Povezane vesti
Evropske berze u minusu, evro ojačao, nafta iznad 47 dolara
Gde investirati 11.05.2016
Glavni indeksi vodećih berzi u Evropi u sredu su zabeležili negativne pravce pritisnuti rastom vrednosti evropske valute i lošijim poslovnim rezultatima nekoliko kompanija. Nemački DAX oslabio je 0,70 odsto, francuski CAC 0,50 odsto, italijanski MIB FTSE… »
Berze u minusu zbog niske cene nafte i loše zarade Diznija
Blic 11.05.2016
Akcije na većini svetskih berzi su danas pale, zbog niskih cena nafte i razočaravajućih rezultata o poslovanju američke kompanije za zabavu "Diznija". Londonski indeks akcija FTSE 100 je u popodnevnim časovima stagnirao na 6.155,97 poena, frankfurtski… »
Najniži prinosi na grčke obveznice od početka godine
Kamatica 11.05.2016
Prinosi na grčke hartije od vrednosti pali su na najniži nivo od početka godine, jer su investitori pozdravili otpočinjanje razgovora između Atine i njenih kreditora o načinu ublažavanja dužničkog tereta Grčke. Prinosi na 10-godišnje grčke obveznice su… »
Nafta i Grčka pružili podstrek svetskim berzama
Blic 11.05.2016
Indeksi na globalnim berzama juče su porasli, podstaknuti oporavkom cena nafte, pozitivnim ekonomskim vestima iz Kine i mogućim deblokiranjem isplate finansijskih sredstava Grčkoj posle sastanka evrozone. Londonski indeks akcija FTSE 100 je u popodnevnim… »
Vesti dana »

„Najavljena legalizacija objekata jedna od dve velike SNS pljačke“
Nova pre 15 minutajoš 14 povezanih

Ko je sve priznao Palestinu kao državu i kakav je stav zemalja Balkana
BBC News pre 1 satjoš 19 povezanih

Tramp tvrdi da poznati lek izaziva autizam; Lekari se suprotstavili
B92 pre 50 minutajoš 14 povezanih

Odbijen još jedan udar dronovima na Moskvu; tri osobe poginule u napadima na Odesu i Zaporožje
RTS pre 1 satjoš 12 povezanih