Povezane vesti
Oprezno sa zaduživanjem: Evo šta donosi trgovanje dugovima građana
Kurir 19.05.2016
Prvobitno je planirana samo prodaja problematičnih kredita preduzeća u Srbiji, a do kraja godine zakon bi trebalo da omogući bankama da i potraživanja od građana prodaju agencijama specijalizovanim za njihov otkup i naplatu. Danas između jedne… »
Evo šta će biti ako NBS dozvoli bankama da prodaju kredite građana agencijama
Nova ekonomija 19.05.2016
Danas između jedne petine i jedne četvrtine građana i preduzeća u Srbiji kasne sa otplatom kredita. Prema podacima Narodne banke Srbije nenaplativo je 3,6 milijardi evra. Strategija države za rešavanje ovih problema, predviđa i da banke mogu da… »
Vesti dana »
![Uz parolu “Ništa nije daleko za pravdu”- Studenti peške do Kragujevca (VIDEO)](https://nstatic.net/368/38961368gzeyyo.jpg)
Uz parolu “Ništa nije daleko za pravdu”- Studenti peške do Kragujevca (VIDEO)
Insajder pre 4 satijoš 41 povezana
![Studentski marš ka Kragujevcu: Grupa iz Niša stigla u Aleksinac, a iz Beograda u Sopot; Protestna šetnja vaspitača u Novom…](https://nstatic.net/869/38956869hqthyg.jpg)
Studentski marš ka Kragujevcu: Grupa iz Niša stigla u Aleksinac, a iz Beograda u Sopot; Protestna šetnja vaspitača u Novom Sadu
RTV pre 1 satjoš 33 povezane
![Evrokomesarka Kos: Neprihvatljiva retorika u Srbiji protiv zvaničnika EU](https://nstatic.net/012/38962012rwfxip.jpg)
Evrokomesarka Kos: Neprihvatljiva retorika u Srbiji protiv zvaničnika EU
Slobodna Evropa pre 3 satajoš 41 povezana
![Prevrnuo se vagon sa sumpornom kiselinom u Vrčinu, na terenu i Dačić](https://nstatic.net/941/38961941ragipk.jpg)
Prevrnuo se vagon sa sumpornom kiselinom u Vrčinu, na terenu i Dačić
Insajder pre 2 satajoš 40 povezanih
![Ministarstvo prosvete: Svi učenici izloženi biber spreju pušteni na kućno lečenje](https://nstatic.net/529/38960529znneop.jpg)
Ministarstvo prosvete: Svi učenici izloženi biber spreju pušteni na kućno lečenje
Insajder pre 6 satijoš 35 povezanih