Povezane vesti
Linta: Državni vrh Hrvatske u Blajburgu predstavlja skandal
Blic 14.05.2016
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta ocenio je da je skandalozno to što je hrvatski državni vrh danas odao počast ustaškim zločincima u Blajburgu. "Posebni je skandal da je Predsedništvo Hrvatskog sabora ponovo donelo odluku da bude… »
Linta:Odavanje počasti hrvatskog državnog vrha skandalozna
Politika 14.05.2016
Predsednik Saveza Srba iz regiona Miodrag Linta smatra skandaloznim to što je hrvatski državni vrh, na čelu sa predsednikom Vlade Tihomirom Oreškovićem, odao počast ustaškim zločincima u Blajburgu. On je u izjavio dostavljenoj medijima naveo da je… »
Vesti dana »

Održan protest u Sremskoj Mitrovici „Jesen stiže huljo moja“: „Ovo je bio SNS grad, sada se to menja“
Danas pre 2 satajoš 2 povezane

"Samo da nas ne razdvoje": Surova sudbina troje dece iz Prijepolja: Ostali bez majke i oca, brat se sada bori samo za jedno (foto)
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Aplikacija za bezbedan dejting koja to nije: ‘Delili su moju adresu i ponižavali me’
Danas pre 6 satijoš 1 povezana