Povezane vesti

Tito došao na sopstveni grob: Neverica u kompleksu "25. maj"!

Tito došao na sopstveni grob: Neverica u kompleksu "25. maj"!

Telegraf 25.05.2016
Ljudi su bili u neverici kada su ugledali slovenačkog glumca obučenog u kostim maršala. U Muzeju istorije Jugoslavije zavladala je prava histerija kada su posetioci videli druga Tita lično! BIO SAM 15 GODINA TITOV OFICIR, UVEK ME JE POZDRAVLJAO: Deda… »
Tito izbačen iz Kuće cveća: Skandal na obeležavanju Dana mladosti (foto)(video)

Tito izbačen iz Kuće cveća: Skandal na obeležavanju Dana mladosti (foto)(video)

Telegraf 25.05.2016
Jedna gospoda je prišla doživotnom predsedniku Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije i zamolila ga da izađe iz Kuće cveća. Josip Broz Tito, koji je danas došao na svoj grob u Kući cveća i pozdravio sve one koji su došli da mu odaju… »
Tito posetio Titov grob

Tito posetio Titov grob

Politika 25.05.2016
Parkiralište ispred Muzeja istorije Jugoslavije već od jutra bilo je tesno za autobuse iz Makedonije, Hrvatske, Slovenije, Bosne i Hercegovine, Crne Gore, ali i iz mnogih gradova Srbije koji su stizali povodom 25. maja – Dana mladosti i rođendana… »
Afterparti povodom Dana mladosti u korčaginu: Pasulj umesto torte, a himna kao rođendanska pesma! (FOTO) (VIDEO)

Afterparti povodom Dana mladosti u korčaginu: Pasulj umesto torte, a himna kao rođendanska pesma! (FOTO) (VIDEO)

Telegraf 25.05.2016
Jedno je sigurno, da je maršal živ, svakako bi voleo da u ovoj kafani proslavi svoj rođendan. Dan mladosti, 25. maj, ne bi bio to što jeste da se poklonici Josipa Broza Tita iz svih država nekadašnje SFRJ, ali i sveta, posle posete Kući cveća nisu… »
Kinezi glavna atrakcija u kući cveća: Došli samoinicijativno da polože cveće na Titov grob (foto)

Kinezi glavna atrakcija u kući cveća: Došli samoinicijativno da polože cveće na Titov grob (foto)

Telegraf 25.05.2016
- Ljudi i danas ostavljaju posthumne prouke u knjigu utisaka i u spomen knjigu, a te poruke su dosta slične porukama iz štafeta - rekla je Ana Radić, portparol muzeja istorije Jugoslavije. Muzej istorije Jugoslavije je jedan od najposećenijih u Srbiji… »
Deda Momčilo je šest meseci pravio Titov portret: Sada ga prodaje ga da bi mogao da ide na operaciju (foto)

Deda Momčilo je šest meseci pravio Titov portret: Sada ga prodaje ga da bi mogao da ide na operaciju (foto)

Telegraf 25.05.2016
- Pravio sam je šest meseci i moram da je prodam kako bi mogao da odem na operaciju - rekao je deda Momčilo Ilić iz Požege. Povodom proslave Dana mladosti 36. put otkako je vođa Socijalističke Federativne Republike Jugoslavije Josip Broz Tito… »
Bio sam 15 godina TITOV oficir, uvek me JE pozdravljao: Deda Okica došao čak iz Plužina da oda počast Brozu! (FOTO)

Bio sam 15 godina TITOV oficir, uvek me JE pozdravljao: Deda Okica došao čak iz Plužina da oda počast Brozu! (FOTO)

Telegraf 25.05.2016
- Dolazio sam ovde svakog 4. i 25. maja. Tito se uvek javljao svojim službenim vojnicima koji su bili tu, i uvek je bio ljubazan - rekao je Okica Vuković. U Kući cveća danas sve vrvi od ljudi koji su došli da odaju počast Josipu Brozu Titu… »

Vesti dana »