Povezane vesti
Nikolić: Odgovorni za rušenje u Savamali ne mogu ostati na funkciji
Slobodna Evropa 09.06.2016
Predsjednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je u četvrtak, 9.juna, da očekuje da će slučaj rušenja objekata u beogradskoj Savamali uskoro biti "raščišćen" i dodao da ako je odgovornost na bilo kojem "izabranom licu", ono više ne može da obavlja funkciju… »
Nikolić: Odgovorni za rušenje u Savamali ne mogu da ostanu na funkciji!
Telegraf 09.06.2016
Nikolić je nakon obeležavanja 90. godišnjice Arhiva Vojvodine, gde je otvorio i izložbu, rekao da želi da se taj slučaj raščisti. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da, ako je za rušenje u Savamali odgovorno izabrano lice… »
Nikolić: Šešelj mi je psovao majku, ali ja o njemu neću reći nijednu lošu reč!
Telegraf 09.06.2016
On je naglasio da mera izdaje nije da li si u dobrim odnosima sa Vojislavom Šešeljom ili nisi, te da je mera izdaje - Srbija koju, kako je istakao, nikada nije izdao i nikada neće. Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da već… »
Nikolić: Šešeljeve uvrede - prljanje političke scene
N1 Info 09.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je da uvrede koje mu upućuje lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj predstavljaju prljanje političke scene u Srbiji i da očekuje da će se one u narednom periodu pojačati. Nikolić je ocenio da, bez… »
Vesti dana »

Rhmz pali alarme, stiže haos iz komšiluka! Nevreme iz Hrvatske jurca ka Srbiji, ovi gradovi su prvi na udaru
Dnevnik pre 22 minutajoš 27 povezanih

'Predloženi teritorijalni ustupci Ukrajine su Putinova zamka', kaže visoka zvaničnica EU
BBC News pre 1 satjoš 25 povezanih

Izrael odobrio ofanzivu na grad Gazu uz pregovore o oslobađanju talaca i upozorenja o civilnim žrtvama
Naslovi.ai pre 2 minutajoš 22 povezane

TOK vratilo predmet „Zvučni top“ Prvom OJT u Beogradu: Da li je time istraga faktički završena?
Danas pre 3 satajoš 1 povezana