Povezane vesti

PATRIJARH ŠOKIRAO SVE: Srbi nemaju bliže od Hrvata

PATRIJARH ŠOKIRAO SVE: Srbi nemaju bliže od Hrvata

Pravda 24.02.2016
ZAGREB – Žrtvu treba pamtiti, ali treba biti sposoban opraštati, poručio je vernicima na parastosu u Pakracu, u Hrvatskoj, patrijarh Irinej, koji je rekao i da Srbi nemaju bliže od Hrvata, te da ono što se dogodilo u prošlosti treba biti opomena… »
Irinej: Srbi nemaju bliže od Hrvata

Irinej: Srbi nemaju bliže od Hrvata

Akter 24.02.2016
Žrtvu treba pamtiti, ali treba biti sposoban opraštati, poručio je vernicima na parastosu u Pakracu, u Hrvatskoj, patrijarh Irinej, koji je rekao i da Srbi nemaju bliže od Hrvata, te da ono što se dogodilo u prošlosti treba biti opomena za… »
Patrijarh Irinej: Mi, Srbi, nemamo bliže od Hrvata

Patrijarh Irinej: Mi, Srbi, nemamo bliže od Hrvata

Večernje novosti 24.02.2016
Žrtvu treba pamtiti, ali treba biti sposoban opraštati, najvažniji je deo govora koji je pravoslavnim vernicima uputio poglavar Srpske pravoslavne crkve patrijarh Irinej, prenosi danas Jutarnji list. PAKRAC - Žrtvu treba pamtiti, ali treba biti… »
Irinej u Hrvatskoj: Mi Srbi nemamo bliže nego vas Hrvate

Irinej u Hrvatskoj: Mi Srbi nemamo bliže nego vas Hrvate

Blic 24.02.2016
Žrtvu treba pamtiti, ali treba biti sposoban opraštati, najvažniji je deo govora koji je juče pravoslavnim vernicima uputio patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej za vreme posete Jasenovcu i Pakracu, piše hrvatski Jutarnji list. On je tokom posete… »
Patrijarh: Mi, Srbi, nemamo bliže od Hrvata!

Patrijarh: Mi, Srbi, nemamo bliže od Hrvata!

Vesti online 24.02.2016
Žrtvu treba pamtiti, ali treba biti sposoban opraštati, rekao je pravoslavnim vernicima patrijarh SPC Irinej za vreme posete Jasenovcu i Pakracu. Patrijarh Irinej u Hrvatskoj je boravio sa ostalim episkopima, a u manastiru Jasenovac, po prvi put u… »
Irinej: Srbi nemaju bliže od Hrvata

Irinej: Srbi nemaju bliže od Hrvata

Mondo 24.02.2016
Žrtvu treba pamtiti, ali treba biti sposoban opraštati, poručio je vernicima na parastosu u Pakracu, u Hrvatskoj, patrijarh Irinej, koji je rekao i da Srbi nemaju bliže od Hrvata, te da ono što se dogodilo u prošlosti treba biti opomena. Foto… »
Patrijarh Irinej Sa Hasanbegovićem: Mi Srbi nemamo bližih od vas Hrvata

Patrijarh Irinej Sa Hasanbegovićem: Mi Srbi nemamo bližih od vas Hrvata

Kurir 24.02.2016
Žrtvu treba pamtiti, ali treba biti sposoban opraštati, najvažniji je deo govora koji je juče pravoslavnim vernicima uputio patrijarh Srpske pravoslavne crkve Irinej za vreme posete Jasenovcu i Pakracu. Patrijarh Irinej u Hrvatskoj je boravio sa… »

Vesti dana »