Povezane vesti

Tenis: Moore podnio ostavku nakon seksističke izjave

Tenis: Moore podnio ostavku nakon seksističke izjave

Al Jazeera 22.03.2016
Raymond Moore, koji je govorio da se teniserke "šlepaju" teniserima, više nije izvršni direktor turnira u Californiji. Direktor teniskog turnira u Indian Wellsu Raymond Moore podnio je ostavku nakon izjave da se teniserke "šlepaju" teniserima, koja je… »
Direktor turnira u Indijan Velsu podneo ostavku posle sramnih izjava o teniserkama

Direktor turnira u Indijan Velsu podneo ostavku posle sramnih izjava o teniserkama

Sportal blic 22.03.2016
Direktor turnira u Indijan Velsu Rejmond Mur podneo je ostavku nakon seksištičke izjave da se teniserke "šlepaju" teniserima koja je podigla mnogo prašine u svetu "belog sporta", objavio je vlasnik turnira Leri Elison. Foto: Tanjug/AP Rejmond Mur Na… »
Direktor turnira u Indijan Velsu podneo ostavku zbog seksističke izjave

Direktor turnira u Indijan Velsu podneo ostavku zbog seksističke izjave

Večernje novosti 22.03.2016
Razgovarao sam sa Murom, obavestio me je da podnosi ostavku i potpuno razumem njegovu odluku - rekao je Leri Elison. Direktor turnira u Indijan Velsu Rejmond Mur podneo je ostavku zbog izjave da se teniserke "šlepaju" sa teniserima. Vlasnik turnira Leri… »
Ostavka Nakon Skandala: Rejmond Mur napustio mesto direktora Indijan Velsa

Ostavka Nakon Skandala: Rejmond Mur napustio mesto direktora Indijan Velsa

Hot sport 22.03.2016
Vlasnik turnira Leri Elison saopštio je sinoć da je Mur podneo ostavku na mesto izvršnog direktora turnira u Kaliforniji, čime je okončao 29-godišnju saradnju s tim sportskim takmičenjem. – Ranije danas sam razgovarao s Rejmodnom Murom. Rej me je… »
Reakcije: Osuda Murovog komentara: U tenisu nema mesta za zastarele i seksističke ideologije

Reakcije: Osuda Murovog komentara: U tenisu nema mesta za zastarele i seksističke ideologije

Sportal blic 21.03.2016
Bivši direktor turnira u Indijan Velsu i sadašnji predsednik Udruženja teniserki (WTA) Stiv Sajmon rekao je da su izjave njegovog naslednika o ženskom tenisu razočaravajuće, ali i da upozoravaju. Foto: Tanjug/AP Serena Vilijams i Rejmond Mur… »

Vesti dana »