Povezane vesti
Nemačka na raskršću: Uskoro odluka o sankcijama protiv Izraela: Pripreme pred ključni sastanak EU
Blic 19.09.2025
Nemačka će doneti odluku o tome da li će podržati sankcije Evropske unije protiv Izraela pre sastanka Evropske unije u Kopenhagenu u oktobru, rekao je kancelar Fridrih Merc tokom posete Madridu. Govoreći zajedno sa španskim premijerom Pedrom Sančezom… »
Merc: Nemačka će o sankcijama odlučiti do novembra
Alo 19.09.2025
Nemačka će odlučiti da li će podržati najavljene sankcije Evropske unije Izraelu uoči neformalnog sastanka predstavnika zemalja članica EU u Kopenhagenu u oktobru, izjavio je danas nemački kancelar Fridrih Merc tokom posete Španiji. Govoreći zajedno sa… »
Merc: Nemačka će o sankcijama Izraelu odlučiti do novembra
Politika 19.09.2025
Potezi u Gazi nisu proporcionalni najavljenim ciljevima. Nemačka će odlučiti da li će podržati najavljene sankcije Evropske unije Izraelu uoči neformalnog sastanka predstavnika zemalja članica EU u Kopenhagenu u oktobru, izjavio je danas nemački kancelar… »
Vesti dana »
Dačić: Uskoro pred poslanicima zakon o unutrašnjim poslovima koji zamenjuje dosadašnji
Euronews pre 2 satajoš 36 povezanih
Novak Đoković otvorio dušu posle poraza u Parizu: Izgubio sam snagu...
Euronews pre 5 minutajoš 40 povezanih
N1, Nova i Radar: Uređivačka politika ostaje nezavisna i bez pritisaka
Radio 021 pre 5 satijoš 31 povezana





