Povezane vesti
Otvorena izložba posvećena Bouviju u Jugoslovenskoj kinoteci
24 Sata 28.05.2016
Sinoć je Jugoslovenskom kinotekom odzvanjala muzika nedavno preminulog muzičara Dejvida Bouvija, dok je zidove krasio njegov lik. U čast nedavno preminulom muzičaru Dejvidu Bouviju, sinoć je u Jugoslovenskoj kinoteci otvorena izložba fotografija Brajana… »
Izložba fotografija "Belgrade to Bowie"
Danas 27.05.2016
Izložba fotografija "Belgrade to Bowie" otvorena je večeras u zgradi Jugoslovenske kinoteke u Beogradu, a posetioci će do 21. avgusta imati priliku da vide fotografije Brajana Rašića tokom njegove 20 godišnje saradnje sa Bovijem. Rašić je rekao da mu je… »
Velika izložba posvećena Dejvidu Bouviju u Kinoteci
Blic 27.05.2016
Izložba "Belgrade to Bowie", posvećena liku i delu muzičara i multimedijalnog umetnika Dejvida Bouvija, otvorena je večeras u Jugoslovenskoj kinoteci. "Belgrade to Bowie" je projekat u čijoj je osnovi izložba fotografija Brajana Rašića, poznatog muzičkog… »
Vesti dana »

Na zahtev Rusije: Hitan sastanak Saveta bezbednosti UN zbog napada na Severni tok
Večernje novosti pre 41 minutajoš 14 povezanih

Dojče post ‘privremeno’ ograničava isporuku paketa i robe iz Nemačke u SAD
Radio sto plus pre 2 satajoš 9 povezanih

Zaposleni Vazduhoplovne akademije protiv novog direktora, Vladi uputili dva zahteva
Danas pre 26 minutajoš 1 povezana