Povezane vesti

Mekel nezadovoljan tretmanom u Zvezdi: Bio sam privremena zamena za Vilijamsa, predsednik je to znao!

Mekel nezadovoljan tretmanom u Zvezdi: Bio sam privremena zamena za Vilijamsa, predsednik je to znao!

Mozzart sport 08.01.2016
"Bila je vrlo čudnih situacija. Stvari koje ne priliče evroligaškom klubu", rekao je Izraelac. Izraelski plejmejker pod ugovorom sa Crvenom zvezdom, Gal Mekel, izjavio je u intervjuu za izraelski "Kanal 5" da je razočaran i potpuno zbunjen… »
Mekel uputio "otrovnu strelicu": Čoviću, sve si znao!

Mekel uputio "otrovnu strelicu": Čoviću, sve si znao!

Vesti online 08.01.2016
Gal Mekel i Crvena zvezda - rastanak kakav apsolutno niko ne bi poželeo. Čelnici kluba sa Malog Kalemegdana saopštili su izraelskom plejmejkeru početkom decembra da više na njega ne računaju, posle svega tri meseca. Mekel je početkom Nove godine… »
MEKEL BAŠ ŽELI DA GA ZVEZDAŠI ZAMRZE: Zvižde mi a ne znaju zašto, Čović me lagao, Zvezda je neozbiljna!

MEKEL BAŠ ŽELI DA GA ZVEZDAŠI ZAMRZE: Zvižde mi a ne znaju zašto, Čović me lagao, Zvezda je neozbiljna!

Hot sport 08.01.2016
U intervjuu koji je dao za izraelski portal Sport 5, Gal Mekel, promašena investicija Crvene zvezde, na nimalo lep način govorio je o svom (uskoro bivšem) klubu. – Doveden sam kao zamena za Markusa Vilijamsa. Trener to nije znao, ali predsednik… »
Mekel: U Zvezdu sam doveden kao privremena zamena za Vilijamsa!

Mekel: U Zvezdu sam doveden kao privremena zamena za Vilijamsa!

Večernje novosti 08.01.2016
Tek sam na kraju to shvatio. Trener i menadžer nisu znali za to, ali predsednik jeste. Posle zvižduka na meču sa Fenerbahčeom sam se pitao “Šta ja radim ovde” - kaže Izraelac. Zvezda i Gal Mekel definitivno nisu bili dobar spoj. Izraelski… »
Mekel ljut na Čovića: U Zvezdi mi se desilo nešto što nisam očekivao od evroligaša

Mekel ljut na Čovića: U Zvezdi mi se desilo nešto što nisam očekivao od evroligaša

Sportal blic 08.01.2016
Izrealski košarkaš Gal Mekel je u intervjuu za "Sport 5" rekao šta ga je sve mučilo zbog rastanka sa Crvenom zvezdom na ne baš lep način. Foto: Aleksandar Dimitrijević / RAS Srbija Gal Mekel "U Crvenoj zvezdi je bila veoma čudna situacija… »
Mekel baš ljut na Čovića

Mekel baš ljut na Čovića

Sportske.net 08.01.2016
Epizoda Gala Mekela u Crvenoj zvezdi je završena, a izraelskom reprezentativcu i dalje nije jasno šta je tražio u Zvezdi. To pitanje postavlja i Nebojši Čoviću. Gal Mekel i Crvena zvezda su se rastali veoma brzo, a početkom januara krenula su i… »
Mekel: Pitao sam se šta ja radim u Zvezdi?

Mekel: Pitao sam se šta ja radim u Zvezdi?

Mondo 08.01.2016
Bivši igrač crveno-belih, protiv kojih je podneo tužbu, u rodnom Izraelu pričao o iskustvu u Beogradu i budućnosti. Foto: MN Press Gal Mekel i Crvena zvezda završili su priču na ne baš lep način. Čelnici crveno-belih početkom decembra… »

Vesti dana »