Povezane vesti

Epska pobeda Đokovića protiv Nišikorija u meču za pamćenje

Epska pobeda Đokovića protiv Nišikorija u meču za pamćenje

Vesti online 14.05.2016
Posle puna tri sata i dva minuta igre Novak Đoković je uz dosta muke uspeo da savlada Keija Nišikorija u polufinalu Mastersa u Rimu, pa će braniti trofej koji je osvajao četiri puta. Nole će u finalu igrati protiv Endija Mareja, kao i prošle… »
Kraj: Đoković - Nišikori 2:6, 6:4, 7:6

Kraj: Đoković - Nišikori 2:6, 6:4, 7:6

Večernje novosti 14.05.2016
Najbolji svetski teniser Novak Đoković uspeo je posle dosta muka da se plasira u finale Mastersa u Rimu, pošto je i osmi put u nizu savladao Japanca Keija Nišikorija 2:6, 6:4, 7:6 (5). Najbolji svetski teniser Novak Đoković uspeo je posle dosta muka… »
Atomski tenis u Rimu, Đoković jači od Nišikorija i povrede

Atomski tenis u Rimu, Đoković jači od Nišikorija i povrede

RTS 14.05.2016
Đoković - Nišikori 2:1 (2:6, 6:4, 7:6 /7:5/). Novak Đoković će imati priliku da odbrani titulu u Rimu. Posle tri sata atomskog tenisa savladao je odličnog Japanca, čime se plasirao u finale. U borbi za titulu, kao i pre nedelju dana, naš teniser… »
Fantastični Novak u finalu Rima!

Fantastični Novak u finalu Rima!

RTV 14.05.2016
RIM - Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale turnira u Rimu, pošto je večeras pobedio Keija Nišikorija iz Japana. Đoković je pobedio sa 2:1 u setovima (2:6, 6:4, 7:6), za tri sata i četiri minuta igre. On će u finalu igrati protiv… »
Novak posle mega drame u finalu Rima!

Novak posle mega drame u finalu Rima!

Alo 14.05.2016
Novak Đoković plasirao se u finale Mastersa u Rimu pošto je u tri seta savladao Keija Nišikorija - 2:6, 6:4, 7:6. Nije Koloseum već centralni teren Foro Italika, ali ostaje činjenica - tako to rade pravi gladijatori! Posle lavovske borbe na rimskoj… »
Kladioničarski dan (subota): Favoriti su vas ispoštovali

Kladioničarski dan (subota): Favoriti su vas ispoštovali

Mozzart sport 14.05.2016
Pratite sva kladioničarska dešavanja u toku dana. 7:6 - POBEDA, NOVAK JE U FINALU RIMA! U taj-brejku Nišikori je napravio neke ključne greške, iako je imao mini brejk prednosti. Novak je okrenuo sa 1:3 na 6:3 i više nije bilo povratka. Konačan… »
Drama u Rimu, Novak nije dozvolio iznenađenje!

Drama u Rimu, Novak nije dozvolio iznenađenje!

Mondo 14.05.2016
Srpski teniser Novak Đoković uspeo je da savlada Keija Nišikorija nakon više od tri sata borbe. U nedelju sa Endijem Marejem za peti trofej u Rimu! Kakav meč u Rimu! Samo 24 sata nakon toga što je eliminisao Rafaela Nadala u četvrtfinalu Mastersa u… »
(Video) Juriš na petu titulu u Rimu: Đoković jači od Nišikorija i povrede, za trofej protiv Mareja

(Video) Juriš na petu titulu u Rimu: Đoković jači od Nišikorija i povrede, za trofej protiv Mareja

Kurir 14.05.2016
Najbolji svetski teniser Novak Đoković uspeo je posle dosta muka da se plasira u finale Mastersa u Rimu, pošto je i osmi put u nizu savladao Japanca Keija Nišikorija 2:6, 6:4, 7:6 (5). Đoković je od starta meča imao problem sa žuljem, koji je sam… »
Đoković u sedmom finalu Rima

Đoković u sedmom finalu Rima

Novi magazin 14.05.2016
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u finale turnira u Rimu, pošto je večeras pobedio Keija Nišikorija iz Japana. Đoković je pobedio sa 2:1 u setovima (2:6, 6:4, 7:6), za tri sata i četiri minuta igre. On će u finalu igrati protiv Britanca… »
Eksplozivno smiren trijumf

Eksplozivno smiren trijumf

Danas 14.05.2016
Đoković se plasirao u polufinale Rime pobedom nad Nadalom. Dva i po sata bilo je potrebno Novaku Đokoviću da savlada Rafaela Nadala u četvrtfinalu Mastersa u Rimu (7:5, 7:6 (7:4)) u meču u kome je srpski teniser oba seta uspeo da preokrene nakon… »
Za finale u večnom gradu: Đoković igra protiv Nišikorija

Za finale u večnom gradu: Đoković igra protiv Nišikorija

Sportal blic 14.05.2016
U Rimu, repriza iz Madrida. U polufinalu turnira u glavnom gradu Italije, Novak Đoković će snage odmeriti sa Kei Nišikorijem. Foto: Tanjug/AP Kei Nišikori Japanski teniser plasirao se u polufinale turnira u Rimu, pošto je pobedio Austrijanca… »
Kad legenda sretne legendu: Evo ko je među prvima čestitao Novaku pobedu protiv Nadala

Kad legenda sretne legendu: Evo ko je među prvima čestitao Novaku pobedu protiv Nadala

Vesti online 14.05.2016
Sedmom uzastopnom pobedom u duelima sa Rafaelom Nadalom Novak Đoković je došao na korak od novog finala na Mastersu u Rimu koji je osvajao već četiri puta. Među prvima koji su Novaku čestitali pobedu protiv Rafe bio je i nekadašnji selektor naše… »
Đoković: Kao da smo igrali pet setova, a ne dva

Đoković: Kao da smo igrali pet setova, a ne dva

Večernje novosti 13.05.2016
Imao sam jake živce u važnim trenucima. Izgubio sam gemove na svoj servis rano, ali sam u odlučujućim trenucima uspeo da se vratim, kaže Novak Đoković. TAJ poen Đokovića na set-loptu predstavlja definiciju šah-mata. „Zatvoriti kralja (u ovom… »
Foto ubod: Rimski susret Novaka i Mihe

Foto ubod: Rimski susret Novaka i Mihe

Sportal blic 13.05.2016
Novak Đoković je posle trijumfa nad Rafaelom Nadalom (7:5, 7:6(4)) u četvrtfinalu mastersa u Rimu sreo Sinišu Mihajlovića. . @DjokerNole incontra Sinisa Mihajlovic dopo la vittoria contro @RafaelNadal. #ibi16 pic.twitter.com/diounW2Tpc—… »
Najveći izazov: Nole o pobedi nad Nadalom: Dobio sam ga na njegovoj podlozi, a igra u sjajnoj formi

Najveći izazov: Nole o pobedi nad Nadalom: Dobio sam ga na njegovoj podlozi, a igra u sjajnoj formi

Sportal blic 13.05.2016
Koliko je iscrpljujuća i neizvesna bila borba u četvrtfinalu mastersa u Rimu, najbolje je objasnio Novak Đoković, posle trijumfa nad Rafaelom Nadalom sa 7:5, 7:6(4). Foto: Reuters Novak Đoković "Pobedio sam u dva seta, ali imam utisak kao da smo… »

Vesti dana »