Povezane vesti
Preminula Harper Li, autorka kultnog romana "Ubiti pticu rugalicu"
Blic 19.02.2016
Harper Li, čuvena američka spisateljica, poznata po romanu “Ubiti pticu rugalicu”, umrla je danas u 90. godini života. Harper Li je rođena 28. aprila 1926. godine u Monrovilu u Alabami, kao najmlađe od četvoro dece Amase Kolman i Frensisa Kaningema Finča… »
Preminula Harper Li, autorka romana "Ubiti pticu rugalicu"
RTS 19.02.2016
Američka spisateljica Harper Li, poznata po knjizi "Ubiti pticu rugalicu", preminula je u 89. godini života. Američka spisateljica Harper Li, autorka romana "Ubiti pticu rugalicu", preminula je u 89. godini u rodnom Monrovilu, u američkoj saveznoj državi… »
Preminula Harper Li, autorka romana "Ubiti pricu rugalicu"
Radio 021 19.02.2016
Harper li, čuvena američka spisateljica, poznata po romanu “Ubiti pticu rugalicu”, umrla je danas u 90. godini života. Harper Li je rođena 28. aprila 1926. godine u Monrovilu u Alabami. Roman “Ubiti pticu rugalicu” ovenčan je Pulicerovom nagradom 1961, a… »
Preminula autorka romana "Ubiti pticu rugalicu"
Mondo 19.02.2016
Američka spisateljica Harper Li preminula je u 89. godini, prenose strani mediji. Foto: YouTube screenshot Vest o smrti poznate spisateljice potvrdila je Meri Džekson, gradska službenica u Alabami. Harper je preminula u staračkom domu, blizu kuće u kojoj… »
Vesti dana »

Netanjahu u UN, desetine delegata napustilo salu, govor emitovan i na razglasu u Gazi
BBC News pre 2 satajoš 27 povezanih

Obuke u paravojnom kampu kod Loznice držali instruktori iz Rusije i Belorusije
Beta pre 1 satjoš 48 povezanih

"Obradoviću ističe ugovor, meni mandat": Ostoja otkrio šta se još čeka od pojačanja
Sportske.net pre 21 minutajoš 29 povezanih

Direktor NIS-a: Prilagođavaćemo se okolnostima i tražiti rešenja u skladu sa situacijom
Euronews pre 1 satjoš 103 povezane

Vlada usvojila zakonske predloge u vezi sa legalizacijom, planiranjem i izgradnjom i katastrom
Beta pre 42 minutajoš 20 povezanih