Povezane vesti

Udovičić: Previše emotivan trenutak za mene

Udovičić: Previše emotivan trenutak za mene

Beta 08.01.2016
Ministar omladine i sporta Srbije Vanja Udovičić i gradonačelnik Beograda Siniša Mali obišli su danas vaterpolo reprezentaciju, koja je održala prvi trening u novom bazenu u Areni, a taj susret je posebno bio emotivan za ministra, nekadašnjeg… »
Vanja na treningu "delfina": Izvinite...

Vanja na treningu "delfina": Izvinite...

Mondo 08.01.2016
"Došao sam da obiđem svoju ekipu... izvinjavam se. Došli smo da pozdravimo vaterpolo reprezentaciju", rekao je sada ministar, nekada legendarni vaterpolista. Da nije prihvatio ministarsku funkciju u Vladi premijera Aleksandra Vučića, Vanja Udovičić… »
Počinje! Srbija - Hrvatska, huk Arene

Počinje! Srbija - Hrvatska, huk Arene

Mondo 08.01.2016
Evropsko prvenstvo u vaterpolu počinje u nedelju u Kombank areni. Utakmice počinju u 9.30, ali derbi prvog dana igra se uveče: Srbija - Hrvatska! Arena rasprodata za prvu utakmicu! Foto: Getty Images/ Adam Pretty Lepše i uzbudljivije nije moglo! … »
Udovičić: Spremni smo za spektakl

Udovičić: Spremni smo za spektakl

Sportal blic 08.01.2016
Ministar sporta Vanja Udovičić posetio je vaterpoliste na prvom treningu uoči Evropskog prvenstva u "Areni", i tom prilikom istakao je da je sve spremno za sepktakl. Foto: G. Srdanov / RAS Srbija Vanja Udovičić "Ovo je previše emotivan trenutak za… »
Delfini, idemo po het-trik!

Delfini, idemo po het-trik!

Mondo 08.01.2016
U Beogradu u nedelju počinje Evropsko vaterpolo prvenstvu. Na startu klasik, veliki derbi - Srbija protiv Hrvatske. Pročitajte zanimljive podatke o učesnicima EP. Foto: Adam Pretty/Guliver/Getty Images Sport Po mnogo čemu, predstojeće Evrpsko… »

Vesti dana »