Povezane vesti

NAPALI SU GA JER JE SRBIN: Srpskog mladića u Hrvatskoj pretukli zbog pesme!

NAPALI SU GA JER JE SRBIN: Srpskog mladića u Hrvatskoj pretukli zbog pesme!

Pravda 21.02.2016
OKUČANI – Mladić srpske nacionalnosti pretučen je u kafiću u Okučanima u zapadnoj Slavoniji, kako tvrdi, zbog puštanja neprimerene pesme na džuboksu. – Došao sam u kafić da se nađem sa prijateljicom. Nikome nisam smetao, a nisam ni sklon… »
Jutarnji: Mladić srpske nacionalnosti pretučen u Okučanima

Jutarnji: Mladić srpske nacionalnosti pretučen u Okučanima

Studio B 21.02.2016
Mladić srpske nacionalnosti iz Pakraca napadnut je u noći između petka i subote u jednoj kafani u Okučanima pošto je pustio pesmu koja je jednom od gostiju zasmetala, javio je "Jutarnji list". "Dobio sam šakom u lice. Pokušao sam se braniti, ali… »
Hrvati prebili Srbina zbog pesme

Hrvati prebili Srbina zbog pesme

Vesti online 21.02.2016
Jovan Matijević (23), Srbin iz Pakraca, došao je u kafić u Okučanima da se nađe s prijateljicom, a tamo su ga napali. I svedok Hrvat kaže da su Jovana napali zato što je Srbin. - Nikome nisam smetao, a nisam ni sklon nasilju. Prišao sam džuboksu… »
Hrvati prebili mladog Srbina zbog pesme?!

Hrvati prebili mladog Srbina zbog pesme?!

Mondo 21.02.2016
Jovan Matijević (23), Srbin iz Pakraca, došao je u kafić u Okučanima da se nađe s prijateljicom, a tamo su ga napali. I svedok Hrvat kaže da su Jovana napali zato što je Srbin. Foto: screenshot/youtube "Nikome nisam smetao, a nisam ni sklon… »
Naručio Pesmu I Hrvati Ga Pretukli Mladić napadnut u Okučanima samo zato što je Srbin!

Naručio Pesmu I Hrvati Ga Pretukli Mladić napadnut u Okučanima samo zato što je Srbin!

Kurir 21.02.2016
Jovan Matijević (23), Srbin iz Pakraca, došao je u kafić da se nađe s prijateljicom, a tamo su ga napali - i jedan svedok Hrvat kaže da su Jovana napali zato što je Srbin. "Nikome nisam smetao, a nisam ni sklon nasilju. Prišao sam džuboksu na kom… »

Vesti dana »