Povezane vesti

SAD protiv agresivnog stava Rusije na Baltiku

SAD protiv agresivnog stava Rusije na Baltiku

Al Jazeera 13.05.2016
Američki predsjednik Barack Obama upozorio je Rusiju da ne povećava vojno prisustvo i pritisak u baltičkoj regiji. Američki predsjednik Barack Obama upozorio je Rusiju da ne povećava vojno prisustvo i pritisak u baltičkoj regiji. "Ujedinjeni smo u… »
Obama upozorava Rusiju: Klonite se Baltika!

Obama upozorava Rusiju: Klonite se Baltika!

Pravda 13.05.2016
Američki predsednik Barak Obama upozorio je Rusiju da ne povećava vojno prisustvo i pritisak u Baltičkom regionu. "Ujedinjeni smo u zabrinutosti zbog rastućeg agresivnog vojnog prisustva i pozicije Rusije u regionu severnog Baltika", rekao je Obama na… »
Tenzije sve veće - Obama upozorava Moskvu!

Tenzije sve veće - Obama upozorava Moskvu!

Mondo 13.05.2016
Predsednik SAD Barak Obama osudio je danas "agresivno" vojno prisustvo Rusije u oblasti Baltika. Foto: AP/Carolyn Kaster "Zajedno smo zabrinuti zbog agresivnog vojnog prisustva i stava Rusije u severno baltičkoj oblasti", rekao je Obama na prijemu lidera… »
Obama i nordijske zemlje upozoravaju Rusiju da ne gomila vojsku na Baltiku

Obama i nordijske zemlje upozoravaju Rusiju da ne gomila vojsku na Baltiku

Blic 13.05.2016
Američki predsednik Barak Obama upozorio je danas Rusiju da ne povećava vojno prisustvo i pritisak u Baltičkom regionu. - Ujedinjeni smo u zabrinutosti zbog rastućeg agresivnog vojnog prisustva i pozicije Rusije u regionu severnog Baltika - rekao je… »

Vesti dana »