Povezane vesti
Rus uhapšen na Filipinima pretio da će širiti HIV u zemlji
Politika 22.01.2026
Inspekcija Biroa proverava da li osumnjičeni ima krivični dosije, a u slučaju da ga nema, očekuje se da će biti deportovan. MANILA – Filipinske vlasti uhapsile su 22-godišnjeg ruskog državljanina nakon što je postao viralan na TikToku zbog objava u… »
Rus pretio po TikToku da će da širi HIV po Filipinima, vlasti ga uhapsile
Blic 21.01.2026
Ruski državljanin uhapšen na Filipinima nakon viralnih TikTok objava. Objavljivao provokativne snimke i navode o širenju HIV-a. Filipinske vlasti uhapsile su 22-godišnjeg ruskog državljanina nakon što je postao viralan na TikToku zbog objava u kojima je… »
Rus (22) uhapšen na Filipinima jer je pretio da će širiti HIV
Newsmax Balkans 21.01.2026
Filipinske vlasti uhapsile su 22-godišnjeg ruskog državljanina nakon što je postao viralan na TikToku zbog objava u kojima je tvrdio da će širiti HIV u toj zemlji, saopštio je Biro za imigraciju. Prema zvaničnicima, muškarac je uhapšen u stanu nakon što… »
Vesti dana »
Glamočić: „Nastavljamo dijalog sa poljoprivrednicima“
Serbian News Media pre 15 minutajoš 32 povezane
Novi napadi Izraela i Irana, šesti dan sukoba na Bliskom istoku
Serbian News Media pre 15 minutajoš 29 povezanih
Uhapšeno devet osoba zbog krijumčarenja više od 70 migranata od Beograda do Subotice
Insajder pre 26 minutajoš 24 povezane
Rojters: Da li će savez Tramp-Netanjahu opstati u slučaju dugotrajnog sukoba
Beta pre 2 satajoš 19 povezanih
Vreme danas: Oblačno, mestimično sa kišom, temperature do 18 stepeni
Vesti online pre 1 satjoš 16 povezanih



