Povezane vesti

Devri: "Želimo da odemo korak dalje"

Devri: "Želimo da odemo korak dalje"

Sportske.net 13.04.2016
Selektor teniske reprezentacije tima Belgije An Devri rekla je danas da će njena ekipa protiv Srbije pokušati da izbori plasman u Svetsku grupu dva FED kupa. "Imali smo mučan period u prethodnih nekoliko godina igrajući u Evroafričkoj zoni. Ove… »
Nina Stojanović: "Spremna sam da pomognem ako treba"

Nina Stojanović: "Spremna sam da pomognem ako treba"

Sportske.net 13.04.2016
Srpska teniserka Nina Stojanović rekla je danas da je spremna da pomogne reprezentaciji ako bude bilo potrebno protiv Belgije u Fed kupu. "Osećam se dobro, fizički i psihički sam spremna da igram ako bude bilo potrebe", rekla je Nina Stojanović posle… »
Krenula "misija opstanak"

Krenula "misija opstanak"

Mondo 13.04.2016
Teniserke Srbije započele pripreme za meč sa Belgijom u plej-ofu Svetske B grupe Fed kupa. Foto: TSS Srpska ženska teniserka selekcija igraće predstojećeg vikenda u Beogradu protiv Belgije, u plej-ofu za opstanak u Svetskoj grupi B Fed kupa… »
Evo šta radi Ana Ivanović dok se ostale teniserke spremaju za Fed kup /foto/

Evo šta radi Ana Ivanović dok se ostale teniserke spremaju za Fed kup /foto/

Sportal blic 13.04.2016
Srpske teniserke za vikend igraju protiv Belgije u borbi za opstanak u Svetskoj B grupi Fed kupa. Od ranije je poznato da Ana Ivanović više neće igrati za reprezentaciju. Pogledajte na Instagram-u I dok se ostale teniserke polako pripremaju za meč… »
Ječmenica: Jankovićeva daje sve od sebe da za vikend bude na terenu

Ječmenica: Jankovićeva daje sve od sebe da za vikend bude na terenu

Press 13.04.2016
Ženska teniska reprezentacija Srbije u plej-ofu za opstanak u Svetskoj B grupi Fed kupa igra protiv Belgije, a devojke su u okrnjenom sastavu odradile prvi trening. foto: blic.rs Dok će se Jovana Jakšić ekipi pridružiti u sredu, najveću glavobolju… »
Okuplja se fed kup tim Srbije: Olga Danilović na prvom treningu

Okuplja se fed kup tim Srbije: Olga Danilović na prvom treningu

Večernje novosti 12.04.2016
Naša 15-godišnja nada biće uz iskusnije saigračice tokom okršaja sa Belgijom ovog vikenda u dvorani "Aleksandar Nikolić", u borbi za opstanak u Svetskoj grupi 2. FED kup tim Srbije polako se okuplja u Beogradu, a već na prvom treningu pojavila se i… »

Vesti dana »