Povezane vesti

Novak se još jednom oglasio nakon poraza od Sinera: „Danas jednostavno nije bilo suđeno“ (foto)

Novak se još jednom oglasio nakon poraza od Sinera: „Danas jednostavno nije bilo suđeno“ (foto)

Hot sport pre 14 minuta
„Vidimo se uskoro, hvala“ Srpski teniser Novak Đoković, najtrofejniji u istoriji belog sporta, poražen je u finalu Masters turnira u Šangaju od Italijana Janika Sinera, rezultatom 2:0, po setovima 7:6 i 6:3, čime je propustio priliku da osvoji… »
Novak Đoković priznao: Imao sam dodatni pritisak zbog Federera

Novak Đoković priznao: Imao sam dodatni pritisak zbog Federera

Danas pre 14 minuta
Srpski teniser Novak Đoković rekao je da je zadovoljan igrom na mastersu u Šangaju, ali da je Italijan Janik Siner bio bolji u današnjem finalu i da je zasluženo osvojio titulu. – Moram da izrazim zahvalnost na podršci, navijači su neverovatni… »
Đoković: Siner je imao izuzetnu godinu i zaslužio je ovo

Đoković: Siner je imao izuzetnu godinu i zaslužio je ovo

Politika pre 1 sat
ŠANGAJ ؘ– Srpski teniser Novak Đoković čestitao je Janiku Sineru na osvajanju mastersa u Šangaju i rekao da je Italijan imao izuzetnu godinu i da je zaslužio da slavi u Kini. „Prvo moram da izrazim zahvalnost zbog podrške navijača… »
Nole: Rodžere, prvi put igram pred tobom, to je bio dodatni pritisak

Nole: Rodžere, prvi put igram pred tobom, to je bio dodatni pritisak

Sportski žurnal pre 1 sat
”Siner je imao izuzetnu godinu i zaslužio je ovo”. Srpski teniser Novak Đoković čestitao je Janiku Sineru na osvajanju mastersa u Šangaju i rekao da je Italijan imao izuzetnu godinu i da je zaslužio da slavi u Kini. - Prvo moram da izrazim… »
VIDEO Novak napravio nestvarni šou: „Pecnuo“ Sinerov tim, pa se našalio sa Federerom i „preletačima“ – dvorana je…

VIDEO Novak napravio nestvarni šou: „Pecnuo“ Sinerov tim, pa se našalio sa Federerom i „preletačima“ – dvorana je…

Nova pre 2 sata
: Novak Đoković je posle poraza od Janika Sinera sa 7:6(4), 6:3 odlučio da napravi šou u kom se obratio "preletačima", Rodžeru Federeru i kineskim navijačima. „Naravno“, rekao je najpre Đoković na engleskom. Onda krenuo na kineskom, a to je… »
Đoković zadovoljan svojom igrom u Šangaju: Siner je bio predobar

Đoković zadovoljan svojom igrom u Šangaju: Siner je bio predobar

Radio 021 pre 3 sata
Novak Đoković rekao je da je zadovoljan igrom na Mastersu u Šangaju, ali da je Italijan Janik Siner bio bolji u današnjem finalu i da je zasluženo osvojio titulu. "Moram da izrazim zahvalnost na podršci, navijači su neverovatni, među… »
Đoković pohvalio Sinera, pa pozdravio Federera: “Bio si mi dodatni pritisak”

Đoković pohvalio Sinera, pa pozdravio Federera: “Bio si mi dodatni pritisak”

Vesti online pre 3 sata
Srpski teniser Novak Đoković poražen je u finalu Šangaja od Janika Sinera, a meč su pratili i Rodžer Federer i Karlos Alkaras. Novak je u govoru posle finala pohvalio Sinera, a onda je pozdravio Federera i uputio mu lepe reči. – Prvo moram da… »
"Vidim neka poznata lica u Janikovom timu": Đoković se usred govora okrenuo ka bivšim trenerima

"Vidim neka poznata lica u Janikovom timu": Đoković se usred govora okrenuo ka bivšim trenerima

Mondo pre 3 sata
Novak Đoković pričao je i o timu Janika Sinera u kom su dvojica njegovih bivših trenera. Novak Đoković nije uspeo da podigne pobednički pehar u Šangaju pošto je u finalu turnira izgubio od Janika Sinera. Po završetku meča je napravio šou… »
Đoković: "Janik, zaslužio si ovo, Rodžer, lepo te je videti, ali nisam navikao"

Đoković: "Janik, zaslužio si ovo, Rodžer, lepo te je videti, ali nisam navikao"

Sportske.net pre 3 sata
Novak Đoković izgubio je danas finale mastersa u Šangaju od Janika Sinera. Posle poraza, najbolji teniser svih vremena poručio je "Pre svega moram da izrazim zahvalnost na podršci. Navijači su neverovatni, među najstrastvenijim, zadovoljstvo je… »
Đoković: Zadovoljan sam igrom u Šangaju

Đoković: Zadovoljan sam igrom u Šangaju

Radio sto plus pre 3 sata
“Moram da izrazim zahvalnost na podršci, navijači su neverovatni, među najstrastvenijim, zadovoljstvo je da budemo ovde. Čekaju nas ispred hotela, daju mnogo poklona, mnogo ljubavi. Zadovoljstvo je biti u Šangaju, imao sam mnogo uspeha na kineskom… »
Novak davao izjavu, pa se okrenuo i "pecnuo" Federera i bivše trenere: "Voleo bih da si ovde na terenu..."

Novak davao izjavu, pa se okrenuo i "pecnuo" Federera i bivše trenere: "Voleo bih da si ovde na terenu..."

Telegraf pre 4 sati
Preporučujemo. Najbolji teniser planete Novak Đoković igra protiv Janika Sinera finalni meč na Mastersu u Šangaju, Posle meča, Novak je izneo svoje utiske iz Kine. Pozdrav svima! Pre svega, moram da izrazim zahvalnost zbog podrške kineskih… »

Vesti dana »