Povezane vesti
NUNS osudio pretnje novinarima "Južnih vesti"
RTS 25.04.2016
Nezavisno udruženje novinara Srbije (NUNS) zatražilo je od nadležnih državnih službi da hitno utvrde ko je posle objavljivanja teksta o partijskom zapošljavanju u Nišu, pretio i vređao novinare informativnog veb portala "Južnih vesti". NUNS je… »
NUNS: Hitno utvrditi ko je pretio zbog teksta o partijskom zapošljavanju
Nova ekonomija 25.04.2016
NUNS zahteva od nadležnih da hitno utvrde ko je, posle objavljivanja teksta o partijskom zapošljavanju u Nišu, pretio i vređao novinare informativnog veb portala Južnih vesti. NUNS traži da se počinioci što pre pronađu, da se protiv njih preduzmu… »
Vesti dana »

BLOG UŽIVO Protesti studenata i građana u 32 grada u Srbiji, u Beogradu blokade dva mosta: Traže od Vučića hitno raspisivanje izbora
Nova pre 5 minutajoš 13 povezanih

Najvažnija stvar koja je mogla da im se desi! Feđa Dudić u Sarajevu potpisao ugovor!
Kurir pre 25 minutajoš 19 povezanih

Ministarka građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture: Potrebno je izvršiti analizu statike zgrade pre nego što bude odlučeno da li će stanica biti srušena
Nedeljnik pre 55 minutajoš 20 povezanih

Najmanje 26 mrtvih u izraleskom napadu blizu centra za pomoć u Gazi: spasioci
BBC News pre 1 satjoš 19 povezanih