Povezane vesti

VIDEO: Bolesni dečak pita državni vrh: Da li nema novca za moje lečenje?

VIDEO: Bolesni dečak pita državni vrh: Da li nema novca za moje lečenje?

Radio 021 23.02.2016
Snimak sa "Jutjuba" u kojem šesnaestogodišnji Nenad Pavlović, koji boluje od teške i retke bolesti, apeluje na državni vrh da mu pomogne, preplavio je društvene mreže. Kako kaže, za bolest postoji lek, mnogo je skup, ali očekuje od države da mu… »
Teško bolestan dečak video-porukom do državnog vrha

Teško bolestan dečak video-porukom do državnog vrha

RTS 23.02.2016
Jedan snimak sa "Jutjuba" preplavio je društvene mreže u Srbiji. U njemu šesnaestogodišnji dečak Nenad Pavlović, koji boluje od teške i retke bolesti, apeluje na državni vrh da mu pomogne. Kako kaže, za bolest postoji lek, mnogo je skup, ali… »
Mladić uzburkao društvene mreže, reagovao i premijer

Mladić uzburkao društvene mreže, reagovao i premijer

RTV 23.02.2016
NOVI SAD - Nenad Pavlović, šesnaestogodišnji momak iz Beograda je odlučio da se direktnim snimkom na "jutjubu" obrati državnom vrhu Srbije, uzburkavši do te mere društvene mreže, da je reagovao i premijer lično. Nenad naime boluje od teške i… »
Nenad pita državu: Da li nema novca za moje lečenje?

Nenad pita državu: Da li nema novca za moje lečenje?

N1 Info 23.02.2016
Šesnaestogodišnji Nenad Pavlović objavio je na Jutjubu video u kom kaže da boluje od izuzetno retke bolesti krvi, PNH, za koju u svetu postoji samo jedan lek. Izvor: YouTube Lečenje je, međutim, izuzetno skupo. Nenad kaže da ne namerava da… »
Ovaj mladić je poslao poruku državnom vrhu, a Vučić mu je odgovorio...

Ovaj mladić je poslao poruku državnom vrhu, a Vučić mu je odgovorio...

Vesti online 23.02.2016
Nenad Pavlović (16) koji boluje od jedne veoma teške i retke bolesti objavio je na Jutjubu snimak u kome moli državni vrh da mu pomogne, jer kako kaže "za bolest sa kojom se bori postoji samo jedan lek u svetu, koji je mnogo skup i za koji on nema… »
Momak koji je digao Srbiju na noge prećutao je najstrašniji deo priče

Momak koji je digao Srbiju na noge prećutao je najstrašniji deo priče

24 Sata 23.02.2016
"Imam konstantne bolove u želucu i abdomenu, koji prolaze tek nakon višednevne terapije. Poslednjih meseci su bolovi sve učestaliji i zbog toga sam rešio da pustim glas", počinje svoju priču Nenad Pavlović (16), koji je videom "Poruka državnom… »
UZBURKAO DRUŠTVENE MREŽE: Mladi Beograđanin svojom porukom izazvao reakciju Vučića lično

UZBURKAO DRUŠTVENE MREŽE: Mladi Beograđanin svojom porukom izazvao reakciju Vučića lično

Pravda 23.02.2016
Šesnestogodišnji Nenad Pavlović iz Beograda direktnim snimkom na Jutjubu obratio se državnom vrhu Srbije. Nenad je svojom porukom toliko uzburkao društvene mreže, da je reagovao i premijer lično. Nenad boluje od teške bolesti krvi i uprkos što… »
Uzburkao Društvene Mreže: Mladi Beograđanin svojom porukom izazvao reakciju Vučića lično

Uzburkao Društvene Mreže: Mladi Beograđanin svojom porukom izazvao reakciju Vučića lično

Blic 23.02.2016
Šesnaestogodišnji Nenad Pavlović iz Beograda direktnim snimkom na "jutjubu" obratio se državnom vrhu Srbije. Nenad je svojom porukom toliko uzburkao društvene mreže, da je reagovao i premijer lično. Nenad boluje od teške bolesti krvi i uprkos što… »
(Video) Državo, Pomozi Svojoj Deci: Dečak (16) se obratio vrhu Srbije, evo kako je Vučić reagovao

(Video) Državo, Pomozi Svojoj Deci: Dečak (16) se obratio vrhu Srbije, evo kako je Vučić reagovao

Kurir 23.02.2016
Šesnaestogodišnji Nenad Pavlović iz Novog Beograda pokrenuo je sinoć pravu buru, obrativši se direktno državnom vrhu Srbije! Naime, ovaj mladić boluje od Paroksizmalne noćne hemoglobinurije, skraćeno PNH, izuzetno retke bolesti, za koju u svetu… »
Poruka mladog Beograđanina digla Srbiju na noge: "Imam samo jedno pitanje za državni vrh"

Poruka mladog Beograđanina digla Srbiju na noge: "Imam samo jedno pitanje za državni vrh"

24 Sata 23.02.2016
Nenad Pavlović (16) iz Novog Beograda juče je objavio video na Jutjubu kojim je u roku od par sati podigao društvene mreže na noge, do te mere da je čak i premijer Srbije Aleksandar Vučić reagovao na Tviteru. Njegovo obraćanje državnom vrhu… »

Vesti dana »