Povezane vesti
Forin polisi: Priznajmo, sankcije Rusiji su potpuni fijasko
Večernje novosti 30.04.2016
Nesuglasice zbog antiruskih sankcija SAD unele su neslogu među američke saveznike u Evropi, koji su i bez toga imali finansijske probleme. Nesuglasice zbog antiruskih sankcija SAD unele su neslogu među američke saveznike u Evropi, koji su i bez toga… »
Američki magazin "Forin polisi": Sankcije Rusiji su potpuni fijasko!
Srbija danas 30.04.2016
Nesuglasice zbog antiruskih sankcija SAD unele su neslogu među američke saveznike u Evropi, koji su i bez toga imali finansijske probleme. - Od Irana do Rusije, od Afrike do Severne Koreje, administracija Baraka Obame već dugo igra na kartu… »
Ne može im niko ništa: Sankcije Rusiji doživele potpuni neuspeh
Pravda 30.04.2016
Kako Evropa raspravlja o ponovnom uspostavljanju ekonomskih odnosa sa Rusijom, sve više deluje kao da su sankcije SAD ostale "bez zuba". Od Irana, preko Severne Koreje do Rusije, Obamina administracija oslanjala se na sankcije kao omiljeno oružje protiv… »
Vesti dana »

Studenti završili blokadu depoa GSP-a, preminuo mladić povređen u padu nadstrešnice
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 57 povezanih

Buka ispred MUP na Novom Beogradu, zborovi građana u više gradova (foto/video)
Blic pre 3 minutajoš 10 povezanih

Sud u Kočanima odredio 30-dnevni pritvor za 13 osoba, među kojima i bivšem ministru Krešniku Bektešiju
Beta pre 1 satjoš 18 povezanih