Povezane vesti
Beogradska berza: Državne obveznice uzele većinu prometa
SEEbiz 03.06.2016
BEOGRAD - Poslednji trgovački dan u nedelji doneo je veliki promet, a gro prometa zauzele su državne obveznice. Prekinut je četvorodnevni rast berzanskih indeksa, BELEX15 oslabio je 0,8% na 624,6 poena, dok je ukupna realizacija u trgovanju iznosila 554… »
Beogradska berza: Veći deo prometa zauzele državne obveznice
Gde investirati 03.06.2016
Beogradska berza na dan 03.06.2016.godine. Poslednji trgovački dan u nedelji doneo je veliki promet, a gro prometa zauzele su državne obveznice. Prekinut je četvorodnevni rast berzanskih indeksa, Belex15 oslabio je 0,8% na 624,6 poena, dok je ukupna… »
Rast četvrti dan zaredom, solidan promet
Kamatica 03.06.2016
Preduzetnici su zavisnici od adrenalina koji investiraju svoje vreme i sve resurse kako bi ostvarili cilj. U intervjuu za Gdeinvestirati o tržištu nekretnina, počecima u biznisu, uspehu projekta “na par klikova do stana”, ali i o budućim planovima govori… »
Vesti dana »
Dijana Hrka i Milomir Jaćimović udružuju snage: Pozivaju građane da se pridruže protestu u subotu
Serbian News Media pre 5 satijoš 26 povezanih
Gvadalahara i Monterej biće domaćini interkontinentalnog baraža za Svetsko prvenstvo
RTS pre 2 satajoš 39 povezanih
Nemilosrdni ruski napad na zapad Ukrajine: Najmanje 25 mrtvih, desetine ranjenih
BBC News pre 8 satijoš 30 povezanih





