOnline pre 4 sati
ŠANGAJ – Srpski teniser Novak Đoković izjavio je danas da je Janik Siner favorit u sutrašnjem finalu Mastersa u Šangaju, ali da je on došao na turnir da osvoji 100. titulu u karijeri. Đoković je danas u polufinalu Masters turnira u Šangaju… »
Đoković nakon pobede nad Fricom: Imao sam probleme, ali sam uspeo da ih prebrodim

Đoković nakon pobede nad Fricom: Imao sam probleme, ali sam uspeo da ih prebrodim

Danas pre 4 sati
Novak Đoković izneo je utiske posle pobede nad Amerikancem Tejlorom Fricom u polufinalu ATP 1000 turnira u Šangaju. – Bilo je poprilično iscrpljujuće, oduzima energiju, ali uliva samopouzdanje. Ovakve bitke, pogotovo pred kraj turnira u ovoj fazi… »
Novak se oglasio Nakon velike pobede: Evo šta je imao da kaže uprkos povredi!

Novak se oglasio Nakon velike pobede: Evo šta je imao da kaže uprkos povredi!

Hot sport pre 4 sati
Novo finale za Srbina! Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Šangaju nakon što je u dva seta savladao Tejlora Frica. Rezultat po setovima iznosio je 6:4, 7:6(6) za najboljeg tenisera svih vremena. „That’s one of the best he’s ever hit… »
Đoković u finalu Mastersa u Šangaju, za 100. titulu igraće protiv Janika Sinera

Đoković u finalu Mastersa u Šangaju, za 100. titulu igraće protiv Janika Sinera

Insajder pre 4 sati
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Masters turnira u Šangaju, pošto je danas u polufinalu pobedio Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 6:4, 7:6 (8:6). Meč je trajao jedan sat i 55 minuta. Đoković je četvrti teniser sveta, dok je Fric… »
Fantastičan uspeh: Evo šta je Novak Đoković zaradio plasmanom u finale Šangaja

Fantastičan uspeh: Evo šta je Novak Đoković zaradio plasmanom u finale Šangaja

Večernje novosti pre 4 sati
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale Masters turnira u Šangaju, pošto je danas u polufinalu pobedio Amerikanca Tejlora Frica rezultatom 2.0 po setovima 6:4, 7:6 (8:6). Foto: Profimedia Plasmanom u finale "kineske hiljadarke", Đoković je… »
Prve reči Novaka posle plasmana u finale Šangaja: "Ovo je bio veliki test, došao sam po 100. titulu..."

Prve reči Novaka posle plasmana u finale Šangaja: "Ovo je bio veliki test, došao sam po 100. titulu..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Njabolji srpski teniser, Novak Đoković plasirao se u finale ATP Mastersa u Šangaju. pošto je sa 2:0 u setovima savladao Tejlora Frica. Morao je Novak pošteno da se "oznoji" protiv Amerikanca, pogotovo u drugom setu, a uz sve to, imao… »
Kažete da je Đoković za penziju? Samo pogledajte ovaj poen i više nećete tako misliti!

Kažete da je Đoković za penziju? Samo pogledajte ovaj poen i više nećete tako misliti!

Telegraf pre 6 sati
Preporučujemo. Kažu da je Novak za penziju? Ovaj poen u potpunosti može da zapuši usta svim kritičarima, a Đoković je zahvaljujući njemu došao do tri brejk lopte u polufinalu Mastersa u Šangaju protiv Tejlora Frica. Sjajni server je imao… »

Vesti dana »