Povezane vesti
Merkatorovi tržnjaci na rasprodaji
Mondo 23.03.2016
Najveći slovenački trgovački lanac, Merkator, koji je od 2014. u vlasništvu hrvatskog Agrokora, sledećih meseci će vrlo verovatno prodati više važnih trgovačkih centara. Foto: Ilustracija MONDO Slovenački portal Siol.net javlja da se radi o monetizaciji… »
Agrokor prodaje Merkatorove centre?
RTV 23.03.2016
LJUBLJANA - Najveći slovenački trgovački lanac, Merkator, koji je od 2014. u vlasništvu hrvatskog Agrokora, sledećih meseci će vrlo verovatno prodati više važnih trgovačkih centara, piše slovenački portal siol.net. Radi se o takozvanom projektu… »
Vesti dana »
BLOG UŽIVO Otkriveno u kakvom je stanju novi vrhovni vođa Irana, oglasio se Tramp: "Rat uskoro gotov, skoro da nema više ciljeva za napad"
Nova pre 14 minutajoš 63 povezane
Iran postavio mine u Ormuskom moreuzu: "Očekujte naftu 200 dolara po barelu"
Večernje novosti pre 9 minutajoš 92 povezane
Izborna komisija potvrdila četiri liste u Bajinoj Bašti, još dve čekaju verifikaciju
RTS pre 49 minutajoš 30 povezanih
Cetinski polupraznu arenu u Zagrebu želi da rasproda kao patriotski koncert. Licemerno ponašanje Tonija i njegove žene: Njihov potez razbesneo je i mnoge Hrvate.
Kurir pre 4 satijoš 25 povezanih
Arsenal izbegao poraz u Leverkuzenu – Haverc sa penala doneo remi u završnici
RTS pre 4 minutajoš 27 povezanih


