Povezane vesti

Tadić Nije Sam: I Gudelju Ćurčića preko glave

Tadić Nije Sam: I Gudelju Ćurčića preko glave

Hot sport 22.03.2016
Nakon što je Dušan Tadić izjavio da neće igrati za reprezentaciju dok je sa klupe predvodi Radovan Ćurčić, sa istim stavom javio se i Nemanja Gudelj: – Ne cvilim, i uvek sam radio šta selektor zatraži, ali osećam se kao da ne pripadam ovde… »
Selektor Ćurčić: Ne osećam potrebu da se pravdam Tadiću! Izabrao je čudan trenutak

Selektor Ćurčić: Ne osećam potrebu da se pravdam Tadiću! Izabrao je čudan trenutak

Mozzart sport 22.03.2016
„Možemo da izgubimo od Poljske, ali ovi igrači koji su ovde daće sve za nacionalni dres“, dodao mladi stručnjak. Ne sluti na dobro. Nimalo. Ciklus kod Siniše Mihajlovića počeo je aferom Adem Ljajić. Holanđanina Dika Advokata dočekao je nož… »
Selektor Orlova: Reprezentacija Srbije je iznad Ćurčića i Tadića

Selektor Orlova: Reprezentacija Srbije je iznad Ćurčića i Tadića

Večernje novosti 22.03.2016
Ljutih je bilo i biće. Odluke smo doneli posle meča sa Češkom. Znali smo da će biti bolne. Ne osećam potrebu da se pravdam igračima koji nisu na spisku, rekao je Radovan Ćurčić. Fudbalska reprezentacija Srbije kreće pripreme za novu akciju –… »
Gudelj uz Tadića: Neki u klubovima sede na klupama i na tribinama, a igraju za Srbiju

Gudelj uz Tadića: Neki u klubovima sede na klupama i na tribinama, a igraju za Srbiju

Večernje novosti 22.03.2016
Uvek sam bio posvećen nacionalnom timu i davao sam 300 odsto na treningu i na utakmici, a drugi su dolazili na okupljanja kako bi se zabavili – priča Nemanja. U reprezentaciji Srbije očigledno nešto ne štima... Posle Dušana Tadića koji je javno i… »
Gudelj stao u front protiv Ćurčića: Političke igre! Pojedinci dolaze u reprezentaciju da se zabavljaju, vraćam se kad…

Gudelj stao u front protiv Ćurčića: Političke igre! Pojedinci dolaze u reprezentaciju da se zabavljaju, vraćam se kad…

Mozzart sport 22.03.2016
Prvotimac Ajaksa odlučio da ne igra za Srbiju dok je na njenom čelu aktuelni selektor. Novi potresi u reprezentaciji Srbije! Posle Dušana Tadića, koji se javno obrušio na Radovana Ćurčića i poručio da ga ne zanima igranje za Orlove dok ih vodi… »

Vesti dana »